Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

45 minutes ago, Mil@n said:

 

Trivia, da li bi LAL uzeli te dve titule da Lebron umesto Kobija?

 

Bi ali prekosutra...

 

Ovo je već unpopular opinion :D 

 

Mislim da bi uzeli, na stranu sve koncepcije, uklapanja i to, Lebron je tada već bio u naponu snage i MVP lige, a vamo na klupi Fil Džekson, baš teško da ta kombinacija ne proradi kako valja.

Link to comment

Sad mi iskoči' na fb...  Ne garantujem za istinitost... :evilsmile:

 

p.s. uopšte ne volim niti sam ikada voleo Kobija, samo 'štovanje pristupu i skilu iako je bilo siledžija tj shall not pass to anyone. 

 

 

People who choose kobe over LeBron
-Michael jordan
-magic johnson
-Larry Bird
-shaq
-dennis rodman
-D Wade
-Ray allen
-Allen iverson
-Kyrie irving
-kevin durant
-Anthony davis
-kawhi leonard
-paul george
-james harden
-dirk nowitzki
-chris bosh
-scottie pippen
-gilbert arenas
-matt barnes
-steve kerr
 
People choosing lebron over Kobe
-Kendrick perkins
-shannon sharpe
-nick wright
 
Bold :laugh:
Edited by Mil@n
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

pa dovoljnoje da pogeldas listu i da znas da nije istinita. to na stranu. nba igraci su uzasni sto se vrednovanja igraca tice, stalno naginju ka skorerima. recimo igraci koa sto je karmelo se zestoko precenjuju. 

  • +1 3
Link to comment
On 21. 8. 2024. at 22:51, Кристофер Лумумбо said:

Nije bombastican hot take, isti utisak sam imao kada sam gledao seriju pre par godina. Strasno je odigrao to finale i nije daleko od istine neko ko je kod jao mileta izjavio sa je najveci uspeh jugoslovenske kosarke to sto je divac iz partizana upao direktno u startnu petorku onih lejkersa. 

 

Eh mladče, pre par godina gledao tu seriju. 

 

Vlade je izdominirao tada, celu seriju...levi horog, desni horog, trčanje..hvatao svaki Medžikov pas. Ne možete zamisliti koliko je nama klincima koji smo se tad ložili na NBA to značilo. Kad Vlade ubacuje 2+1, u trećoj utakmici uz 6-ti faul Pippena, 10 sekundi pre kraja i ekstazu Dona Džonsona pored klupe Lejkersa...to ne može da se poredi ni sa čim.

 

Jedino što nije imao sreće da je protiv tih Lakersa igrao lik kojeg su negde, u nekom programu, napravili da bude košarkaš.

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Ako me sećanje ne vara, Divac je imao 16+14, pa 16+5. pa 24 poena u ključnoj trećoj, pa 27 u četvrtoj. U petoj je pao na 8, ali tu ni Vorti ni Skot nisu igrali zbog povreda.

  • +1 1
Link to comment

Pola grada je imao Charlotte Hornets gornji deo trenerke/jaknu sredinom devedesetih. 

Nekoliko puta smo iz zabavista dolazili kuci u pogresnim, zajebali smo se na civiluku koja je cija, pa su keve isle da trampe posle jer po dzepovima nisu bile nase stvari :D

Link to comment
On 25. 9. 2024. at 0:18, Кристофер Лумумбо said:

recimo igraci koa sto je karmelo se zestoko precenjuju. 

 

 

DhE8xOwUEAA1pgQ.jpg

 

melo > drazen petrovic 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...