Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

5 minutes ago, copkillah said:

 

Darko Miličić likes this

Đorđević/Danilović/Bodiroga/Divac... kadar nevera

 

Podrazumeva se protagonizam, nisam mislio da moram da crtam, al šta mi teško.

Link to comment
14 minutes ago, Shan Jan said:

Imas razlicite ljude na svim nivoima a posebno je mesano meso medju ovim sportistima koji su iz relativno skromnog zivota bili lansirani u globalni dzetset. Ne vidim da Kljaku boli uvo za obican narod koliko boli Debelog. Kljako osim sto prica ispravnije stvari je i potrosio milione i milione na raznim pomocima sa kojima se cak i ne hvali (povodom poplava, za obdanista itd itd...). Za to vreme Debeli se slizao sa SNS govnima, reklamira kladionice i gleda cisto sta njegovom debelom dupetu odgovara. Tebi je to isto?

Ni kljako ni njegova uza i sira familija nisu  bezgresni kada je u pitanju dugogodisnja  saradnja sa diktatorom. Ja ne znam da li Jokic  ucestvuje u nekim humanitarnim akcijama, mozda to radi privatano a mozda ne,

 

4 minutes ago, copkillah said:

 

521683_aleksandar-vucic-i-docek-kosarkas

 

izgiboše od smeškanja

 

  Reveal hidden contents

evo i ovde ceo snimak

 

  Mozda su bili utuceni zbog poraza u finalu:s_d:

  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, Shan Jan said:

Imas razlicite ljude na svim nivoima a posebno je mesano meso medju ovim sportistima koji su iz relativno skromnog zivota bili lansirani u globalni dzetset. Ne vidim da Kljaku boli uvo za obican narod koliko boli Debelog. Kljako osim sto prica ispravnije stvari je i potrosio milione i milione na raznim pomocima sa kojima se cak i ne hvali (povodom poplava, za obdanista itd itd...). Za to vreme Debeli se slizao sa SNS govnima, reklamira kladionice i gleda cisto sta njegovom debelom dupetu odgovara. Tebi je to isto?

I kljako i njegova uza i sira familija su bili kolaboratori sa diktatorom. Ne secam se da su se ikada nesto javno bunili protiv njega.

Edited by Micko8
Link to comment
5 minutes ago, booyaka said:

Podrazumeva se protagonizam, nisam mislio da moram da crtam, al šta mi teško.

 

Možeš do sutra da se vadiš, ali čak i da ti pustim ovo (jer sam, pre svega, dobar čovek), opet ti je matematika bila loša. Moraćeš na popravni :(

 

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

 

Možeš do sutra da se vadiš, ali čak i da ti pustim ovo (jer sam, pre svega, dobar čovek), opet ti je matematika bila loša. Moraćeš na popravni :(

 

Još jednom, Jokić je najbolji naš igrač svih vremena. Drugi je Peđa Stojaković.

Edited by booyaka
  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
4 minutes ago, booyaka said:

Još jednom, Jokić je najbolji naš igrač svih vremena.Drugi je Peđa Stojaković.

 

Uz više nego dužno poštovanje prema Stojakoviću, kad si već to potegao, hajde nam ispričaj malo o njegovom protagonizmu u finalnoj seriji kada je Dalas uzeo titulu?

 

Link to comment

Peđa je bez dileme drugi najbolji zbog onoga što je postigao u celokupnoj karijeri u NBA, i između ostalog zbog te titule sa Dalasom i onoga što je dao u tom plejofu, ne samo u finalu.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Bavi se ti ko su na tviteru ludi kure, dule pacov i na koje slovo im počinju nikovi na forumima.

Ovo je tema za one sa skupljim ulaznicama. 

 

Onda da sačekam da obezbeđenje, po običaju, izbaci vas švercere :happy:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...