Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Samo vi brojite utakmice, debeli ne igra ni na nivou top 10 igraca u ligi ove sezone , sam sebe sabotira. A da je bolji igrac od Embiida to se vidi svake sezone u play off-u, gde se igra za nesto. Embiid je prevara od igraca, nabijac statistike u regularnom delu sezone, tj. koseva.

Edited by Micko8
Link to comment

Do kraja regularnog dela sezone imaće triple double u proseku, i neće biti dileme ko će biti MVP. Nema ni sada, pogotovo ako se pogleda impact na ekipu i rezultati.

Link to comment
9 hours ago, Heaviside said:

Nemam ja nikakav problem ni sa tim što ljudi padaju na Jokićevo foliranje i prenemaganje i gotive ga kao osobu i političkog aktivistu, svakom svoje, a kamoli sa time da gledaju njegove nastupe, gledam i ja. 

 

Čitajući ovu temu, kakav Gavrilo kurčev Princip, atentat na Joku bi sjebao i SNS, deca ne bi išla u kladionice, komšije ne bi tukle žene, and last but not least, konjički sport u Somboru bi se opet digao na noge.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Stoji da on radi ono što je do njega što se promocije SNS-a i kladionica tiče ali mislim da preterivanje reći da bi to sad baš prestalo da postoji da nema njega :fantom:

 

al to nije ni bitno, bitno je da se čovek trudi i zbog toga ga treba voleti i ceniti
 

u konjički sport i nasilje se ne razumem 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Jokara ako ne bude MVP, a mislim da neće biti, to će biti iz samo jednog razloga jer ga zabole da bude. Realno, može lagano da da 30 svako veče, a on car šutne 3 puta. no ono što je bitno je play off i znamo kakav mu je bio poslednji - jedan od najboljih play off performansa ikad - cenim da će ovaj biti još bolji kad iz 1 ubaci u treću...  Kao i uvek u PO uostalom.

 

 

Link to comment

Price za malu decu.

 

Uzima tri suta vise nego prosle godine, a procenat 6 procenata gori. 

 

Vecim brojem suteva i procenat bi padao.

Link to comment
29 minutes ago, Hele said:

Realno, propast Srbije se negde poklapa sa usponom Jokica.

 

Zapravo sa ponovnim usponom komšinice :fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, Hele said:

Price za malu decu.

 

Uzima tri suta vise nego prosle godine, a procenat 6 procenata gori. 

 

Vecim brojem suteva i procenat bi padao.

 

Šutirao je više na početku sezone kada je Marej bio povređen. Na primer, bilo bi dobro videti broj šuteva pre i posle povratka Mareja.

 

I ne, procenat ne bi padao. Zato se tako zove - procenat. Ne šutira on 5 puta, pa da 3 pa je to 60%. Kroz celu karijeru šutira oko 60% za dva, do the math koliko mu šuteva treba da da 30 (i ne zaboravi bacanja i trojke).

 

Znači da ima drugačiji mindset, da igra za stats i da ga zabole za tim, davao bi 30 žmurećki.

Link to comment
On 11. 1. 2024. at 22:55, booyaka said:

Pritom Jokić nije kriminalac, nego najbolji srpski košarkaš svih vremena.

 

I to bez da je osvojio i jedno Srbima bitno takmicenje, ili bar medalju gde je bio bitan faktor.

 

Broj izlazaka na balkon ispred skupstine njegovom zaslugom - 0

 

Procenat Srbalja koji su pratili finale Denver - Majami, mozda 5 do 10%, blize 5. Procenat Srbalja koji su pratili Sakramento - Lejkersi - pa otprilike cela Srbija. 

 

Dakle, covek je samo najbolji srpski igrac u istoriji americke NBA lige, pogotovo ovoj novijoj gde se igra na kos vise cemu su prilagodjena i pravila jer liga zeli spektakl i konstantno obaranje kojekakvih rekorda. 

 

  • Haha 2
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...