Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Uvek sam jeo sopstvena govna.

 

Odjebe repstaciju, kazem da necu da ga gledam vise, dodje jesen, ja ga pratim.

 

Ali ovoga puta sam ga bas skroz iskljucio. Bukvalno me ne zanima, nije kao da sam se silio da ne pratim i potrudio se jer sam zeleo da se inatim, a u stvari me u dubini duse jako zanima koliko je koseva dao sinoc.

 

Sad bukvalno nemam pojma gde je i sta radi, koliko je koseva dao, ne ulazim u onaj boxscore za Denver uopste, a kamoli da gledam tekme, medije ni ne citam, tako da je lik vrlo polako i oslobodjeno potpuno nestao iz mog zivota.

 

Osim dok sam pisao ovaj post 😁

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
7 hours ago, Hele said:

Uvek sam jeo sopstvena govna.

 

Odjebe repstaciju, kazem da necu da ga gledam vise, dodje jesen, ja ga pratim.

 

Ali ovoga puta sam ga bas skroz iskljucio. Bukvalno me ne zanima, nije kao da sam se silio da ne pratim i potrudio se jer sam zeleo da se inatim, a u stvari me u dubini duse jako zanima koliko je koseva dao sinoc.

 

Sad bukvalno nemam pojma gde je i sta radi, koliko je koseva dao, ne ulazim u onaj boxscore za Denver uopste, a kamoli da gledam tekme, medije ni ne citam, tako da je lik vrlo polako i oslobodjeno potpuno nestao iz mog zivota.

 

Osim dok sam pisao ovaj post 😁

jos nisam dobacio do toga da ne otvorim boxscore

Link to comment

Dinwiddie i Aron Gordon igraju u tim 361 patikama.

 

Jokic je (zajedno sa braćom, naravno :) ), odmah po osvajanju prstena krenuo da juri ugovor za patike. Obisli su sve major brandove, a onda su krenuli i po ovim egzoticnim :D.

 

trazili su prevelike pare, 10 mil usd/y. Znam da su ih mnogi iskulirali, kao “jesi li ti normalan”, a znam da je bilo onih koji su mu nudili 7. To je ladno odbijao.

Ocigledno su ovi platili 10.

 

inace, celo leto je testirao patike svih tih brendova, jer nije hteo da potpise ugovor za nesto sto je sranje. koliko znam, uglavnom sa svim modeima je bio zadovoljan. 
(no treba i to reći da Nikola nije previse zahtevan po tom pitanju)

Edited by Djuro
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...