Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

ne znam iz kog razloga nije u kombinaciji....ali znam da mi ne možemo sebi da priuštimo luksuz da nam takav igrač tumara u zoni sumraka i nekakvom nedefinisanom statusu

 

slično kao što komšije isto to nemaju sa Degenekom.....mada se za njega barem zna šta je "skrivio"

 

pa opet, i jedan i drugi su nekom limbu, protivno svakoj logici

Link to comment

inače Jović ima povredu meniskusa......moraće da se tumba ekipa za linglong tekme.....ja ne znam koga mi još imamo od bonusa, osim Jovića i Lazara Pavlovića, te ovih klinaca u napadu Milovanovića i Baždara. Pop više nije bonus.

 

sad, ako i Lazar u isto veme ne bi mogao da igra iz nekog razloga mi bi morali da počinjemo tekmu sa bonusom u špicu, koga može da zameni bonus na istoj poziciji, a Riki ima plaćeno odsustvo.....ili da igra po krilu

Edited by Ted
Link to comment

Pa možemo mi sad da dovedemo Pogbu da nas pojača pred Soči ali on može samo da bude rezerva Jojiću, tako da ne vidim neku veliku potrebu da se žuri. Što kaže ted, ovi će eventualno da se pojačaju ako izborimo grupnu fazu a ako ispušimo napašćemo drugu poziciju u Linglongu sa ovim što imamo, a to je sasvim dovoljno.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

ne znam iz kog razloga nije u kombinaciji....ali znam da mi ne možemo sebi da priuštimo luksuz da nam takav igrač tumara u zoni sumraka i nekakvom nedefinisanom statusu

 

Pa na to sam i mislio. Nama ce najbitnije evropske utakmice igrati celavi covek duge kose Lazar Markovic i Jojic, koje ce sledeca poluorganizovana i poluspremna ekipa da odvali od zivota. Aj Pantara bar i daje znake zivota i pokazuje da ume da zavuzdi golcinu sa solidnih udaljenosti, imamo kratere na bekovima i morace brat Scekic i Zdjelar da biju prekovremeno da bi pokrili sve rupe, a dozvoljen je samo 1 zuti karton po igracu.

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, Lord Stef said:

 

Pa na to sam i mislio. Nama ce najbitnije evropske utakmice igrati celavi covek duge kose Lazar Markovic i Jojic, koje ce sledeca poluorganizovana i poluspremna ekipa da odvali od zivota. Aj Pantara bar i daje znake zivota i pokazuje da ume da zavuzdi golcinu sa solidnih udaljenosti, imamo kratere na bekovima i morace brat Scekic i Zdjelar da biju prekovremeno da bi pokrili sve rupe, a dozvoljen je samo 1 zuti karton po igracu.

 

da li je Soči takva ekipa, verovatno niko od nas ne može da tvrdi. niti sam ih gledao do sada, niti sam ih pratio na bilo koji način. sudim na osnovu rezultata iz prethodne sezone i kvaliteta lige u kojoj je ostvaren taj rezultat. i to mi govori da je mnogo realnije očekivati organizovanu i spremu ekipu, nego nekakvu divljinu. koliko vidim igrački kadar im se nije osuo, bilo je nekih odlazaka, verovatno i dolazaka, ali stručni štab je tu i gro ekipe. ostaje još pitanje u kakvoj su formi trenutno. sigurno ne u optimalnoj, ali nismo ni mi. nije niko u ovo zlo doba, kad uglavnom sirotinja, mali i nepovlašćeni moraju da se drkaju po vrućini i prevaljuju hiljade kilometara, umesto da odmaraju i spremaju se u miru.

 

naši imaju i jedan dodatni izazov pred sobom u činjenici da Ruske klubove ne da nismo nikada prošli, nego nemamo ni pobedu (Spartak, CSKA, Rubin, dva remija, četiri poraza).

 

ne sviđa mi se to konstatntno medijsko ptenciaranje kako gol nismo primili 700, 800 ili 900 minuta. to ne znači jebeno ništa. ako ne odigramo dobro u Rusiji, uletimo u neku paniku, spakovaće nam 4 komada bez problema, a sa ovim stotinama minuta možemo da se slikamo. ovo je ipak protivnik iz kruga ozbiljnih, za razliko od ostalih koji služe da se postavljaju rekordi. to su one klasične smaračke i izanđale fore novinara Žurnala i raznih portala, kad u septembru izbace podatak da su u Evropiu trenutno najbolji u nečemu Juventus, Bajern i OFK Beograd.

Edited by Ted
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

da li je Soči takva ekipa, verovatno niko od nas ne može da tvrdi. niti sam ih gledao do sada, niti sam ih pratio na bilo koji način. sudim na osnovu rezultata iz prethodne sezone i kvaliteta lige u kojoj je ostvaren taj rezultat. i to mi govori da je mnogo realnije očekivati organizovanu i spremu ekipu, nego nekakvu divljinu.

 

 

ne mora da znaci, to se isto moglo reci i za malatiju koja je igrala sa vama pre dve godine, klub iz vrha turske lige, mislis sigurno su ozbiljni, a ono nikad veca divljina nije krocila na nase stadione. ne bih rekao da su ti novokomponovani klubovi neki pojam ozbiljnosti i neprolaznosti.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

ne mora da znaci, to se isto moglo reci i za malatiju koja je igrala sa vama pre dve godine, klub iz vrha turske lige, mislis sigurno su ozbiljni, a ono nikad veca divljina nije krocila na nase stadione. ne bih rekao da su ti novokomponovani klubovi neki pojam ozbiljnosti i neprolaznosti.

 

čak i ako uzmeš da je Malatija reper, ne treba zaboraviti da njih nismo prošli lagano. rezultat iz prve tekme je bio odličan, ali tamo je rano primljan gol i visio je prolazak do poslednjeg minuta.

 

sada je drugačije i to što se prva igra u gostima

Link to comment

ok, ne kazem da ni ovo nece biti tesko. samo kazem da je uvek teze igrati sa nekom slavijom iz praga, bragom, brondbijem, tako nekim klubom koji mozda na papiru trosi manje nego taj sochi ili malatija, ali ima evroiskustvo, gomilu nekih namazanih igraca koji su prosli svasta, sochi tek treba da se dokaze. ovo im je valjda prva evropa u kratkoj istoriji.

Link to comment

vidim da im gro kadra čine domaći igrači, ima tu nekoliko stranaca ali ne spadaju u kategoriju npr. Šerifa, gde domaćih igrača gotovo da nema. što je i razumljivo, jer igračka baza u Rusiji i Moldaviji nije za poređenje, pa Moldavski klub ako nešto želi van granice mora da se napakuje strancima.

Link to comment
7 hours ago, April said:

 

Ne verujem šta čitam

Čitaš da sam rekao da je Miljković ok. I jeste ok, jer nam on na svojoj bekovskoj poziciji nije veći problem od makar 3 - 4 ostale pozicije u timu.

 

Ja stvarno ne mogu da pomognem vama koji još uvek sanjate ono igranje rukom u 16 metara pre više od 10 godina. :sleep: Mene interesuje ovaj današnji Miljković i gledam ga samo iz ovog najnovijeg mandata u Partizanu.

 

Današnji Miljković ne ispada u odbrani, ne pravi kardinalne greške. Ali je i prilično neupotrebljiv u napadu. Tako da kada se reše ove ostale pozicije možete njega da menjate.

 

Mada sve ovo pričamo hipotetički jer ove sns svinje iz uprave neće dovesti nikoga.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Današnji Miljković ne ispada u odbrani, ne pravi kardinalne greške. Ali je i prilično neupotrebljiv u napadu. Tako da kada se reše ove ostale pozicije možete njega da menjate.

 

 

Caki je limitiran ofanzivno,, ali je vrhunski defanzivni bek za nase uslove. Miljama ispred Miljkona po tom pitanju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...