Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

2 minutes ago, pbg12345 said:

nisam imao predstavu da jug italije ima razvijen konjicki sport


trka kao trka, nešto ne verujem da je razvijeno kao u centralnoj/severnoj evropi

 

druga stvar mi pala na pamet, bez obzira na ludački ugovor, kako će on da sprca tu lovu to je čudo jedno

 

kao mali sam jahao a sad volim da gledam reel-ove na tu temu(pre svega dresura i prepone) i ne verujem da postoji hobi koji je u stanju da sprži veću količinu love u jedinici vremena, možda brodovi. bio sam jednom u veroni na nekim endurance konjičkim trkama, taj svet se ni na televiziji ne viđa(onaj glibavi arapin što ga je vučić vukljao po marakani & co.)

 

 

nek je on nama živ i zdrav

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ne verujem da postoji hobi koji je u stanju da sprži veću količinu love u jedinici vremena

 

Trkacki automobili.

Ima ona izreka kako najlakse postati milioner - prvo postani milijarder pa ulozi pare u auto-trkanje...

Link to comment

Ne mora biznis, kapiram da su brodovi i avioni za puko posedovanje usisivač para, uostalom kao što kaže stara kineska poslovica:

 

"If it floats, flies or fucks, it's cheaper to rent".

  • Haha 2
Link to comment
On 13. 7. 2023. at 14:24, borris_ said:

Bio sam prije tri nedelje u Verdon (kao Tara), voda je ledena. Stavis ruku, zgrci se. A ovaj skace kao da je jadransko moze.  

Jeste hladna Drina, ali nije preterano. Ja sam u srijedu skakao u istu kod Bajine Baste jedno 6-7 kilometara ispod brane. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...