Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Da mu cestitam tj. da ga napljujem:rolleyes: Ne znam koji su to svi igraci poentirali preko nega. Nije on cuvao citavu ekipu amerike. Jokic je na utakmici sa amerikom igrao 37 minuta gde su se na njemu menjala tri all star centra, Embiid je na toj utakmici igrao 26 minuta sa saigracima koji su ko je ko u hijerarhiji NBA lige. Mislim mogao bi malo da koristis logiku. Naravno da ce se energetski istrositi kada treba da se rve sa takva tri igraca skoro 40 minuta na utakmici. Da su uloge bile zamenjene, da je Jokic bio centar SAD-a a Embiid centar Srbije, ameri bi nas dobili 20+ razlike :fantom:Slazem se da je mogao malo bolje , da zida mnogo cesce u reketu ali i razumem da je bilo tesko nositi se sa tri top NBA centra koja su se menjala na njemu celu utakmicu.  Ovde kritikujes NBA ligu "da je go kurac " a u skoro svim statistickim kolonama na turniru vode igraci iz NBA lige:)  

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Spanija i Argentina u prajmu bi ih cepnule ovde samo tako, i neki nasi najjaci timovi. Nije pitanje kvaliteta nego pristupa, nisu ljudi navikli da se grize maksimalno od pocetka do kraja nego fazon iz NBA, kao malo igramo odbranu a onda pustam ja tebe pa pustas ti mene pa svi imamo super statistiku i gledaoci su zadovoljni. Jos su im solidno tolerisali korake i nosene i duple ali to je bilo ocekivano.

 

Ovaj nas tim je bio suvi prosek u odnosu na neke kakve smo ranije imali, sa sve Jokicem. Ovde je osim njega bilo otprilike 0 vodecih igraca svojih timova, Bogdanovic sa iskustvom velikih meceva za Srbiju i davno za Partizan, Vasa za Efes davno, mozda sam jos nekoga zaboravio a ostali svi epizodisti  ili igraci zadatka... ali su ginuli i eto zamalo napravili cudo. Dakle, NBA je prevara i jedan go kurac, fala dovidjenja:fantom:

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

Da cestitam ovde Jokicu..

 

Hvala, nije trebalo!:)

Edited by ZSNj
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Nije fazon da li bi ih spanci ili neke druge reprezentacije iz proslosti dobile, ja to ne znam, ne bavim se sa hipotetickim situacijama i kojekakvim fanatzijama. Dobili bi ih mi da nas sudije nisu pokrale. Tvoj komenatar da je NBA ko kurac nema veze sa vezom. Igraci iz NBA lige su statisticki dominirali na olimpisjkom turniru. Ameri su itekako vukli protiv nas od pocetka utakmice, prva cetvrtina polufinala je jedna od najdinamicnijh cetvrtina koje su se ikada odigrale na OI.

Edited by Micko8
Link to comment

Da preformulisemo onda - Ameri iz NBA su jedan go kurac kad izadju van okvira svoje lige i svojih pravila. 

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Da preformulisemo onda - Ameri iz NBA su jedan go kurac kad izadju van okvira svoje lige i svojih pravila. 

 

Pa dobro, to važi za sve. I FIBA igrači bi bili pogubljeni kad bi se olimpijski turnir igrao po NBA pravilima

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment


Zanimljiv thread za čitanje, uz jedan vrlo bombastičan hot take:

 

Quote

Vlade Divac was easily the 3rd best player in this series and the skill gap between him and any big for the Bulls was astounding. The Bulls had no real answer for when Vlade and Magic were working in sync. Also, good post play = good time.

 

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

Nije bombastican hot take, isti utisak sam imao kada sam gledao seriju pre par godina. Strasno je odigrao to finale i nije daleko od istine neko ko je kod jao mileta izjavio sa je najveci uspeh jugoslovenske kosarke to sto je divac iz partizana upao direktno u startnu petorku onih lejkersa. 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...