Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

On 15. 6. 2023. at 13:40, Zli Gli said:

Pa ajde da poveze za pocetak dva takmicenja da vidimo, eto pise se da je od Mareja i Gordona i ostalih napravio igracine pa valjda nije greh nadati se da malo bustuje i ove nase nesretnike Kalinu, Lucica, pa i tog Bogdana i sve redom, majku mu

 

marej i gordon su za bogdana, kalinu i lucica magic i bird.

sto se gasola tice, on je u memfisu bio franchise player, a i u lejkersima je bio kljucan, u drugom finalu koje su dobili zasluzio je mvp nagradu vise od kobija.

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, nenad said:

 

marej i gordon su za bogdana, kalinu i lucica magic i bird.

sto se gasola tice, on je u memfisu bio franchise player, a i u lejkersima je bio kljucan, u drugom finalu koje su dobili zasluzio je mvp nagradu vise od kobija.

 

Slazem se, samo sto na SP/OI nema svaka ekipa Lebrona, Duranta i ostale, tako da bi Kalina i Lucic i ekipa uz najboljeg na svetu trebali stici do finala. A za Gasola isto tacno ali Kobi bese miljenik sportske javnosti, jbg. 

Link to comment

Gasol kao glavni igrac Mefisa nije otisao dalje od prve runde plej of-a ali opet ih je  vodio u plej off nekoliko sezona sto takodje nije los rezultat. Jokic i Nowitzki su posebna kategorija kada se diskutuje o Evropskim igracima u NBA ligi.

Edited by Micko8
Link to comment

evo je kompilacija sta igraci kazu o njemu (sto je neuporedivo tacnije od onoga sto imaju da kazu kojekakvi analiticari). Zanimljivo je i sta imaju da kazu Stef, LBJ, KD i PG13:

 

  • +1 1
Link to comment
On 13. 6. 2023. at 18:09, Micko8 said:

Kada si ti bio najbolji igrac jugoslovenske kosarke ??? Ja se ne secam, bio si pri vrhu ali nikada najbolji ni u onoj velikoj ni u onoj okrnjenoj Jugoslaviji . Jos jedan sa nadimkom kiselo grozdje:) Realno ovaj covek ne moze u istu recenicu sa Jokicem  u bilo kojem istorijskom periodu :rolleyes: By the way,  niko  ni ne tvrdi da je Jokic najbolji evropski kosarkas svih vremena. On jos radi na svom rezimeu.

Fakat. Ovo je jadan pokusaj da promovise sebe. Njega vise niko ne slusa. Pominjanje Jokica je nacin da se to promeni.

Link to comment
2 hours ago, nahbar said:

Fakat. Ovo je jadan pokusaj da promovise sebe. Njega vise niko ne slusa. Pominjanje Jokica je nacin da se to promeni.

 

Čekaj, ti misliš da je Danilović sam poslao to svoje mišljenje medijima sa molbom da objave?  :lol:

 

 

Link to comment
Quote

 

– Apsolutno možemo da kažemo da je Nikola najbolji Evropljanin koji je ikad kročio na košarkaški parket. Čak bih rekao da ova titula nije bila ni nužna da tako nešto tek sad možemo reći. Čitava Nikolina priča je fascinantna. Neverovatna metamorfoza dečka koji je bio antitalenat u najdominantnijeg igrača na svetu.

Način na koji Jokić igra i njegov uticaj su fantastični. Zakopamo li malo dublje u NBA istoriju, teško ćemo naći nekog igrača na njegovoj poziciji koji je bio toliko svestran. Bilo je igrača koji su dominirali na ovaj ili onaj način, neko odbranom, neko snagom i visinom, ali ne bih rekao da je postojao igrač koji je posedovao apsolutno sve košarkaške elemente.

Zato mislim da je daleko najbolji evropski igrač u istoriji. Dva puta je bio MVP lige, bio bi i treći put zaredom da je bilo fer glasanje, sad ima i trofej MVP finala. Ne znam šta bi više trebalo da ga možemo proglasiti najvećim ikad.

 

 

Ovo je misljenje brata Drazena Petrovica. Ne mora Danilovic da proglasi Jokica najboljim igracem necega ali osecaj je kao da je uvredjen kada ga pitaju za njega. On cak i ne daje nikakvu pohvalu na racun njega a presednik je kosarkaskog saveza, moze onako iz kurtoazije da mu uruci neki kompliment ako vec racuna da mu se ovaj pojavi na pipremama za koji mesec. A ne ovako, pa ne znam ja drugacija su vremena bila , postojalo dosta legendi u proslosti i ja sam bio najboljji igrac nekada , Jokic ne bi mogao da igra sa mnom i Djordjevicem u petorci bla bla bla. Pojede ga sujeta:)

Edited by Micko8
Link to comment
20 minutes ago, Micko8 said:

 

Ovo je misljenje brata Drazena Petrovica. Ne mora Danilovic da proglasi Jokica najboljim igracem necega ali osecaj je kao da je uvredjen kada ga pitaju za njega. On cak i ne daje nikakvu pohvalu na racun njega a presednik je kosarkaskog saveza, moze onako iz kurtoazije da mu uruci neki kompliment ako vec racuna da mu se ovaj pojavi na pipremama za koji mesec. A ne ovako, pa ne znam ja drugacija su vremena bila , postojalo dosta legendi u proslosti i ja sam bio najboljji igrac nekada , Jokic ne bi mogao da igra sa mnom i Djordjevicem u petorci bla bla bla. Pojede ga sujeta:)

 

ovo smo debunkovali

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...