Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

20 minutes ago, kralj said:

 

Da, novinare, koji mu se čim sedne u avion najebavaju svega po spisku, a kad dođe, šire osmeh i prave se da se ništa nije desilo.

 

Baš mu ne treba ovo sa potpisom, al da se učitava mnogo više nego što je zapravo na talonu, učitava se.

Da li zaista verujes da Debeli nema pojma kakva je vlast u Srbiji? Da li mislis da bi imao neke konsekvence kad bi samo izasao i rekao da ne zeli da se mesa u politiku?

 

Ja mu zameram i sto reklamira kladionice al ajde, mozda je stvarno toliko glup da ne shvata koliko je to lose po ljude u zemlji. Medjutim ovo za SNS jednostavno ne moze biti toliko glup i nesvestan.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Shan Jan said:

Medjutim ovo za SNS jednostavno ne moze biti toliko glup i nesvestan.

Može, ali u siroj slici glupost ne oslobadja odgovornosti...

  • +1 3
Link to comment

da li su novinari ili novinari pod navodnicima, nije mi poznato da su drugi kosarkasi vodili istetovirane siledzije da jure predstavnike medija po hotelu.

Link to comment
17 hours ago, omiljeni said:

To to, blentavi debeljuca što sjedi na panju pokraj vatrice i pije svoju pivu. Pa kad se ušika onda se pripne na stolove pa skače i leti ko meca dobrić iz crtaća pokojnog Pere Kvesića. Sutradan da se rastrezni ide na kanal na pecanje ili na hipodrom da gleda kako trče konji. To što potpisuje spiskove, to on ustvari daje autogram predsedniku svoje države. On garant ni ne zna ko i šta su radikali. Nećemo mu valjda zamjerati te neke sitnice.

 

a ovo Jokara je menadžerova marioneta je izgleda novo Nolou tata i stric sve rade iza ledja lol

Mislim potpuno suprotno, biće zapamćen kao najveći srpski igrač svih vremena a podrška žvalavom će biti sitna mrlja u njegovoj savršenoj sportskoj karijeri, i verovatno će biti zaboravljena kada ovaj sjaše sa vlasti.

Link to comment

i ako se nesto ucitava u jokica to je po onoj ottovoj kic-mudrosti: sutni loptu da ti kazem kakav si covek (sto lepo za minijature ali veze sa zivotom nema). ljudi misle da je dobar zato sto je nesebican kosarkas.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, booyaka said:

Mislim potpuno suprotno, biće zapamćen kao najveći srpski igrač svih vremena a podrška žvalavom će biti sitna mrlja u njegovoj savršenoj sportskoj karijeri, i verovatno će biti zaboravljena kada ovaj sjaše sa vlasti.

 

brate moj, to je moglo da se zaboravi pesnicima i fudbalerima jer, ono, ipak je u pitanju nesto vise od jurcanja za loptom i lovom.

 

najjace da ce neko normalan da zaboravi kosarkasu (ili teniseru) podrsku vucicu lol

Link to comment

Biće zaboravljen i Vučić, kao što i sećanje na Miloševića bledi, a novim generacijama tek neće ništa značiti.

A sportski rezultati se prenose sa kolena na koleno.

Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Biće zaboravljen i Vučić, kao što i sećanje na Miloševića bledi, a novim generacijama tek neće ništa značiti.

A sportski rezultati se prenose sa kolena na koleno.

 

Bitno je ono sto je u temeljima te kuce sto su pravili/sto prave. To sigurno znaci i da ce samo talentovani pojedinci, kako vreme prolazi, dolaziti do kolena a sve manje timovi i sport generalno

 

 

Link to comment

sve bi bilo lepše i lakše kada bi prestali da sopstvene frustracije i nezadovoljstva lečimo kroz tuđe sportske uspehe ili političke poteze.

S tim u vezi, meni je mnogo veće sranje bilo kada je iskulirao da igra za reprezentaciju, nego sad ovo. 

Mo'š misliti, debeli je podržao Vučića. Pa šta?

  • -1 2
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

sve bi bilo lepše i lakše kada bi prestali da sopstvene frustracije i nezadovoljstva lečimo kroz tuđe sportske uspehe ili političke poteze.

S tim u vezi, meni je mnogo veće sranje bilo kada je iskulirao da igra za reprezentaciju, nego sad ovo. 

Mo'š misliti, debeli je podržao Vučića. Pa šta?

 

:D

Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

sve bi bilo lepše i lakše kada bi prestali da sopstvene frustracije i nezadovoljstva lečimo kroz tuđe sportske uspehe ili političke poteze.

S tim u vezi, meni je mnogo veće sranje bilo kada je iskulirao da igra za reprezentaciju, nego sad ovo. 

Mo'š misliti, debeli je podržao Vučića. Pa šta?

 

zanimljivo vidjenje. uspeh kosarkaske reprezentacije kapiram nije tudj sportski uspeh, nego nas najrodjeniji pa je legitiman nacin za kanalisanje sopstvene frustracije?

 

s druge strane, sta porodica jokic radi s porodicom vucic i porodica vucic sa zemljom srbijom je njihova licna stvar, a ne poligon za izrazavanje naseg nezadovoljstva

  • +1 2
Link to comment

Djokovic https://www.danas.rs/sport/kod-nas-su-kladionice-na-svakom-cosku-kao-nekad-pekare-novakove-reci-koje-mediji-ne-smeju-da-prenesu/

 

Jokic: snimio reklamu za kladionicu

 

Djokovic >>> Jokic :fantom:

 

 

I Jokic ce biti najveci srpski igrac ali samo u NBA, sa savrsenom igrackom karijerom u NBA. Ako gledamo malo siru sliku tj. repstaciju, evo par primera:

 

Gurovic protiv Amera 2002. >>> Jokic

Teodosic preko Garbahose >>> Jokic

Sasa Obradovic sesti igrac >>> Jokic

 

Itd itd, da ne pricamo o onim ozbiljnim uspesima i igracinama... ima tu mnogo vecih legendi od njega, jbg. 

Edited by Zli Gli
  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, fancy claps said:

 

zanimljivo vidjenje. uspeh kosarkaske reprezentacije kapiram nije tudj sportski uspeh, nego nas najrodjeniji pa je legitiman nacin za kanalisanje sopstvene frustracije?

 

Pa upravo je to i poenta mog posta, nisam ni ja ništa bolji od ostalih, i ja isto doživljavam tuđe, reprezentativne uspehe kao sopstvene.

Ali mi se za uspehe Denvera živo fućka.

 

 

A za koga će porodica Jokić da glasa je samo njihova lična stvar. Kome to smeta, može slobodno da se uhvati za uši i da zaigra, da se tako pristojno izrazim.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...