Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
9 hours ago, Guuundogan said:

Skola sta je dao svojoj reprezentaciji ovaj ne bi za 10 svojih reprezentativnih karijera...

 

Što reče booyaka, kojeg NBA tima je Skola bio najbolji igrač i doneo im titulu nakon 50 godina?

  • +1 1
Link to comment

Luis Skola ima olimpijsko zlato, siguran sam da svakom Argentincu to znači najviše, pa deset praznih mesta, pa Djinobilijevo prstenje i ostale bravure u tamo nekom Teksasu.

  • +1 8
Link to comment

Svaka čast Djinobiliju, ali nisam siguran da je u triu Dankan-Parker-Djinobili on igrač koji se može porediti sa Jokićem.

 

Uostalom, Jokićeva karijera nije gotova, a olimpijske igre su sledeće godine.

 

 

Link to comment

Jasno, nismo osvojili nista kad je igrao ovih par puta a sad kad su Ameri izduvali za medalju i kad ce poslati najjaci tim da se svima najebu majke na OI, Jokic ce da izdominira tamo ako bude igrao. Potpuno logicno, sam on je jaci od svih Amera i ostalih Kanadjana. 

 

Treba majstor prvo da dodje i osvoji neko slabije EP ili SP a ovako je u reprezentativnim okvirima i dalje jedan go kurac. 

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, Zli Gli said:

kad ce poslati najjaci tim da se svima najebu majke na OI

 

Zar nisi ti pisao da su ovi igrači sada kurac i ova liga kurac koja cirkuski ubacuje osamsto petsto poena po utakmici i sve je to namešteno, nema više staaaare NBA? Kako sada najači i svima će da jebu majke? Valjda će jedna repka sastavljena od par vrhunskih evroligaških igrača da ih oduči od te šarene laže koju prodaju tamo. :fantom:

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Zli Gli said:

Jasno, nismo osvojili nista kad je igrao ovih par puta a sad kad su Ameri izduvali za medalju i kad ce poslati najjaci tim da se svima najebu majke na OI, Jokic ce da izdominira tamo ako bude igrao. Potpuno logicno, sam on je jaci od svih Amera i ostalih Kanadjana. 

 

Treba majstor prvo da dodje i osvoji neko slabije EP ili SP a ovako je u reprezentativnim okvirima i dalje jedan go kurac. 

 

iako sam par puta ovde u raspravama stajao na stranu Jokića, sad zapravo moram da se složim sa Glijem :blush:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...