Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

15 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Nije bombastican hot take, isti utisak sam imao kada sam gledao seriju pre par godina. Strasno je odigrao to finale i nije daleko od istine neko ko je kod jao mileta izjavio sa je najveci uspeh jugoslovenske kosarke to sto je divac iz partizana upao direktno u startnu petorku onih lejkersa. 

 

Nije, naravno, zezam se malo, samo zvuči tako, pogotovo iz naše/domaće perspektive.

 

Jesi li gledao još šta od tih starih finala, koja ne bi smela da se propuste?

Link to comment
15 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa dobro, to važi za sve. I FIBA igrači bi bili pogubljeni kad bi se olimpijski turnir igrao po NBA pravilima

 

 

Naravno, samo sto nije FIBA ta koja stalno menja pravila u nekad jako jednostavnoj igri nego NBA

Link to comment

na svim živim listama su bez izuzetka lakers vs. celtics ‘87 i ‘84

 

ima o njima i u seriji winnig time: the rise of the lakers dynasty(finale iz ‘84 mislim)

 

e

posle odgledane serije sam gledao finale iz ‘87, zbog boljeg snimka, epic

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, goofs said:

 

Nije, naravno, zezam se malo, samo zvuči tako, pogotovo iz naše/domaće perspektive.

 

Jesi li gledao još šta od tih starih finala, koja ne bi smela da se propuste?

Relativno skoro sam gledao 80te i 90te. Lakers vs Cetlics 80ih i Bullsi kasnije, ja volim serije protiv Sunsa i Supersonicsa ali budi spreman da gledas potpuno drugaciju kosarku, neke utakmice nije bas lako gledati. 
 

e da, i Houston, Sampson i Hakeem. 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Nije bombastican hot take, isti utisak sam imao kada sam gledao seriju pre par godina. Strasno je odigrao to finale i nije daleko od istine neko ko je kod jao mileta izjavio sa je najveci uspeh jugoslovenske kosarke to sto je divac iz partizana upao direktno u startnu petorku onih lejkersa. 

 

dikijeva mana je sto je bio prvi centar lakersa izmedju jabbara i shaqa; ne znam da li to danas mozemo da pojmimo, kareem najdominantniji igrac decenijuipo, centar no contest, pa eto shaqa, najvece fizicke sile koju je svet video, racunajuci i lebrona i giannisa.

 

edit, plus magik fasov'o sidu.

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment

ma video sam, bilo shatro fifti-fifti, pa presudio glavni urednik, k'o ruska stranka u nishu.

 

meni je melo najomiljeniji igrac, zajedno sa danilovicem & teokeatijom ali mislim da je nategnuto da je u 50.

 

da ne idem redom, puno je konfuzije sta im se racuna kao prioritet. lebronov longevity presudio a jabbar koji je imao jednako dugacku karijeru, bio finals mvp sa 38 godina i generalno decenijuipo najbolji igrac lige, treci.

 

larry bird sramotno nisko itede.

Link to comment
13 hours ago, goofs said:

 

Nije, naravno, zezam se malo, samo zvuči tako, pogotovo iz naše/domaće perspektive.

 

Jesi li gledao još šta od tih starih finala, koja ne bi smela da se propuste?

 

Chicago Phoenix da gledaš kako Jordan daje 41 u proseku. U finalu. Majerlea je unakazivao, ali je bilo dobrih tekmi a i Barkli je bio u punoj snazi. Od svih Bulls serija nekako mi je sa Sijetlom bila najmanje zabavna za gledanje. Protiv Jute je bilo skroz napeto i teško za gledanje sa aspekta fana Bullsa, dosta tekmi je bilo na malo poena iako je bila ona game 2 valjda kada ih je Čikago naguzio 40 razlike. i to tipa 92 52 a ne 132-92.

 

Ono čega se još sećam kao baš zanimljivog za gledanje je Houston New york u 7 iz 95e, Hakim i Juing i ostali zanimljivi igrači, u Hjustonu još Maksvel, Kasel bio ruki, otis Torp, Keni Smit, Rober Ori, u Nju Jorku Mejson, Starks, Derek Harper, Oukli i slično. Bilo je na malo poena ali zanimljivo dosta.

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Taj drugi 3peat sam gledao tada kada se emitovalo, nekih 10ak godina sam imao, no voleo bih da pogledam opet, sad verovatno iz drugog i znatno pametnijeg ugla. Bio sam navijač Sijetla te su mi Bulsi uvek bili mrski.

 

NYK-HOU sam isto gledao, to mi je prvo pogledano finale u životu, ničega se ne sećam osim jednog ogromnog wooow utiska. Mislim da je brzo posle toga došao i prvi album sa sličicama, bukvalno nisam imao šanse da preteknem :D 

Link to comment
11 minutes ago, uini said:

knicks rockets je sranje serija :lol:

 

Sa 15 godina je bila do jaja, a i bio sam involviran pošto sam navijao za Houston jer sam New York uvek mrzeo.

 

No što sranje?

Link to comment

Verovatno je bila krljačina sa malo koševa, u stilu zlatnih 90ih i brdo ružne košarke. No opet, sedam uglavnom tesnih utakmica, ne mož biti loše

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...