Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Uklonjeno. Onaj koš protiv Janisa u Areni sam lajkovao. Ajde, nek me Bog sada poštedi klipova debelog radikala.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Dominik prosao svoj prajm i opet je u te zadnje dve NBA sezone imao 18 poena za 30min po mecu a onda presao u Evropu i izdominirao sa fantasticnih - pazi sad - 18 poena po mecu :ohmy: 

 

Nije me mrzelo da pogledam statistiku tog F4 sto su uzeli, pokidao polufinale sa 35 poena (13/13 bacanja, 10/18 iz igre) ali i 8 izgubljenih lopti, dok je u finalu imao 16p za 38 min i sut 7/15. Recimo, cuveni Alvertis je tu za 23min dao 17 poena uz sut 7/10. Dakle, bio je odlican ali nikakva dominacija, nije lepo preterivati i lagati. 

Jos jedna stvar u Evropi je i manji teren, ergo zgusnutija odbrana, krace cetvrtine, kontrolisanije utakmice... sto sve sprecava da mogu da se desavaju ovi poenterski rekordi kao u NBA.

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Dominik prosao svoj prajm i opet je u te zadnje dve NBA sezone imao 18 poena za 30min po mecu a onda presao u Evropu i izdominirao sa fantasticnih - pazi sad - 18 poena po mecu :ohmy: 

 

Nije me mrzelo da pogledam statistiku tog F4 sto su uzeli, pokidao polufinale sa 35 poena (13/13 bacanja, 10/18 iz igre) ali i 8 izgubljenih lopti, dok je u finalu imao 16p za 38 min i sut 7/15. Recimo, cuveni Alvertis je tu za 23min dao 17 poena uz sut 7/10. Dakle, bio je odlican ali nikakva dominacija, nije lepo preterivati i lagati. 

Obajsnio covek iznad. Tih 18 po mecu je kao 30 poena u NBA ligi i to u eri evropske kosarke gde se igralo za kos manje:) Rezultati bili skoro kao rukometni tada.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, levi said:

Tegi je za razliku od Šarenca, Šaranovića i ostale menažerije, košarkaški novinar i ume u košarku

Ne bi ni ja glasao za debelog da imam pravo glasa zbog jos jednog odjebavanja reprezentacije iako je njegov individualni ucinak impresivniji.

Link to comment
9 minutes ago, Micko8 said:

Ne bi ni ja glasao za debelog da imam pravo glasa zbog jos jednog odjebavanja reprezentacije iako je njegov individualni ucinak impresivniji.

 

nije impresivniji nego istorijski, nenadmašan, nema ništa iznad

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Slazem se ali je ispao pica, naravno da su glasaci uzimali i tu cinjenicu u obzir a biti drugi na SP u onakvoj konkurenciji  je takodje ogroman uspeh. Niko nije verovao u bilo kakav uspeh reprezentacije na pocetku okupljanja,

Edited by Micko8
Link to comment
24 minutes ago, Micko8 said:

Obajsnio covek iznad. Tih 18 po mecu je kao 30 poena u NBA ligi i to u eri evropske kosarke gde se igralo za kos manje:) Rezultati bili skoro kao rukometni tada.

 

Pa imao je dve sezone pre Grcke 29 u proseku u Klipersima, to ti je taman to

Link to comment

Ne treba uopste voditi raspravu o tome koja je liga najjaca i ciji igraci su mocniji. Dovoljno je pogledati  krseve sto su do juce igrali u NBA ligi, nisu mogli da se sastave tamo a u evroligi pune , razne Muse,Hezonje,Kampacad,Larkini itd. Spomenuo sam Detroit, da Duren predje danas u neki evroligaski tim bio bi najbolji centar u ligi bez problema ,on je na primer za Lessort-a avion a  takodje je ofanzivno limitiran igrac. Cak i njegove rezerve u Detroitu bi bili dominantni igraci u Evroligi.

Link to comment

Evroligaški mvp-evi jedva da imaju mesta pri kraju klupe u NBA, taj trend može samo da se nastavi, a razlika u kvalitetu biće samo drastičnija. 

Link to comment

Zato sto je svakome lakse da greje klupu za x miliona evra godisnje nego da ovamo gine za mnogo manje para, lova je sve sjebala. Puna im liga sminkera i foliranata.

 

Jokic i Janis kad su toliko nadmocni, mogli bi za pocetak da ucestvuju i osvoje makar na silu i soliranje za pocetak neko bedno EP, nisu valjda nasi i Grci toliko losi da ne mogu da uzmu uz najdominantnije igrace danasnjice... Doncic je uzeo bar EP ali treba reci i da je Slovenija tad imala dosta dobar tim plus domaci teren. Ali osvojicemo kurac i mi i Grci, navikli ljudi na boljenje kurca tamo i frka im kad se zakuva. 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...