Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

Došlo Glijevih pet minuta!!! :hail:

Teško mi je priznati, ali ovo je tačno. Debeli je stvarno smradina što dopušta sebi ovakve ispade.

  • +1 3
Link to comment

ne dopušta on sebi ništa, on u tome uživa. za koju godinu kad prestane igrati košarku biće kandidat na listama i ministar. hard core radikalčina. sertifikovana. 

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Teško mi je priznati, ali ovo je tačno. Debeli je stvarno smradina što dopušta sebi ovakve ispade.

 

Ne odgovara kad nece da igra za reprezentaciju... sad ne odgovara ni kad brine za svoju zemlju :D 

  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

Teško mi je priznati, ali ovo je tačno. Debeli je stvarno smradina što dopušta sebi ovakve ispade.

 

Što bi nama bilo teško da priznamo, treba njemu da bude teško da bude govnarčina kakva jeste.

 

Jebote, imaćeš pola milijarde, milijardu dolara kada završiš karijeru a ti potpisuješ listu najgoreg ološa koja je zemlja ikad imala da bi šta, lakše dobio građevinske dozvole i sl?

 

Govno, jebeno smrdljivo govno.

 

I ja sam govno što ću ga i dalje gledati i navijati za njega.

  • +1 8
Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

 

Što bi nama bilo teško da priznamo, treba njemu da bude teško da bude govnarčina kakva jeste.

 

Jebote, imaćeš pola milijarde, milijardu dolara kada završiš karijeru a ti potpisuješ listu najgoreg ološa koja je zemlja ikad imala da bi šta, lakše dobio građevinske dozvole i sl?

 

Govno, jebeno smrdljivo govno.

 

I ja sam govno što ću ga i dalje gledati i navijati za njega.

 

Mislim da najbednijeg igrača boli kurac i za Vučića i sve druge, ovo su garant kombine njegovog zalizanog menadžera. Ko zna kakve zanimljivosti su našli u njegovom poslovanju, pa ovaj to mora ovako da pegla

  • +1 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Mislim da najbednijeg igrača boli kurac i za Vučića i sve druge, ovo su garant kombine njegovog zalizanog menadžera. Ko zna kakve zanimljivosti su našli u njegovom poslovanju, pa ovaj to mora ovako da pegla

 

Prvo, to su baš onako, teške pretpostavke, a drugo, debelom možemo ti i ja da budemo menadžeri, odemo na pregovore i kažem koliko je plaćen najskuplji na svetu, dodajte 10%. 

 

Da ima kičmu, mogao bi on to iskulirati, ali očigledno da nema problem sa tim.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

ne dopušta on sebi ništa, on u tome uživa. za koju godinu kad prestane igrati košarku biće kandidat na listama i ministar. hard core radikalčina. sertifikovana. 

 

za koju godinu kada prestane igrati vise necemo cuti o njemu osim par vesti sa hipodroma.

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, 189- said:

 

za koju godinu kada prestane igrati vise necemo cuti o njemu osim par vesti sa hipodroma.

 

dace bog, ali nisam bas siguran. ne mora ni sad da se gura na liste podrske pa se redovno upisuje.

 

ja nikako ne bih iskljucio da bude neki ministar il tako nesto ako radikali potraju.

 

 

Link to comment
1 minute ago, fancy claps said:

ja nikako ne bih iskljucio da bude neki ministar il tako nesto ako radikali potraju.

 

Haha, poznavajući njega nema teoretske šanse. 

 

Da da dozvolu za potpis i može, da se prihvati neke obaveze i da se drka svaki dan kao neki ministar - nema leba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...