Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

6 minutes ago, Hele said:

Ova tema je otvorena kada je Jokic postao MVP regularne sezone, dakle ovde se pise o najvrednijem igracu regularne sezone, sto je Embid bez premca. Ili neko drugi, ali Jokic svakako nije.

 

Tako da, zivimo u sadasnjem trenutku jer je to jedini recept za srecu i mentalno blagostanje. A trenutno je Embid bolji od Jokica, sto je i dokazao kada sinoc kada ga je rasturio.

 

Kada dodje plejof, pisacemo o plejofu.

 

Tamo je rezultat je 1:0 za Jokica i to se vec za par meseci moze stici. Ali o tom potom.

Ovo je tema o Jokicu i moze da se pise sta se hoce o njemu. Pa niko ovde ni ne tvrdi da on igra na nekom MVP nivou , nije igrao na tom nivou  ni prosle sezone u regularnom delu sezone, mada je imao mnogo bolju sezonu od ove tekuce.

Link to comment

Mislim da je Embid onom izjavom da je Jokić najbolji između redova rekao da je odustao od te trke za MVP-a tim pre što je rekao i da je verovatno da neće ispuniti uslov od 65 odigranih utakmica. Ali, on misli čak i da odigra sve do kraja da je Jokara bolji.

Što bi rekao Šakula pametnom dosta 

  • Haha 1
Link to comment

Debeli se bas potresao. I prosle godine mu je saputao na uvce pa smo videli kako su se zavrsile sezone dva igraca:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

Pošto se tema zove najveredniji igrač, red je da ovde pišemo i ostavljamo sadržaj vezan za najvrednijeg igrača

 

 

Link to comment

Zao mi je Filinih navijaca...ko ima zivaca da dobar deo utakmice gleda kako ovaj MVP vrhunski sutira slobodna bacanja, uz ritual duvanja u ruke...zaista fascinantno, pravi ugodjaj, nema sta

  • +1 5
Link to comment

Strpite se malo dok ne pocne ozbiljna kosarka za koji mesec. Mene bi bilo sramota da uzmem 50+ suteva na utakmici da sam kosarkas, barem zbog postovanja prema saigracima i sto kanta od ekipe kao sto je SA moze da se dobije lakse uz malo timskiju igru:) Ustvari uzeo je 41 sto je takodje nenormalna potrosnja, mora da saigraci uzivaju da igraju sa njim, otuda i tako veliki timski uspeh iz sezone u sezonu.

Edited by Micko8
Link to comment

Jes, prave igrace je sramota da uzimaju toliko suteva, zato su sve sami propaliteti ispred njega na listi po broju uzetih suteva na jednoj utakmici u poslednjih 40 godina

 

Capture.jpg

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Strpite se malo dok ne pocne ozbiljna kosarka za koji mesec. Mene bi bilo sramota da uzmem 50+ suteva na utakmici da sam kosarkas, barem zbog postovanja prema saigracima i sto kanta od ekipe kao sto je SA moze da se dobije lakse uz malo timskiju igru:) Ustvari uzeo je 41 sto je takodje nenormalna potrosnja, mora da saigraci uzivaju da igraju sa njim, otuda i tako veliki timski uspeh iz sezone u sezonu.

plus svi sutevi kod kojih je fauliran, to je verovatno jos 8-9 suteva, posto je verovatno u tih 23 slobodna bilo i 5-7 komada +1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...