Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Redorane, živo me interesuje da li si nekad nekome rekao u životu "Koji si ti peder". Ili da li je James Marshall možda rekao nekome "koji si ti cigan" pošto zbog toga banuje ljude. Evo ako niste bolji ste ljudi od mene i od 98% Srbije 

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, BWA said:

Nadam se da imaš internet u smjestaju.:laugh:

 

malo radi, malo ne....poslednjih dana je bolje.....pratiicu nekako.....supruga već zna, ako se setam okolo, drndam telefon i pustim ko Turčin, to znači da igra Partizan....ne dirati 

 

jbg....jutros mi diže pritisak, sakrila pare po apartmanu na tri mesta i kad smo ustali reče ukrao nam neko pare sa jednog mesta. al ne moze baš da se seti da nije stavila na  neko drugo mesto. onda sam ih izbacio napolje i napravio pretres ko na filmu. epilog, našao sam 700 evra :) .....posle 20 minuta....i dobio poljubac ko na venčanju :)

 

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
22 hours ago, theanswer said:

Redorane, živo me interesuje da li si nekad nekome rekao u životu "Koji si ti peder". Ili da li je James Marshall možda rekao nekome "koji si ti cigan" pošto zbog toga banuje ljude. Evo ako niste bolji ste ljudi od mene i od 98% Srbije 

 

Jesam, rekao sam, ali mislim da je poslednji put bilo pre minimum 20 godina.

 

Brt, ajde barem na ovu temu da se ne driblamo jer stvarno mislim da smo na veoma sličnom stanovištu. Ovo kultno skandiranje nije povela neka građanska avangarda sa zapada nego ga je poveo jug kada je krenula SZR (Sveopšta Zvezdina Renesansa). Onda je šizopaćenik angažovao nevolju da to sredi, pa je ovaj prebio ove što su insistirali na skandiranju, pa su oni pobegli na istok i tamo nastavili da skandiraju, i tek na kraju je skandiranje postalo nekakav tm obične publike na zapadu. Veliku ulogu u tome svakako imaju i ove smehotresne metode utišavanja tona i puštanja tonskih zapisa "čistog" navijanja da preklopi neželjeno skandiranje. Što je šizopaćenik luđi u svojim nastojanjima da iskoreni 1 suštinski irelevantno skandiranje, to ono više dobija na značaju i pretvara se u nekakav urbani mit o otporu i ne znam ni ja čemu. OK, sve što njega tera u nervni slom je na neki način dobro, ali ajde da ipak ne zaboravimo gde su koreni svega toga.

 

Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

 

 

Brt, ajde barem na ovu temu da se ne driblamo jer stvarno mislim da smo na veoma sličnom stanovištu. Ovo kultno skandiranje nije povela neka građanska avangarda sa zapada nego ga je poveo jug kada je krenula SZR (Sveopšta Zvezdina Renesansa). Onda je šizopaćenik angažovao nevolju da to sredi, pa je ovaj prebio ove što su insistirali na skandiranju, pa su oni pobegli na istok i tamo nastavili da skandiraju, i tek na kraju je skandiranje postalo nekakav tm obične publike na zapadu. Veliku ulogu u tome svakako imaju i ove smehotresne metode utišavanja tona i puštanja tonskih zapisa "čistog" navijanja da preklopi neželjeno skandiranje. Što je šizopaćenik luđi u svojim nastojanjima da iskoreni 1 suštinski irelevantno skandiranje, to ono više dobija na značaju i pretvara se u nekakav urbani mit o otporu i ne znam ni ja čemu. OK, sve što njega tera u nervni slom je na neki način dobro, ali ajde da ipak ne zaboravimo gde su koreni svega toga.

 

 

Pa ovo ti nije tačno. Nije skandiranje krenulo sa Juga. 

Link to comment
26 minutes ago, copkillah said:

Zar nije ovo bio the nexus event?

 

https://www.youtube.com/watch?v=XsFlVx77Yb0

 

Mozda je bilo i ranije, vezano za fudbal..al nema logike, to bi bilo bas rano. Meni se cini da je pocelo kada su poceli da pregovaraju u Briselu, neko vreme je trazilo oblik pa je ovo izaslo kao finalna verzija. To sada  vise nije toliko vezano za tu tematiku, sad je vise zbog svega ostalog, na tribini je lakse da se kaze a posledice su manje od nekog soliranja. Onako, relativno manje.

Edited by villiem
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...