Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, J.R. Cash said:

Gde uklizavas, some?!

 

Pa nije penal jbg. Uzeo loptu čisto.

 

 

To je ta kvalitativna razlika kada Zdjelar probije i centrira sa boka, a ne mučeni Urošević.

  • +1 1
Link to comment

Usudicu se reci da nam je Zdjelar (uz majstora Tatka) ubedljivo najvazniji igrac vec dugo vremena. Konstantno napreduje od mrljavog starta kad je dosao.

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, Lord Stef said:

Usudicu se reci da nam je Zdjelar (uz majstora Tatka) ubedljivo najvazniji igrac vec dugo vremena. Konstantno napreduje od mrljavog starta kad je dosao.

 

Dosta je čudno da Zdjelara niko nije odveo. Imam utisak da iz ovog tima nije otišao samo onaj ko nije imao gdje.

Link to comment
1 minute ago, keitel said:

 

Dosta je čudno da Zdjelara niko nije odveo. Imam utisak da iz ovog tima nije otišao samo onaj ko nije imao gdje.

Nije baš tako.

Iz ovog tima uglavnom odlaze oni koje uprava prodaje protiv njihove volje i oni na  koje Stanojević ne računa.

Link to comment

neće ovo biti dovoljno za Soči. ako odigramo na ovom nivou sledećeg četvrtka u Rusiji teško da ćemo se vratiti bez 2 ili 3 gola u mreži

Link to comment
7 minutes ago, keitel said:

 

Dosta je čudno da Zdjelara niko nije odveo. Imam utisak da iz ovog tima nije otišao samo onaj ko nije imao gdje.

 

Onako laicki, kontam da je tu jer nisu mogli da ga zavaljaju za zadovoljavajucu sumu. Nije atraktivan, nije golgeter, mi smo imali par ocajnih sezona, prosta cost/benefit analiza im je pokazala da im se vise isplati da ga zadrze nego da prodaju dobrog igraca za male pare.

Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

 

Onako laicki, kontam da je tu jer nisu mogli da ga zavaljaju za zadovoljavajucu sumu. Nije atraktivan, nije golgeter, mi smo imali par ocajnih sezona, prosta cost/benefit analiza im je pokazala da im se vise isplati da ga zadrze nego da prodaju dobrog igraca za male pare.

 

Sva ta logika zvuči razumno, samo što ovo nije ekipa za velike domete, a samim tim nije realno ni da će njegova cijena rasti. 

Link to comment
18 minutes ago, Ted said:

neće ovo biti dovoljno za Soči. ako odigramo na ovom nivou sledećeg četvrtka u Rusiji teško da ćemo se vratiti bez 2 ili 3 gola u mreži

Ako spojimo kombinaciju igranja proslog cetvrtka i danas bice rezultat 3:3. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...