Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

Just now, JozoMujica said:

Moguće slika atentatora

 

GSasdUCXgAA1X8h?format=jpg&name=small

Tipujem da je hteo da impresionira neku glumicu/pevačicu. Hint Regan :fantom:

Link to comment
10 minutes ago, nautilus said:

 5.56

Model 8502, sta god to znacilo, ne razumem se u oruzje.

Link to comment
3 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Pa ni tvoj kandidat nije poznat po ovim pirsinzima, on bi verovatno pocepao uvo. Istog kalibra je 22LR npr, isto jako popularan, ali daleko manje ubojit i odgovara ovom akusticnom otisku.. 

 

Sta serete, super nam je ova forenzikometrija, konacno nesto novo nesto divlje:s_w:

 

5.56 razvaljuje kada pogodi nešto veliko zato što je tada nestabilan pa se počne pretumbavati u telu. kroz tanke mete samo prođe. to bi objasnilo i poginulog mitingaša koji je pogođen u glavu.

 

ne znam za ove malo opskurnije kalibre. mislim, moguće je, ali to možemo znati kada balističar obavi posao. postoji šansa, naravno, za sada nagađamo.

Link to comment
4 minutes ago, JozoMujica said:

Moguće slika atentatora

 

GSasdUCXgAA1X8h?format=jpg&name=small

Eto, da je prosao moj amandman o naoruzanoj fashion policiji, ovaj bi bio ustreljen na izlasku iz kuce:fantom:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Model 8502, sta god to znacilo, ne razumem se u oruzje.

Ako je tačno onda 5,56

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Model 8502, sta god to znacilo, ne razumem se u oruzje.

 

može biti model puške. AR 15 ima na stotine modela a proizvodi ga bukvalno svako. ono, civilna varijanta vojne M16.

Link to comment
3 hours ago, Tresko said:

Da li se već pojavio neko u US da kaže kako Putin did it?

Strpi se malo. Biće ovde.

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, nautilus said:

 

5.56 razvaljuje kada pogodi nešto veliko zato što je tada nestabilan pa se počne pretumbavati u telu. kroz tanke mete samo prođe. to bi objasnilo i poginulog mitingaša koji je pogođen u glavu.

 

ne znam za ove malo opskurnije kalibre. mislim, moguće je, ali to možemo znati kada balističar obavi posao. postoji šansa, naravno, za sada nagađamo.

Isti su kalibri, 5.56 mm, "NATO" I 22LR. Razlike su u punjenju, masi zrna, nekad kosuljici..tj.brzini, trajektoriji i efektu na metu. 

Link to comment

Sa snimka koji sam postovao gore se vidi da su ova dvojica na krovu praktično imali atentatora na nišanu.

 

Pitanje je zašto nisu odmah reagovali, a ubili su ga praktično par sekundi nakon što je zapucao.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Vasilij Zajcev said:

Isti su kalibri, 5.56 mm, "NATO" I 22LR.

 

Come again?

  • +1 1
Link to comment

Zato što nije film ili video igra. Treba vremena da mozak skapira šta se dešava i kakve su mu namere. 

  • +1 4
Link to comment

Šta može poći po zlu u društvu gde je teže kupiti alkohol, no pištolj ili pušku. Pakao.

  • +1 7
Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Zato što nije film ili video igra. Treba vremena da mozak skapira šta se dešava i kakve su mu namere. 

Trebalo mu je vremana da se popne, izvadi pušku, namesti, nanišani i puca...to su desetine sekundi najmanje.

  • +1 4
Link to comment
×
×
  • Create New...