Jump to content

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Jackson nista nije pruzio amerikancima, on je bio jedan od najgorih centara na prvenstvu. Kessler nije puno igrao, uglavnom u garbidz tajmu. Kerr je forsirao small ball, gledao sam juce snimak utakmice sa Crnom Gorom. Hart u jednom delu utakmice cuva Simonovica, igraca od 214 cm:)

Link to comment

Ne znam kako bi uigrali Jackson-a, deluje mi da ne zna gde se nalazi na terenu kada je u pitanju FIBA kosarka. On je bas los skakac, ovde je to jos bilo ociglednije nego sto je u NBA ligi, brzo kupi licne greske a trebalo je da je kao neka defanzivna masina. Jedino da je igrao neku cetvorku sa Kesslerom u petorci pa bi mozda i bio korisniji a to je u domenu nagadjanje sada.

Edited by Micko8
Link to comment

Zato je Doncic klasa za Jokica i Janisa recimo, ova dvojica znaju da ce osvojiti kurac i da je njihov uticaj na igru manji nego u NBA relaks ligi pa ne dolaze a iritantni Slovenac je redovan, njemu nije frka da se odaziva i gine. 

Link to comment

Dončić je baš primer kako ne treba NBA igrač da se ponaša kada nastupa za reprezentaciju.
Inače, može da se primeti poslednjih deset godina pravilo da samo NBA igrači koji nisu do kraja uspeli da uspostave legacy u NBA se rado odazivaju da učestvuju u FIBA takmičenjima.

  • -1 1
Link to comment

stvarno bi voleo da znam šta znači NBA igrač danas

 

mense čini amabaš ništa ali znam da ima onih kojisu možda nabubali ili drugačije znaju ako ćemo u neprijatne teme

Link to comment

Ma da, Doncic kesa ona obicna mlitava, ima vec 20 i kusur godina a jos ne dominira u NBA, mislim da ove sezone nije uspeo da ima ni 35+ poena u proseku. Nidje legasija, posteno, pa zato i igra svaki put. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, booyaka said:

Dončić je baš primer kako ne treba NBA igrač da se ponaša kada nastupa za reprezentaciju.
Inače, može da se primeti poslednjih deset godina pravilo da samo NBA igrači koji nisu do kraja uspeli da uspostave legacy u NBA se rado odazivaju da učestvuju u FIBA takmičenjima.

Nowitzki? Parker?

  • +1 1
Link to comment

Čuo sam danas da su već počeli da prave gluposti u onom njegovom klubu u Somboru...
Kako bre ništa ovde ne može normalno...




...shiiit has hit the fan...

Link to comment
18 hours ago, Micko8 said:

Ne znam kako bi uigrali Jackson-a, deluje mi da ne zna gde se nalazi na terenu kada je u pitanju FIBA kosarka. On je bas los skakac, ovde je to jos bilo ociglednije nego sto je u NBA ligi, brzo kupi licne greske a trebalo je da je kao neka defanzivna masina. Jedino da je igrao neku cetvorku sa Kesslerom u petorci pa bi mozda i bio korisniji a to je u domenu nagadjanje sada.

kako u domenu nagadjanja, lik je igrao 4ku cele godine i osvojio DPOY. ovde je ociglednio bio van primarne pozicije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...