Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

46 minutes ago, 189- said:

 

za koju godinu kada prestane igrati vise necemo cuti o njemu osim par vesti sa hipodroma.

To to, blentavi debeljuca što sjedi na panju pokraj vatrice i pije svoju pivu. Pa kad se ušika onda se pripne na stolove pa skače i leti ko meca dobrić iz crtaća pokojnog Pere Kvesića. Sutradan da se rastrezni ide na kanal na pecanje ili na hipodrom da gleda kako trče konji. To što potpisuje spiskove, to on ustvari daje autogram predsedniku svoje države. On garant ni ne zna ko i šta su radikali. Nećemo mu valjda zamjerati te neke sitnice.

 

a ovo Jokara je menadžerova marioneta je izgleda novo Nolou tata i stric sve rade iza ledja lol

Edited by omiljeni
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

i

5 minutes ago, Mil@n said:

 

Haha, poznavajući njega nema teoretske šanse. 

 

Da da dozvolu za potpis i može, da se prihvati neke obaveze i da se drka svaki dan kao neki ministar - nema leba.

 

iz tvojih usta u bozije usi.

 

ja sam sto se tice jokica stvari odavno razdvojio, navijam za njega i to je moja patologija, on je decko debil i govno i to je to. ali ako postane neki ministar il tako nesto, bilo bi previse.

 

iskreno, ja i ne pratim politiku, prosto nemam snage, nade ni stomaka, ne mogu, povuko sam se u svoj privatni svet pa me ovo ni ne pogadja. ali mogu misliti da ovo udarac za ljude koji se aktivno ili manje aktivno bore da se poprave stvari u ovoj zemlji.

 

  • +1 1
Link to comment

inace ono sto me nervira jesu relativizacije. evo na jednom drugom, levo orijentisanom i izuzetno pro-jokic forumu, vec imamo 3 teze:

 

1. nije on odgovoran, misko ga upiso. i njega i bracu. vasa pobego od miska i vise ga nema na spisku.

 

2. nije on kriv nego sistem: srbija je jednopartijska zemlja a u jednopasrtijskoj drzavi sportisti su vojska partije. 

 

3. kriv je narod: mi smo izabrali sns, a on mora da podrzava jer ce andrej da mu ukrade konje.

 

 

aman ljudi, postujem vas kao leve intelektualce, ali preuzimte odgovornost za svoje izbore, kao konzumenti i navijaci!

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Mislim da najbednijeg igrača boli kurac i za Vučića i sve druge, ovo su garant kombine njegovog zalizanog menadžera. Ko zna kakve zanimljivosti su našli u njegovom poslovanju, pa ovaj to mora ovako da pegla

 

ovo je baš fantaziranje

 

kombine za njega i braću, ja tebi, ti meni i to je to

 

Link to comment
51 minutes ago, fancy claps said:

inace ono sto me nervira jesu relativizacije.

to nisu ni relativizacije, nego je Jokara narpavljen u mitsko biće: sve je suprotno od onoga što jeste.

njemu se ovde učitavalo da je očajan atleta, da ne može da se odlepi od zemlje, da je sav mlitav slab spor jadan nikakav i da ima body fat 35%

a iz kosmosa se vidi da je sve suprotno od toga. pa što mu se onda ne bi učitavalo da on ustvari i nema pojma da postoje neke stranke i neki izbori. ne znam što se uopšte zaustavljamo na tome, možemo mu učitati i da je staaari opozicionar. glasao Jokara Savez reformskih snaga Jugoslavije u Srbiji, na desnom žglavku ima istetoviran logo Deposa, devetog marta bio u prvim redovima i lego pred tenkove, 96/97 gutao suzavac, petog oktobra montirao kašiku od bagera na fijaker i uleteo u prostorije Somborskih Novina.

to što uvek potpiše podršku radikalima, to nije naš Jokara, to su menadžer i tata, neke njihove kombineTM

  • +1 2
Link to comment

Nije fer uporedjivati Debelog sa Kljakom. Kljaka nije nikad bio niciji vojnik, koliko god ovi oko njega se upinjali da se slizu sa vlascu i sama vlast da ga iskoristi za svoje potrebe. 

 

Debeli, osim stavljanja potpisa, je sniman i sa lokalnim mafijasima-politicarima kako razmenjuje poljupce. Ja bih prvi voleo da ga branim ali mislim da je sustina mnogo jednostavnija - on verovatno smatra da je to normalno i ne vidi nikakav problem u tome. Ucestvuje u onome sto razara zemlju i unistava zivote ljudima sa kojima deli grad. Kad se promeni vlast ne sumnjam da ce naci nekog novog sa kim ce se slizati. U medjuvremenu voleo bih da neko ima muda od novinara da ga pita da se objasni, cisto da malo oseti backlash koji zasluzuje.

Edited by Shan Jan
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
12 hours ago, Micko8 said:

Jebi ga niste vi u njegovoj kozi i sa milionima dolara na bankovnim racunima, to je neki drugi svet koji vi ne razumete:sleep:

Kako kazu, lep zivot spaja ljude, nije on kriv sto mu u vasingtonu, njujorku, cikagu dolaze snsovci sa svitama.

U Srbiji posle ista prica samo x100.

 

Ne znam da li mu je na drini iskocio neko na splavarenju...

Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

Nije fer uporedjivati Debelog sa Kljakom. Kljaka nije nikad bio niciji vojnik, koliko god ovi oko njega se upinjali da se slizu sa vlascu i sama vlast da ga iskoristi za svoje potrebe. 

 

Debeli, osim stavljanja potpisa, je sniman i sa lokalnim mafijasima-politicarima kako razmenjuje poljupce. Ja bih prvi voleo da ga branim ali mislim da je sustina mnogo jednostavnija - on verovatno smatra da je to normalno i ne vidi nikakav problem u tome. Ucestvuje u onome sto razara zemlju i unistava zivote ljudima sa kojima deli grad. Kad se promeni vlast ne sumnjam da ce naci nekog novog sa kim ce se slizati. U medjuvremenu voleo bih da neko ima muda od novinara da ga pita da se objasni, cisto da malo oseti backlash koji zasluzuje.

A ne sme se primadonu nista pitati.

 

Pazi, imas najnormalnije pitanje, OI su sledece leto, igras li? Pitas bilo kog naseg drzavljanina koji ima kvalitet sa repstaciju, svi daju odgovore, samo ovog ne smes ni da pitas. I tako godinama.

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, fancy claps said:

lik je vodio bracu sa sobom da kidisu na novinare ako mu se priblize kad je bio u reprezentaciji. klasican radikal.

 

Da, novinare, koji mu se čim sedne u avion najebavaju svega po spisku, a kad dođe, šire osmeh i prave se da se ništa nije desilo.

 

Baš mu ne treba ovo sa potpisom, al da se učitava mnogo više nego što je zapravo na talonu, učitava se.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...