Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, Zli Gli said:

De si hele, sto godina.

 

Sta mislis ti, koliko bi zlatnih medalja sa reprezentacijom (ali da bude ubeddljivo najzasluzniji) osvojio svemocni Jokic da mu me trnu jaja? Da li bi uzeo sve ili samo 90% ? Jako me zanima tvoje strucno misljenje. 

 

Uzeo bi bar dve lagane u finalima u kojima smo ostali kratki za 4-5 poena, samo da se pojavio.

 

Mesamo ovde diskusije, jel pricamo o karijernom dostignucu jednog kosarkasa u svetu kosarke ili o znacaju jedne kosarkaske karijere na domovinu i naciju? Mislio sam da pricamo o ovom drugom, ako pricamo o ovom prvom Jokic prejebava (ako ne vec, onda vrlo ubrzo) i sve te Gasole i Manue, verovatno i sve Balkance koji su igrali basketa.

Link to comment
9 minutes ago, Zli Gli said:

 

On pa 10 mesta praznih pa onda mozda onaj neki omaleni uvek augodni Marej, i on je bio solidan u plejofu, korektan. Ni onaj Gordon ne bese los na momente... 

 

Svaka čast svima, ali on pored toga što je skoro savršen košarkaš, čini i sve ostale barem 10, 15% boljima. 

 

Jednostavno, zna se ko je tata. :naughty:

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

ako pricamo o ovom prvom Jokic prejebava (ako ne vec, onda vrlo ubrzo) i sve te Gasole i Manue, verovatno i sve Balkance koji su igrali basketa.

 

Prejebava ih jer je bio prvi igrač ekipe za titulu. Doduše, Manua boga oca ne može niko više da popljuje od same NBA koja ga nije uvrstila u 75 najboljih ikad - u korist 1 Westbrooka i 1 Hardena. 

  • +1 1
Link to comment

Ne slazem se da ih prejebava, štaviše. Mora koš 5 sezona na visokom nivou da odigra u kontinuitetu, da bi prestigao.

 

Gasol se ostvario u Evropi, NBA i reprezentativnoj košarci

Manu takođe.

Da li su bili prvi, drugi ili 3.igrač ekipe za titulu mi je malo bezvezan argument.(ako,se tako gleda, onda bi trebalo ubaciti i 1 Adekotumba u jednačinu)

Edited by Filozof manijak
Link to comment
12 minutes ago, Djuro said:

Jokic trenutno pregovara sa nekoliko brendova, oko novog ugovora za patike.

(hint: not premium)

Nije bila neka prica sa Nike na kraju prosle sezone ?

ili je bila samo ona jedna reklama ...

Link to comment

Pa odigraće, ne mora baš 5, dovoljno je recimo 3 godine na nivou na kakvom je bio od karantina na ovamo. Super što oni imaju reprezentativne uspehe i sve to, ali ovaj je bio najbolji igrač i šampion najbolje lige na svetu. Ni Manu ni Gasol nisu to bili. Nije čak ni Dirk, mada je ugrabio prsten pod stare dane.

Link to comment
26 minutes ago, Filozof manijak said:

Moja poenta ej da Konjušar tek treba da rilja da bi bi dostigao karijeru jednog Manua, npr. Ili starijeg Gasola

 

Naglasak na karijeru.

 

Jokić mora još mnogo da rilja da dostigne karijeru Jordana, Magica ili Birda. To je njegova liga, a ne Manu ili Gasol.

  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, Venom said:

 

Jokić mora još mnogo da rilja da dostigne karijeru Jordana, Magica ili Birda. To je njegova liga, a ne Manu ili Gasol.

Nikad neće to dostići jer nema mentalitet ubice koji su navedeni imali, to je ta neka stvar koja (po meni) nedostaje Jokiću, zbog čega i jeste vrlo specifičan igrač.

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Da li su bili prvi, drugi ili 3.igrač ekipe za titulu mi je malo bezvezan argument.(ako,se tako gleda, onda bi trebalo ubaciti i 1 Adekotumba u jednačinu)

 

Nisam pisao o Evropi ili reprezentativnoj košarci, zato citat goofsa u vezi onog prvog. A prejebava ih time što je prvi igrač jer smo videli da Gasol nije mogao mnogo pre prelaska u Lejkerse, a sumnjam da bi i Manu bio najbolji igrač svoga tima bez Timija. 

Link to comment
1 minute ago, Lezilebovich said:

Nije bila neka prica sa Nike na kraju prosle sezone ?

ili je bila samo ona jedna reklama ...


ma nije. to ga je samo nike navrat-nanos izlesinario i attentionwhore-izovao, sklepao nesto za 5 minuta.

 

#onokad im se ovaj vec usrao u pripremljene chamionship reklame sa lebronom, giannisom i tatumom.

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

A nigerijski Grk?

A njega niko ni ne uzima u obzir

 

E, nigerijski Grk je tu negde njegov nivo. U zavisnosti sta budu radili do kraja karijere otici ce prevaga na jednu ili drugu stranu.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...