Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Gledamo Larryjevu reinkarnaciju u malo većem telu i sa malo upgradovanim softwareom u glavi i ljudima jos nije jasno...

 

Kosarka nije 1-1 ili 3-3, kosarka je 5-5 a to nije stvar gde su fizikalije najvaznije, ma nisu ni u 5 najbitnijih stvar... Inače bi Stromile Swift bio najbolji igrač ikada, otprilike...

 

 

Link to comment

Pa nije da nisu bitne fizikalije, ali Jokara ima i to, naime, jak je ko konjina. 

 

Još jedna stvar o kojoj se ne priča dovoljno. Čovek ima takav tajming za skok, takvu kordinaciju ruku i tela, kada se odraziti, kada posegnuti za loptom, kako postaviti telo i onemogućiti drugog na skoku - da je to prosto savršenstvo. Mek Grejdi je u pravu, on se jedva odlepljuje od zemlje, ali ima taj skakački njuh i ne samo njuh, to je suvi skil, postavljanje, građenje, anticipacija, osećaj, ma savršenstvo. To je glavni razlog zašto ima toliko skokova. 

Link to comment
53 minutes ago, Milošica said:

Leri bi u ovom trenutku bio najbolji igrač u ligi.

Zamišljam lika od 66 godina kako hara ligom i nešto mi pripalo smešno :ajde:

  • Haha 2
Link to comment

Ako je današnji sistem treninga i nutricionizma uspeo od manboobs debelog da napravi sajlu sposobnu za MVP nivo, ne vidim zašto ne bi mogao od Larija, pride bi i duže trajao.

Sve ostalo je već na mestu, talenat i IQ kakvu većina igrača može samo da sanja, pride i legendarna dalekometna šajba, u današnjoj ligi koja forsira trice jer algoritmi…

Link to comment

Jokic je vec sad duplo bolji od Birda, 50% od Seka i Hakima zajedno, 30% od Vilta i Karima zajedno a mislim da je nadjebao i Dzordana, i tek ce jos vise jer su najbolje godine pred njim.

 

Nije sto je nas ali realno GOAT. 

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Dobrodosao medju razumne ljude , drago mi je sto si doziveo prosvetljenje, jeste da je uzelo mnogo vremena ali sve se dobro zavrsilo :)

Edited by Micko8
Link to comment
15 hours ago, Zli Gli said:

Jokic je vec sad duplo bolji od Birda, 50% od Seka i Hakima zajedno, 30% od Vilta i Karima zajedno a mislim da je nadjebao i Dzordana, i tek ce jos vise jer su najbolje godine pred njim.

 

Nije sto je nas ali realno GOAT. 


…And the colored girls go 
Doo do doo do doo do do doo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...