Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Embiid je vec od 35 tekmi propustio 8. A potrebno je da dobaci do 65 odigranih do kraja sezone, ne bi li ispunio uslov za ucestvovanje u MVP glasanju.

Link to comment

Luka,Tatum,onaj troimeni iz Oklahome itd. su svi ispred njega u trci.

Edited by Micko8
  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, Micko8 said:

Luka,Tatum,onaj troimeni iz Oklahome itd. su svi ispred njega u trci.

 

Tejtum? :laugh:

 

Gledaš li ti uopšte utakmice? Tejtum igrao prilično lošiju sezonu od prethodne 2. Bolje dati Deriku Vajtu nego njamu. 

 

Emdid, Jokić, SGA su jasno top3. Janis i Luka odmah iza. Zavisiće dosta od timskog plasmana. 

 

Embid sigurno neće ostati ispod 65 osim ako nešto baš gadno ne najebe. Život Meksija bi položio za mvp, najbolje da će da ga sputa load managment. 

 

Edit: sad da se daje, Embid uzima bez dileme. Ubio je ovih mesec dana pre nego što je počeo da pauzira. Za razliku od prošle godine, ono je bila bruka. 

Edited by kralj
  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ono malo sto sam gledao Dalas, meni deluje da Luku najvise jebe sto Dalas nema odbranu. Niko te nece uzeti ozbiljno ako ti je tim truba, cak i ako to nije tvojom krivicom. Zanimljivo je da ima vise asistencija od Debelog Radikala iako meni deluje da ima fokus na poentiranju i igri 1-1. Ako manje kuka na sudije, vise razigrava saigrace, Dalas utegne odbranu... svasta moze da bude :happy:

Link to comment

Prevideo sam, učinilo mi se da Luka ima 8.3 asistencije.

Svejedno, Jokara je drugi u MVP trci, Luka peti, a nije da ne bih voleo da brat cigan dobije to priznanje.

Edited by booyaka
Link to comment

Kako je propo NBA, pakao. Samo se gledaju brojke i ko ce biti MVP, prati se kad ce Lebron postati prvi strelac lige svih vremena, nigde nekog rivalstva ozbiljnog, svako igra za sebe i svoje milione. Evroliga mamara za gledanje, numeju ko ovi ali bar se kolju muski a ne ko ove razmazene sisice.

 

I ne moze Luka biti MVP nikako jer ce biti na granici ulaska u plejof, ocajnicki mu treba bolji tim po cenu da mu padnu brojke drasticno ali cenim da mu je jos uvek ok da igra ovako sam i glumi heroja, jos je mlad. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, kralj said:

 

Tejtum? :laugh:

 

Gledaš li ti uopšte utakmice? Tejtum igrao prilično lošiju sezonu od prethodne 2. Bolje dati Deriku Vajtu nego njamu. 

 

Emdid, Jokić, SGA su jasno top3. Janis i Luka odmah iza. Zavisiće dosta od timskog plasmana. 

 

Embid sigurno neće ostati ispod 65 osim ako nešto baš gadno ne najebe. Život Meksija bi položio za mvp, najbolje da će da ga sputa load managment. 

 

Edit: sad da se daje, Embid uzima bez dileme. Ubio je ovih mesec dana pre nego što je počeo da pauzira. Za razliku od prošle godine, ono je bila bruka. 

Najbolji igrac najbolje ekipe u ligi, ne znam sta je problem:)

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Kako je propo NBA, pakao. Samo se gledaju brojke i ko ce biti MVP, prati se kad ce Lebron postati prvi strelac lige svih vremena, nigde nekog rivalstva ozbiljnog, svako igra za sebe i svoje milione. Evroliga mamara za gledanje, numeju ko ovi ali bar se kolju muski a ne ko ove razmazene sisice.

 

I ne moze Luka biti MVP nikako jer ce biti na granici ulaska u plejof, ocajnicki mu treba bolji tim po cenu da mu padnu brojke drasticno ali cenim da mu je jos uvek ok da igra ovako sam i glumi heroja, jos je mlad. 

Sta se gleda u Evroligi ??? Ko ce postizati 18 poena po mecu tj. ko ce biti najbolji strelac lige ????

Link to comment

Zamisli, to ko ce biti prvi strelac ili MVP u ovom slucaju nije od zivotne vaznosti nego ljudi igraju da pobede svaki mec dok smo u NBA npr. nedavno saznali da su 34 poena Moranta u prvom njegovom mecu ove sezone rekord od strane nekog igraca koji je prethodno pauzirao 25 ili vise meceva. 

 

Sve je drugacije, igra se mnogo brze i opustenije svake sezone i stalno skacu brojke svima, i poeni i skokovi i asistencije itd, sve u cilju da se prave novi rekordi jer eto Amerika. 

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...