Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Aj manite se posla eno vam tekme u lajvu, a naša počinje sutra.

 

Otišao je Stojke, neka malog Popa, biće dobar.

 

Šuška se o nekom krilu iz Holandije, što znači da je Holender spreman za izlog.

Link to comment
46 minutes ago, Mil@n said:

Ipak nije isto, Moka je epska šabančina i kompleksaš, verovatno ga je neko zavrnuo za 200 maraka pa priča šta priča. emoji16.png

Sa druge strane je konkretan dokaz o ponašanju jednog od omiljenih Partizanovaca ikada, Vujoševića, koji je očigledno aktivno radio na stvaranju "mentaliteta" mržnje prema Zvezdi i svega u vezi nje i to nedavno. A pošto je on veliki grobar i ima ogromnu popularnost među istima, to ima veliku težinu. 



Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

Moram da te razocaram ali bojim da je mrznja krenula sa vase strane. Sve do kraja 80ih su i jedni i drugi skupa isli na derbije i nikakvih problema nije bilo.Onda je pocela Juga da se raspada,Arkan je preuzeo tribinu sever i odma su pocele price kako je partizan ustaski klub,Tudjman predsednik itd. U tu mrznju se je savrseno uklopila i zvezdina uprava. Ta mrznja se je povecala 90. Delije uletavaju na trening Croacie i porucuju igracima: j....e im m...u grobarsku. Ne gotivim jug al mi je nezamisljivo da neko uleti u trening Dinama i kaze igracima: j....e im mamu c......u. 

 

Nadam se da smo ovim postom zavrsili sa merjenjem 1 patke.

Edited by Cash
  • +1 3
Link to comment

stojke je vredeo svaku paru koja mu je data. tačka. 

 

a sad svi u svoj ćošak i nastavite sa životima. ćelavom želim od srca povratak među stative. nije mi miljenik ali želim da mu se da prava šansa. dugo guli klupu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...