Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Pa logicno bi bilo da je tako ali ako imaju slicne pare ovde kao zvezde i tamo kao ne znam koji po vaznosti, zasto ne pomisliti da u svetu postoje neki ljudi koji imaju jak takmicarski duh i zele da se bore za trofeje kao bitni faktori, i to ne bitni kao prebitni Jokic peti igrac na OI sa 9ppg nego ono, ja sam glavni, ja sam odveo ekipu jako do samog kraja, ja najbolji.

 

Nego, nenade, ti si grobar, sta se desilo sa Exumom u NBA kad je postao starter? 

Edited by Zli Gli
Link to comment
6 minutes ago, Zli Gli said:

Pa logicno bi bilo da je tako ali ako imaju slicne pare ovde kao zvezde i tamo kao ne znam koji po vaznosti, zasto ne pomisliti da u svetu postoje neki ljudi koji imaju jak takmicarski duh i zele da se bore za trofeje kao bitni faktori, i to ne bitni kao prebitni Jokic peti igrac na OI sa 9ppg nego ono, ja sam glavni, ja sam odveo ekipu jako do samog kraja, ja najbolji.

 

Nego, nenade, ti si grobar, sta se desilo sa Exumom u NBA kad je postao starter? 

 

alo, bre, jes da smo na kontra strani rasprave, ali ne moramo se vredjati!!! :D

 

ne pratim dalas, ne znam sta se desilo sa exumom, ali on je bas specifican slucaj, brutalan igrac, prosle godine je bio verovatno nabolji prtz igrac.

 

6-7 igraci po nba ekipama imaju dosta bolje ugovore od dzejmsa i pantera.

Link to comment
23 minutes ago, Zli Gli said:

Pa logicno bi bilo da je tako ali ako imaju slicne pare ovde kao zvezde i tamo kao ne znam koji po vaznosti, zasto ne pomisliti da u svetu postoje neki ljudi koji imaju jak takmicarski duh i zele da se bore za trofeje kao bitni faktori, i to ne bitni kao prebitni Jokic peti igrac na OI sa 9ppg nego ono, ja sam glavni, ja sam odveo ekipu jako do samog kraja, ja najbolji.

 

Nego, nenade, ti si grobar, sta se desilo sa Exumom u NBA kad je postao starter? 

Nije bio petobitni nego treci igrac u ekipi bez obzira na tih 9 poena po mecu koje stalno potenciras, bez njega ne bi prosli u finale. Exum je imao priliku da se dokaze u prvom stintu u NBA ligi nije uspeo , ima iskustvo igranja u NBA ligi, malo je dobio na samopuzdanju u Evropi i odigrao je neke kvalitetne meceve sa Dallasom ali on je jos daleko od toga da se pozicionira kao standardan starter u NBA ligi, vreme ce da pokaze da li pripada tamo.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, nenad said:

 

6-7 igraci po nba ekipama imaju dosta bolje ugovore od dzejmsa i pantera

 

U svakom intervjuu Panter ističe da ne bi trepnuo ako bi se ukazala NBA prilika, odmah bi zapalio. Ali uvek navodi ako "offer makes sense". Generalno mi deluje kao lik kome je "prey" što bi on rek'o, osnovna stavka koja ga zanima

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

bogdan kada bi se vratio u el bio bi za klasu bolji igrac od sledeceg najboljeg igraca (ko je to uopste?). kakav crni punter i james, ne bi bili sedmi igraci u ovom detroitu. postoji razlog zbog cega su tu gde jesu.

 

te top liste najboljih igraca su smejurija. evo gledam na ringeru da je ball vise rangiran od holidaya. zar bi bilo jednog gm-a u ligi koji bi pre uzeo balla od holidaya za playoff utakmicu? ako da, zasluzuje da ostane bez posla u trenuktu.

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

U svakom intervjuu Panter ističe da ne bi trepnuo ako bi se ukazala NBA prilika, odmah bi zapalio. Ali uvek navodi ako "offer makes sense". Generalno mi deluje kao lik kome je "prey" što bi on rek'o, osnovna stavka u ponudi

 

Pregovarao je KP sa Torontom pre nego sto je dosao kod nas, ali na kraju nije dobio odgovarajucu ponudu.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

U svakom intervjuu Panter ističe da ne bi trepnuo ako bi se ukazala NBA prilika, odmah bi zapalio. Ali uvek navodi ako "offer makes sense". Generalno mi deluje kao lik kome je "prey" što bi on rek'o, osnovna stavka koja ga zanima

 

pa dobro, sigurno ne bi isao tamo za manje para, da bude na kraju klupe, ali za rolu 6-7. igraca u bilo kom timu, ne bi ni trepnuo.

  • +1 1
Link to comment

koliki mu je ugovor u partizanu? u nba ligi sedmi igrac zaradjuje oko 7-10 miliona. 

 

on rece u intervjuu nedavno da bi otisao u nba ligu samo kada bi imao neku vazniju ulogu, kada bi igrao redovno, sto realno nema sanse da se desi...

Link to comment
4 minutes ago, 189- said:

koliki mu je ugovor u partizanu? u nba ligi sedmi igrac zaradjuje oko 7-10 miliona. 

Bez bonusa 2.

 

A bonusi su prilično lepi, mislim da izađe oko 2.5.

Edited by Milošica
Link to comment

svaki Amerikanac koji igra u Evropi bi prihvatio ugovor i ulogu Vase Micića kad bi mogao da bira.  niko se ne odriče 5 miliona godišnje, da bi imao bitnu ulogu u Evroligi

  • +1 6
Link to comment

kad vam neko priča da igrači potpisuju za uloge i role ili za crne coacheve i gmove u detroitu i soul food restaće, za velika tržišta i tako ta sranja, to je uvek najpouzdaniji znak da taj što vam priča nema blage veze o sportu.

Link to comment
40 minutes ago, Milošica said:

Bez bonusa 2.

 

A bonusi su prilično lepi, mislim da izađe oko 2.5.

 

ok onda bi mu minimalac u nba bio manji ugovor od ovoga. sumnjam da bi dobio vise od toga u nba. zato i igra u kkp.

Link to comment
41 minutes ago, 189- said:

bogdan kada bi se vratio u el bio bi za klasu bolji igrac od sledeceg najboljeg igraca (ko je to uopste?). kakav crni punter i james, ne bi bili sedmi igraci u ovom detroitu. postoji razlog zbog cega su tu gde jesu.

 

 

Cenis da bi imao vise od maksimalnih 14 poena koliko je imao u Feneru? I procenti losiji nego u NBA, a neko napisao da je otisao kao najbolji igrac Evrope tamo, nesto se ne secam neke dominacije. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...