Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Nakon Zreba evo i jedne finansijske informacije - koga zanima i reda radi

 

Po zvanicnom bilansu koji je izasao za 31.12.2020. godine i koji je revidirala kons.kuca BDO dug FKP (preciscen) je oko EUR 36M, uvecan za EUR 6M (gubitak za 2020.) u odnosu na proslu godinu. To su zvanicni podaci, sta ima nezvanicno ne zna se. Treba reci i da u ovaj rezultat nije usao transfer Stevanovica u City od EUR 8.,5M koji je obavljen 1.1.2021. pa bi verovatno za taj iznos trebalo umanjiti dug - ako su pare uopste presle preko racuna FKP i ako su od njih placane obaveze

 

Ja zaista nisam optimista pred Soci, vidim da nema pojacanja, ne znam, jedino ako oni zaista nisu tako dobri kao sto ja ocekujem. Ovaj drugi zreb za 4.kolo je vrlo povoljan.

 

I da, pominje se da se vraca Lukac...

Link to comment

Šanse su 50:50 pre meča po meni (protiv Sočija). U toku meča ću da procenim ko je bliži prolasku jer je stvarno diskutabilno ko je ovde favorit.

 

Lepo bi bilo da prođemo iako smrdljiva sns bagra u upravi daje sve od sebe da ispadnemo. Trebaju nam i dalje Golman, štoper, krilo, još jedan polivalentni napadač, bek (na Uroševićevo mesto, Miljković je ok).

Svinja gmazura i tompus govno vučelić samo kradu i dalje. Nema love za pojačanja.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

 

 

Po zvanicnom bilansu koji je izasao za 31.12.2020. godine i koji je revidirala kons.kuca BDO dug FKP (preciscen) je oko EUR 36M, uvecan za EUR 6M (gubitak za 2020.) u odnosu na proslu godinu. To su zvanicni podaci, sta ima nezvanicno ne zna se. Treba reci i da u ovaj rezultat nije usao transfer Stevanovica u City od EUR 8.,5M koji je obavljen 1.1.2021. pa bi verovatno za taj iznos trebalo umanjiti dug - ako su pare uopste presle preko racuna FKP i ako su od njih placane obaveze

 

 

 

11 miliona prosle godine skocio dug, a ove samo 6. Osjeca se 1™ napredak...

Link to comment

ne dovode se pojačanja tri dana pred utakmicu.....taj koji bi došao verovatno ne bi ni igrao protiv Sočija

 

mi imamo sasvim pristojan i dovoljan fond igrača za linglong.....i ako bi se desilo da ispadnemo od Sočija, realno ne mora niko ni da dolazi....osim kao kompenzacija za nečiji eventualni odlazak.....mada bi i tada pojačavanje imalo smisla ako se napada linglong ozbiljno

 

ono što nemamo to je fond igrača za igranje linglonga i Lepe Bene simultano......kartoni, povrede, umor i eto očas gubljenja bodova i komšija na plus 10 i ćao gotovo

 

 

Link to comment
19 minutes ago, Lord Stef said:

Koji ce nam pojacanja. Nama na klupi sedi Suma, sto znaci da nam u prvom timu igraju jos bolji igraci.

 

8 minutes ago, Ted said:

mislim da njega nema ni na klupi

poslednju utakmicu je odigrao u maju, a nisam siguran da je prošao kompletne pripreme

 

čuvamo ga za savu

:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...