Jump to content

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

9 minutes ago, fancy claps said:

misim da jokic ima dosta visoku soc inteligenciju,  ovo je nesto drugo 

Ja ne znam šta da mislim, ja sam krpa bez mišljenja.

Link to comment
11 minutes ago, fancy claps said:

misim da jokic ima dosta visoku soc inteligenciju,  ovo je nesto drugo 

 

 

voleo bi da s njim na raskrsnici kitiš trubače zelenim novčanicama? ili je to nešto treće.

Link to comment
10 minutes ago, kralj said:

Đokovićev antipod, radi sve da bi ga Srbi zamrzeli. 

Nek proba sa ga iskopira, recimo sa uzurpira neki deo Kalemegdana ili slično 

Link to comment
8 minutes ago, Eleniko said:

 

 

voleo bi da s njim na raskrsnici kitiš trubače zelenim novčanicama? ili je to nešto treće.

 

 

ne, ja ne podrzavam njegove kulturne niti politicke izbore, samo misim da je ocigledno da decko ima visoku socijalnu inteligenciju i da to nije ono sto nam srecu kvari. lik je doso s prilicno niske pozicije do nevidjenih visina i to na 1 prilicno atipican nacin. ocigledno zna s ljudima, jako je svestan svog orkuzenja, zna kako da svoje saradnike ucini srecnima, zna da dobije sta hoce na prilicno elegantan nacin, zna kako da ga vole americki mediji i pratkicno svi. i zna da ce u novembru svi navijati za njega ko da nista bilo nije.

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, fancy claps said:

zna da ce u novembru svi navijati za njega ko da nista bilo nije.

 

 

Realno ništa i nije bilo... ljudi se ponašaju kao da je u najmanju ruku pretukao nekog ili nešto slično

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, fancy claps said:

 

 

ne, ja ne podrzavam njegove kulturne niti politicke izbore, samo misim da je ocigledno da decko ima visoku socijalnu inteligenciju i da to nije ono sto nam srecu kvari. lik je doso s prilicno niske pozicije do nevidjenih visina i to na 1 prilicno atipican nacin. ocigledno zna s ljudima, jako je svestan svog orkuzenja, zna kako da svoje saradnike ucini srecnima, zna da dobije sta hoce na prilicno elegantan nacin, zna kako da ga vole americki mediji i pratkicno svi. i zna da ce u novembru svi navijati za njega ko da nista bilo nije.

 


Sve se slažem ali ne znači da ga ne treba trpati van terena kao što trpamo sve druge radikale. 

Link to comment
15 minutes ago, fancy claps said:

 

 

ne, ja ne podrzavam njegove kulturne niti politicke izbore, samo misim da je ocigledno da decko ima visoku socijalnu inteligenciju i da to nije ono sto nam srecu kvari. lik je doso s prilicno niske pozicije do nevidjenih visina i to na 1 prilicno atipican nacin. ocigledno zna s ljudima, jako je svestan svog orkuzenja, zna kako da svoje saradnike ucini srecnima, zna da dobije sta hoce na prilicno elegantan nacin, zna kako da ga vole americki mediji i pratkicno svi. i zna da ce u novembru svi navijati za njega ko da nista bilo nije.

 

 

 

to kako si definisao socijalnu inteligenciju možeš bukvalno od reči do reči da primeniš i na svakog negativca uspešnoj u svojoj branši. naprimer vučića.

 

za mene je to nešto drugo ali neka ostane na ovim razlikama koje su pretpostavljam generacijske.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Mos said:


Sve se slažem ali ne znači da ga ne treba trpati van terena kao što trpamo sve druge radikale. 

 

Hm, gdje je trpanje Danilovica i Sase Djordjevica ili sam propustio nesto? Razumijem da Jokic nije kucao preko Sabonisa ili dao trojku Hrvatima ili 40p Litvaniji, ali olako se preslo preko njhovog podguznog angazmana i podilazenja vlasti.

 

Ma da, jebo Kalinica, ionako to nista ne bi uticalo na konacan rezultat :fantom:

Edited by MiddleClass
  • +1 1
Link to comment

danilović se prodebilisao dosta posle kraja karijere ili mi je nešto promaklo, tek likove kao što su fida koji ga je ubo u stomak nije imao u svojoj blizini dok je igrao basket.

Link to comment

Sramotno je stavljati celavog i PSDa u isti kos po tom SNS pitanju. Jedan se pokupio i otisao kad su poceli da ga tucaju u zdrav mozak, drugi je tu vec dve decenije.

  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...