Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

E dobri smo, biće to ok, 2-0 lagano.

 

Samo da im spremimo jedan dobar pakao ovde.

 

Kiseli fina lopta a Riki nas je ukenjao što se vratio pa je znam da li bi i Leo ovako seo sada kao što nam je Riki.

 

 

Link to comment

Stvarno sramota za penal upisali su se u istoriju bescasca pas im mater jebal. Mi mozemo bolje od ovog veceras, ako tako bude sledece nedelje procicemo. Kao sto sam mislio pre dvomeca rusi nisu nikakav bauk. Da budemo fer nisu ni potpuni dunsteri. Cenim da ce ih ser samrok svojom magijom izbaciti iz daljeg takmicenja

  • +1 5
Link to comment

Ocekujem ipak drugaciju utakmicu na nasem stadionu i pobedu. Partizan uvek na strani bar u zadnje vreme odigra slabije, previse se respektuje protivnik, primer su i Slovaci gde smo ih kuci razbili a tamo je bilo malo povuci potegni. Ili Malatija koju smo razbili ovde a tamo strahovali do kraja... Ne pamtim da smo na strani neku utakmicu u skorije vreme odigrali kako treba svih 90min... Az, Steaua... Rumune smo tamo razbili i ipak primili gol pred kraj za 1-1. Bilo je i pobeda ali skoro uvek neki kiks ili nas sudija sjebe kao danas. Npr Astanu umesto da dobijemo tamo sa 3-4 razlike lagano mi primamo opet pred kraj neki glup gol za 2-1 i strahujemo do kraja iako smo ih razbili bili, nisu presli pola terena. Tako da sam zadovoljan sa ovih 1-1 tamo pogotovo posle onog penala.

 

Savudin pukao 2-0, bilo bi lepo da nekim cudom prodje ipak iako su sanse skoro nikakve. Zanimljivije bi bilo da igramo protiv Olimpije ako prodjemo a i lakse verovatno :D

Link to comment

Pre svega, moramo dostojno da obeležimo prvi gol koji smo ikada postigli protiv ruskih ekipa na strani. Imajući u vidu da smo prethodne tri utakmice tamo lagano izgubili sve sa po 0-2, ovo je ozbiljan iskorak. Pogotovo ako se uzme u obzir da smo u 76. minutu ostali sa igračem manje na terenu.

 

Sada ostaje da kod kuće zabeležimo prvu pobedu ikada protiv ruskih ekipa, što bi bilo duplo razbijanje malera u jednom dvomeču.

 

Nevera šta su sudije pretvorile u penal.

 

Link to comment

Druga stvar, da li je neko u klubu svestan da Radovan Radaković već mesec dana leži u bolnici u Istanbulu u jako teškom stanju koje mu izaziva težak karcinom želuca? Porodica je ostala bez novca za bolničke troškove pa su otvoril žiro račun i SMS broj za pomoć.

 

Za one koji ne znaju, u pitanju je bivši golman Partizana. Branio je 90ih i jedan je od trojice koji su u poslednjih 30 godina uspeli da skinu penal Zvezdi.

 

 

 

  • Tužno 1
Link to comment
Druga stvar, da li je neko u klubu svestan da Radovan Radaković već mesec dana leži u bolnici u Istanbulu u jako teškom stanju koje mu izaziva težak karcinom želuca? Porodica je ostala bez novca za bolničke troškove pa su otvoril žiro račun i SMS broj za pomoć.
 
Za one koji ne znaju, u pitanju je bivši golman Partizana. Branio je 90ih i jedan je od trojice koji su u poslednjih 30 godina uspeli da skinu penal Zvezdi.
 
 
 
Vazura je u to vreme verovatno navijao za Zvezdu, pa se nije čuditi ako ne zna

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

Mučenici nemaju pare ni za šta a kamoli malo snage i volje da pomognu.

 

Nadam se da će biti taj maler razbijen, siguran sam da su Portugalci mekši i da nam više odgovaraju od Sočiva.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...