Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, booyaka said:
7 hours ago, Zli Gli said:
 
On pa 10 mesta praznih pa onda mozda onaj neki omaleni uvek augodni Marej, i on je bio solidan u plejofu, korektan. Ni onaj Gordon ne bese los na momente... 

Važi što bi oni osvojili prsten da nije bilo Jokare. Ne bi ga osvojili ni u jednoj drugoj ekipi.

 

Ne bi ušli u plejof.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Zli Gli said:

I Jokic je svoju jedinu titulu osvojio kad su svi ostali bili u prajmu u najjacoj sezoni ikad, i raspored najtezi ikad, i jedva jednog saigraca sa pisljivih 26+ ppg, znaci jaci od Dankana i Dirka lagano. 

 

Nikad lakše niko nije uzimao titulu, samo popišao Lebrona i Dejvisa, Bukera i Durantulu.

 

Edit: ne zezaj Kralju, Marej je imao sjajan plej of, a tu su odlični igrači zadatka KCP i Gordon + BB sa klupe koji je uvek doprineo, skoro pa bez izuzetka.

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Ne zezam, Denver bez Jokića nije u gornjoj polovini Zapada. Uostalom, pogledati skor bez njega. Ne znam napamet, al sumnjam da je preko 40% pobeda u poslednje 3 godine.

 

Ruku na srce, Denver je do detalja projektovan da se vrti oko Jokića. Ko zna kako bi izgledao da nije toga, ali ovi igrači sa ovim trenerom, bez njega ne bi igrali plejof. 

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment

Ja verujem da bi Denver bez Jokića sa nekim centrom ispod all star nivoa imao najboljeg strelca lige u vidu Mareja, ali i borbu za plej-in.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Ja verujem da bi Denver bez Jokića sa nekim centrom ispod all star nivoa imao najboljeg strelca lige u vidu Mareja, ali i borbu za plej-in.

Teško da bi Marej više poena davao da ima nekakvog Ejtona umesto Jokića. Za ovo drugo se slažem. 

Link to comment
10 minutes ago, kralj said:

Ne zezam, Denver bez Jokića nije u gornjoj polovini Zapada. Uostalom, pogledati skor bez njega. Ne znam napamet, al sumnjam da je preko 40% pobeda u poslednje 3 godine.

 

U poslednje tri godine do ove sezone, koliko su bili kompletni? Bez Mareja i ostatka nisu mogli prvu rundu da pređu, no to nije problem već je bukvalno čudo što ih je Jokara uopšte dovukao u plej of. 

 

Kada se naše emocije stave na stranu jer je Jokara naš, oni su se bukvalno prošetali do titule. 

 

Marej je bio odličan side kick i dosta puta je bio odlična potpora i igrao sam kada je Jokara padao. Savršeno su se dopunjavali. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Denver bez Jokica moze da bude i Denver sa mnom kao peticom a moze i sa tim Ejtonom, Dejvisom ili nekim trecim. Od toga ko bi igrao umesto njega zavisi kako bi prolazili. Pricate kao da su ovi ostali saigraci kao lane na ledu, otprilike bi ucili kosarke od nule da nemaju njega, jeste da. 

Edited by Zli Gli
Link to comment
4 minutes ago, Zli Gli said:

Denver bez Jokica moze da bude i Denver sa mnom kao peticom a moze i sa tim Ejtonom, Dejvisom ili nekim trecim. Od toga ko bi igrao umesto njega zavisi kako bi prolazili. Pricate kao da su ovi ostali saigraci kao lane na ledu, otprilike bi ucili kosarke od nule da nemaju njega, jeste da. 

 

Pomenuto je ovde i kako Jokić svoje saigrače čini boljim, to ne možeš da zanemariš.

Link to comment

Ma kakav crni prsten. Kapiram da imaju u proseku -10 po utakmici bez Jokića na terenu. 

 

Kad čitam ovo nisam siguran koliko uopšte gledate Denver. Kad Jokić sedne na klupu to je apsolutno najveći sunovrat u igri koji može da se zamisli. 

  • +1 1
Link to comment

Pa i plejof bi bio upitan. Mislim ja inauguratora ne volim, samo ne volim da nekom uzimam nesto… mislim da ni kavai ni dirk nisu ni blizu toliko znacili tim svojim timovima kao jokic denveru. To je neka posebna dimenzija jer je on prosto one of a kind igrac.

  • +1 1
Link to comment

Paaa, slobodno mozemo reci da ni Toronto ni Dalas ne bi videli finale one godine kad su uzeli da nije bilo Kavaje i Dirka. Sad da l bi igrali play-in (Dalas mozda i bi, jeziv je to sastav bio) ili neku prvu-drugu runu, ko zna.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Paaa, slobodno mozemo reci da ni Toronto ni Dalas ne bi videli finale one godine kad su uzeli da nije bilo Kavaje i Dirka. Sad da l bi igrali play-in (Dalas mozda i bi, jeziv je to sastav bio) ili neku prvu-drugu runu, ko zna.

 

Naravno, teško da bi se ijedan prsten mogao zamisliti bez učinka najboljeg igrača, ali kod Denvera je to ekstremnije da ekstremnije ne može biti. Plus eye test, koji čak i antologijsku statistiku with or without Jokić beskompromisno potkrepljuje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...