Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Gledao sam ovaj Soči protiv nekog Akmata.

Dobili su taj  izrazito dosadan meč (suvišno je napominjati da nisam pogledao cijelu utakmicu) i meh, onako.

Dosadna ekipa, trkačka, forsiraju neki presing, tuku...

Nisu ništa bolji, to je sigurno.

 

 

Link to comment
27 minutes ago, BWA said:

 

Dosadna ekipa, trkačka, forsiraju neki presing, tuku...

 

 

Pa klasična ruska ekipa (naravno, kada je napunjena domaćim igračima, a ne Brazilcima)

Jesam gledao Soči više puta, uz sve ovo što si rekao, dodao bih da nema tu neke kreacije, ali "pucaju" iz svih mogućih pozicija.

Kao u basketu - ako ih krene, jebi ga...a ako ih ne krene, naši su.

 

Treba se pobiti, inače smo najebali. Prihvatiti dosadan i ružan fudbal i iskoristiti te retke momente da se kreira nešto, jer ih bar u kreaciji koljemo.

  • +1 2
Link to comment

Veceras duel Noboa-Nathko koji je igrao u Rusiji 8 godina, 3 godine sa Noboom u Rubinu. Deda moze da obezbedi jos 2 lagodne godine u FKP veceras i za 7 dana ako ga nadigra... 

 

A ako bude bas frka da udje madjionicar oko 71.min, ne znam ni da li je u Protokolu...

Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Veceras duel Noboa-Nathko koji je igrao u Rusiji 8 godina, 3 godine sa Noboom u Rubinu. Deda moze da obezbedi jos 2 lagodne godine u FKP veceras i za 7 dana ako ga nadigra... 

 

A ako bude bas frka da udje madjionicar oko 71.min, ne znam ni da li je u Protokolu...

 

Na Sumu se odavno ne računa. Traže mu klub a do tada neće igrati.

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

 

Na Sumu se odavno ne računa. Traže mu klub a do tada neće igrati.

Aha. Onda na neku foru da izmuljamo X.... 

Link to comment

Popović – Živković, Vujačin, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Marković, Natho, Pantić – Rikardo

 

Ajmo polako...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...