Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

43 minutes ago, Nikodije said:

Valjda se prvi put čulo "Vučiću pederu ne damo ti titulu" još maja 2013 na derbiju, i jeste krenulo sa juga, tako sam pročitao negde.

 

Najranije što sam našao je bila 2014-15. sezona, ima samo "ne damo ti titulu" iz 2013, bez pominjanja ovog. 

 

27 minutes ago, villiem said:

 

Mozda je bilo i ranije, vezano za fudbal..al nema logike, to bi bilo bas rano. Meni se cini da je pocelo kada su poceli da pregovaraju u Briselu, neko vreme je trazilo oblik pa je ovo izaslo kao finalna verzija. To sada  vise nije toliko vezano za tu tematiku, sad je vise zbog svega ostalog, na tribini je lakse da se kaze a posledice su manje od nekog soliranja. Onako, relativno manje.

 

Naravno, na tribini si (u neku ruku) zaštićeniji, a prošli put smo videli kako su obični ljudi reagovali na dolazak batinaša sa juga, ako se to ponovi, nadam se da će vučićeve kučkice proći još gore.

Link to comment

Mimo te borbe za slobodu, mogli bismo malo i o utakmici jer valja nam po prvi put pobediti ekipu iz Rusije. U dosadašnjih 7 pokušaja dobacili smo najviše do nerešenog a nešto nisam uveren da imamo snage za produžetke i penale.

Link to comment

Javlja mi se da bi natho mogao da bude covek odluke sutra. Od pocetka sezone igra u dobrom ritmu, raspolozen je, napaljen, reklo bi se da mu je stalo. Najbitnije je da nam odbrana bude bez kikseva i da se kao u rusiji zakljuca nobua. Napred cemo ga umuljati za to se ne sekiram mnogo

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Javlja mi se da bi natho mogao da bude covek odluke sutra. Od pocetka sezone igra u dobrom ritmu, raspolozen je, napaljen, reklo bi se da mu je stalo. Najbitnije je da nam odbrana bude bez kikseva i da se kao u rusiji zakljuca nobua. Napred cemo ga umuljati za to se ne sekiram mnogo

 

Plus se naigrao u životu protiv raznih Sočija.

 

Lično, najviše sumnjam u Popa, nadam se da grešim.

Link to comment

tatka će staviti u džep, kao i u prvom meču, dobro ga znaju, tako da ostaje sve na pantari i markecu, da izmisle gol ili gol šansu za rikija

Link to comment
5 minutes ago, twisted said:

ima li najave za sumu pored tatka? ako suma bude igrao dobijamo 1/1. za njega nemaju rešenje

ne verujem da je sumara spreman za 90 min

 

u pazaru je igrao 30ak

Link to comment

to je zato što nam je laković poslao sve same koske

- lakše će nam biti da prezimimo, nego da uđemo u grupe, ona dunajska sreda nije ništa slabija od protivnika koji će biti u 4 šeširu, a soči ili portugalci u narednom kolu su po kvalitetu ekvivalent ekipama koje će biti u 3 šeširu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...