Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

mračite

 

nervozna utakmica, ne zato što smo mi jadovani, nego su nam se tako karte otvorile. posle prve utakmice imaš samo gol prednosti, a moglo je lagano da ih bude 3-4, i onda ti se vežu noge jer nisi iskusna ekipa koja ovo zatvara rutinski, a može da pođe po zlu i da zajebeš celu sezonu. što nije da se nije dešavalo

 

soči je plitak potok

 

 


 

 

 

uprkos svemu i dalje igramo bez primljenog gola

:fantom:

 

  • +1 5
Link to comment

Nigerijac bežao Saničaninu prema gol aut liniji, ovaj mu sa strane napravio spoljni ukliz jednom nogom, i to baš dobar, skroz fino uhvatio loptu i zalepio je za cipelu. Ono, ustao, a lopta mu i dalje na cipeli, Nigerijac zaplivao u gol aut i sudija dao penal. Niđe veze.

 

 

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment

Nije ni bio penal.

Samo što je blesavi Saničanin bespotrebno uklizao u kaznenom prostoru u situaciji gdje je napadač okrenut od gola.

 

Mozda je i bio neki mali kontakt, ali za penal nije bilo.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

nisam baš siguran za penal.....u smislu da sigurno nije bio. mislim da je Saničanin prvo imao kontakt sa nogom napadača pa potom sa loptom. drugo, prejak je bio intenzitet starta. pojurio ga je kao da mu je ovaj oteo maloletnu sestru i hoće da je pojede. nije bilo potrebe za tim, moglo se to rešiti i na drugi način, možda i uklizavanjem pored napadača i eventualnim blokiranjem lopte bez kontakta, jer ovaj baš nije bio u idealnoj situaciji i bio je na granici da izađe van

Edited by Ted
Link to comment

Slazem se s kolegom tedom, rizican i nepotreban start u toj situaciji. Iako je na tvu iz prve izgledalo da mu je uzeo cistu loptu ko kanavaro, na ponovljenom se vidi da ga je prvo kacio po nozi. Mogo je i da ne svira ali ne verujem da ce biti lose ocenjen sto je svirao

 

Da je popovic nije skinuo primili bismo i drugi i otisli u produzetke

Edited by ZokiAsov
  • +1 2
Link to comment

što se Popovića tiče odlična partija, sjajno čitanje penala. samouveren, prati igru, ne rizikuje

 

ali ima i to problema, treba biti realan, nekoliko puta je plivao, to bi trebalo svesti na minimum. protiv Vojvodine je imao jednu krupnu brljotinu, kada mu je Saničanin pustio da krene na loptu i pokupi je, on se nećkao, hoće-neće, napadč Voše se tu ušunjao pa je nastala panika. ajd, Saničanin je nov pa možda tu još nema rutine i prave komunikacije, ali bilo je jebeno.

 

 

Link to comment

Rutinirali smo ih kao nas Plzen onomad.

Da Pop nije odbranio penal možda bismo primili još jedan.

Ali, da smo u BG imali malo bolju realizaciju, revanš bi bio formalnost.

 

Rezultat je potpuno realan.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

 

uprkos svemu i dalje igramo bez primljenog gola

:fantom:

 

kolega mi je dao divan šlagvort


 

 

 

sedam utakmica bez primljenog gola uz gol razliku 16:0

 

 

kaznena ekspedicija

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 4
Link to comment

Meni nasa odbrana ne uliva ni najmanje poverenja. Nekako mi se cini da je ovaj skor, 4 zvanicne utakmice bez primljenog gola, vise do kvaliteta nasih protivnika nego do kvalitet nase odbrane. 

Da ne budem samo negativan, moram da pohvalim Natka, koji je po meni ubedljivo najbolji igrac nase lige.

  • +1 2
Link to comment

Hmm... prve kvote... 1 na Sochi u prvoj tekmi 2.40, 2 na nas 2.80, samo prva tekma... da li oni znaju ko igra kod nas :)

 

Ali prvo da se dobije Vozdovac....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...