Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

7 minutes ago, zmanic said:

 

Puška na vazduh pri ovim temp. može nešto da odradi do 50-60m, bez obzira na težinu projektila i kvalitet optike. Ostalo je zajebavanje.

Očito ga je gađao u vrat.

Ako je uopšte bila vazdušna™ puška, postoje modeli s kojima se ide u lov na jelene ili divlje svinje, od kalibra 6,35 7,62 pa i. 40

Link to comment

Kako se ne čuje?

Bukvalno se čuju pucnji na snimku, plus je jedna osoba iz publike ubijena.

  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment

SORRY 1

 

Novo za mene:

"Nešto kasnije je objavljeno da je Trump okrznut metkom. Napadača su ubili agenti tajne službe, objavili su američki mediji. Ubijen je jedan posjetitelj skupa, a dvoje je teško ranjeno."

 

Do jutros nisam nigde video da je metak i da ima žrtava 

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Ali za “duge cevi” je minimum 18 godina, ali 21 za pištolj :isuse:

Ma tamo luda kuća s pravima držanja i nošenja oružja. Kupiš pištolj u texasu uđeš u kaliforniju i apse te jer imaš standardan okvir npr 15 metaka, negde ti treba dozvola za nošenje ali skriveno tj da se ne vidi, otvoreno, nema problema... 

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Ne izmišljaj.

 

 


 

IMG_0342.thumb.png.175e3a3d7c71d26b3888edfa0a2d4dcb.png

IMG_0344-compressed.thumb.png.7eb9f503b337dba723fd027955f6d9d9.png

IMG_0343-compressed.png

IMG_20240714_115904_179.thumb.jpg.ca8937321f1dad1774a552ca4263fcae.jpgIMG_20240714_115603_078.thumb.jpg.2954bd4b6f24e561dd663b5ea687211c.jpg

 

Nisam proveravao, mozda je sve fejk.

IMG_20240714_115215_752.thumb.jpg.c7c81a0505627da3d7b627030744c1ea.jpg

Edited by barba
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, zmanic said:

Spominje se peletni projektil.

 

Hajde da sačekamo zvanične izveštaje, zaista nema potrebe da nagađamo kalibar po zvuku preleta zrna :isuse: i zaverateoretišemo.

  • +1 2
Link to comment

Imas pravo na pistoljski kalibar 

Ovaj je 10mm auto,koristi sarzere Glock .Na 100 m bez problema pogadjas.IMG_3590.jpeg.60fd892fa9c0593d7d91c4a7ef670d6c.jpeg

Link to comment

moj kandidat je 5.56 NATO. verovatno je najpopularniji kalibar u americi, lako dostupan i ima beskrajno mnogo dobrog oružja za njega koje se može lako nabaviti.

 

gađao ga je u glavu za slučaj da tramp ima pancirni prsluk, što je verovatno na ovakvim skupovima. problem je što glava nije statična meta na koju je ovaj navikao nego se u govoru miče.

 

e sad, pitanja za tajnu službu su kako im se u zemlji u kojoj se bez dozvole u dragstoru može kupiti snajper provukao atentator. ne mislim da je čudno što su snajperisti bili usmereni ka njemu sekund ili dva pre pucnja, kontam da ovaj nije pola sata čekao na krovu nego da se tek postavio i odmah zapucao a snajperistima tajne službe je trebalo vremena da iskomuniciraju šta se to dešava.

 

ništa. amerika dobija novog predsednika.

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, zorglub said:

 

Hajde da sačekamo zvanične izveštaje, zaista nema potrebe da nagađamo kalibar po zvuku preleta zrna :isuse: i zaverateoretišemo.

Zvanicna istraga ce da pokaže da je bio lone gunman koji je mrzeo Trumpa, jer vodi Republikance u pogresnom smeru...

 

Tajna sluzba je zakazala, bice nekih suspenzija i to je to...

 

 

  • +1 4
Link to comment

Ajde da ne nadađamo!

Ja sam prvi pojeo g**** , nenamerno

 

Javiću / javljajte modovima da pročisete što ne mogu sam da pobrišem!

  • Haha 1
Link to comment

Ovo ce biti najubedljivija pobeda ikada. 

 

Krvava glava, uzdignuta pesnica i zastava iza

 

ap24195806515160.jpg?s=1000

 

 

Edited by Hele
  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, askeladden said:

Imas pravo na pistoljski kalibar 

Ovaj je 10mm auto,koristi sarzere Glock .Na 100 m bez problema pogadjas.IMG_3590.jpeg.60fd892fa9c0593d7d91c4a7ef670d6c.jpeg

 

 

ovo bi mu odnelo uvo. ti meci razvaljuju

Link to comment
3 minutes ago, nautilus said:

moj kandidat je 5.56 NATO. verovatno je najpopularniji kalibar u americi, lako dostupan i ima beskrajno mnogo dobrog oružja za njega koje se može lako nabaviti.

 

gađao ga je u glavu za slučaj da tramp ima pancirni prsluk, što je verovatno na ovakvim skupovima. problem je što glava nije statična meta na koju je ovaj navikao nego se u govoru miče.

 

e sad, pitanja za tajnu službu su kako im se u zemlji u kojoj se bez dozvole u dragstoru može kupiti snajper provukao atentator. ne mislim da je čudno što su snajperisti bili usmereni ka njemu sekund ili dva pre pucnja, kontam da ovaj nije pola sata čekao na krovu nego da se tek postavio i odmah zapucao a snajperistima tajne službe je trebalo vremena da iskomuniciraju šta se to dešava.

 

ništa. amerika dobija novog predsednika.

Kako uopste dodjes do krova? Ako buduci i bivsi predsednik drzi govor u nekoj vukojebini sa tri objekta, ti mozes da ulazis u neki od tih objekata i penjes se na krov?

 

Ne bih da ulazim u teorije zavere jer je danas sve toliko otislo u kurac, nije uopste nemoguce da je na primer lik zaduzen za taj objekat odakle je pucano gledao u telefon i skrolovao po instagramu...

Link to comment
×
×
  • Create New...