Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Mogao bi i odigrati koju utakmicu čisto da ih obraduje malo. Čovek ima više pasoša nego nastupa, ozbiljan uspeh

  • +1 2
Link to comment

Pitanje je da li je bolje da ne igra ili da igra i (ne) doprinosi medaljama kao najbolji srpski igrac u NBA istoriji.

 

Embidara skroman decko, salje sve pare kevi i caletu :ziga:

Link to comment
4 minutes ago, Shan Jan said:

Realno nam treba jedan topic posvecen Debelom Radikalu poput onog cetnika sa reketom.

Ja sam to predložio otkako se podigla prašina oko podržavanja SNS-a.

Ovu temu ostavite ljubiteljima & poznavaocima najkvalitetnije košarke.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, booyaka said:

Ovu temu ostavite ljubiteljima & poznavaocima najkvalitetnije košarke.

To sto neko mrzi Debelog Radikala ne znaci da nije to o cemu pricas. Zapravo pravi ljubitelji kosarke treba da se bore protiv ovakvih pojava :fantom:

Link to comment
7 hours ago, Time Crisis said:

 

Kad igra Embid sledeću tekmu za Kamerun? Da ne propustim slučajno :fantom:

Zoc na aparatima

Link to comment

U Kamerunu je neki degenerik na vlasti već 50 godina. Embidara bi učinio plezir ovoj kloaki od foruma ako bi tom mrkeli potpisao podršku. i da tu i tamo nastupi za repku, osvoji poneko 9. mjesto na kupu afričkih konfederacija

  • Wub 1
Link to comment

Rezimski mediji samo vade ,,Ne moze Vucic sam" naslove koje imaju i zamenjuju ih sa Jokic. Promene samo prezime jednog ljubimca u drugog.

 

Lider si ekipe koja gubi 40 razlike, ali nisi nista ti kriv, ti si svoju statistiku nabio, drugi su krivi, ne mozes ti sam. 

 

Jokic gine za Denver dok ga svi sabotiraju 😪

Link to comment

On je svoj stejtment mec odradio, porucio je Niksima i celom svetu "mozda Nagetse mozete da naguzite ali ja se saginjati necu" :fantom:

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...