Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

9 hours ago, uini said:

otprilike bolje da su ga probudili u tri ujutru da ga to isto pitaju nego nakon tekme posle koje su ispali

mislim, nije kao da bi rekao nešto drugo u nekom primerenijem kontekstu ali tu sigurno nije bilo mesto ovom pitanju

 

Nemaju ljudi šlifa. Sad će i PSD da kaže da samo sisice u njegovo vreme nisu igrale za repku, a da Jokic ionako ne bi bio u njegovoj generaciji ni na širem spisku.

Link to comment

Leto sa repstacijom™ - prsten 

Leto za odmor i oporavak - polufinale zapada

 

Pametnom dosta :fantom:

Link to comment

Stavi video kako koluta ocima kada ga pitaju da li ce igrati za reprezentaciju. Obican folirant:fantom:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)

Eno ga debeli juče rafteruje Tarom. Pička đilasovska, tačno sam znao da će da bojkotuje.

 

Još ga ona dva goveđa brata upregla da on mora da vesla. Garant je i pumpao čamac, razapinjao šator i pecao večeru.

Edited by kralj
Link to comment

Jel kapirate da je sve ovo identična priča kao prošle godine, malo Sombor pijanka, malo konji, malo rafting...onda će opet da dođe prozivka i biće ne mogu da igram, jbgy, plaky, a Kari će da priča kako je imao lep razgovor sa debelim. A onda ako se vratimo sa medaljom će uredno da se alkoholiše na balkonu sa ostalima.

  • +1 3
Link to comment

Sve je moguće, ali treba ga ostaviti na miru, kao i Vasu, Bogdana, Milutinova i ostale.

  • -1 1
Link to comment
23 minutes ago, goofs said:

Jel kapirate da je sve ovo identična priča kao prošle godine, malo Sombor pijanka, malo konji, malo rafting...onda će opet da dođe prozivka i biće ne mogu da igram, jbgy, plaky, a Kari će da priča kako je imao lep razgovor sa debelim. A onda ako se vratimo sa medaljom će uredno da se alkoholiše na balkonu sa ostalima.

 

Dap, tako se i meni čini sad. 

Link to comment

ne bih ja potcenjivao moc olimpijskih zurki

-jedno vece orgije u olimpijskom selu, drugo vece kod amera lebron organizuje prijem za sve vidjenije strane masone, tu ce da duva sa se nivelishe, dve random srbi u parizu feat janjetina i bratoubilacke pesme. sad, sto ce mu verovatno biti tesko da se krece, je druga tema :lol:

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...