Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

On 11.4.2022. at 11:49, April said:

Da, ali od ekstra kvaliteta oni imaju samo Katai-Ivanić-Dragović, sve je drugo suvi prosek. Sa Ohijem nisu dobili Rikarda kog su tražili, Pićini je stvarno dobar, ali invalid, Motika obećava, ali nije krenuo; da im je Čuka uzela zasluženi bod u prvom kolu sad bi realno bili u agoniji i pitanje da li bi Stanković još uvek bio trener.

 

Pitanje za Stanoja je zašto mi imamo snage tek za jedno poluvreme? U Zvezdi takvih problema nema, čak i sa penzosima Kangom i Benom. Kod nas Lazar Marković ima 27 godina, trči kao da ima 47. Iz principa bih ga sklonio iz tima. Ako hoće da trčkara, ima za to klubova.

 

... i Borjan.  Kanga, Sanogo i Ben su takodje igraci koji bi bili u prvih 11 u Partizanovom timu.  I verovatno Rodic.  Mi mozem da igramo cak i sa dvojcom ispodprosecnih centarfora, koji sluze da navuku paznju odbrane na sebe, a da postizanje golova ostavimo Kataiju, Ivanicu i Benu.  Nama je jedini slabiji deo tima desni bok.

  • +1 1
Link to comment
On 12.4.2022. at 7:43, Azdaja said:

Već znamo scenario, avaj koga će ovi lopovi dovesti to me više brine.

 

mene, recimo, uopšte ne brine. odnosno, mogao bih samo da budem pozitivno iznenađen ako se desi nešto van očekivanog

 

a očekivano je da nećemo imati ništa jači tim nego što je ovaj sada. imena nisu toliko bitna, verovatno opet neko riljanje po rezervoaru bivših/povređenih/ostalih bez ugovora

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Tresko said:

................ bosanski Bebeto..............

Više puta pročitao ovde, čak sam imao i ideju ko je taj igrač, ali bih voleo da me ne držite u neznanju....ako može, ime i prezime....hvala momci.

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Više puta pročitao ovde, čak sam imao i ideju ko je taj igrač, ali bih voleo da me ne držite u neznanju....ako može, ime i prezime....hvala momci.

Onaj lažni talenat Jović. Bio je nekad neki bugarski igrač, koga su valjda od zajebancije zvali bugarski Bebeto a bio je skoro pa najgori igrač ikad u Partizanu. Otuda bosanski Bebeto.

Naravno, titulu najgoreg igrača ikad u Partizanu ponosno nosi Jojić. Jović može da bude samo prva pratilja.

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Tresko said:

Onaj lažni talenat Jović. Bio je nekad neki bugarski igrač, koga su valjda od zajebancije zvali bugarski Bebeto a bio je skoro pa najgori igrač ikad u Partizanu. Otuda bosanski Bebeto.

Naravno, titulu najgoreg igrača ikad u Partizanu ponosno nosi Jojić. Jović može da bude samo prva pratilja.

 

Čuveni Asen Nikolov

 

"Asen Nikolov (rođen 5. avgusta 1976.) je bivši bugarski fudbaler. Nadimak mu je „Bebeto“ a igrao je u srednjem redu.

Karijeru je počeo u Marici iz Plovdiva, kasnije je igrao za Slaviju i Levski iz Sofije i azerbejdžanski Turan, a najbolje godine odigrao je u Levskom, kada je za pet godina osvojio tri titule prvaka i tri nacionalna Kupa.

Igrao je kratko u Partizanu tokom 2006. godine. Odigrao je i jednu utakmicu za reprezentaciju Bugarske."

 

Quote

Българският полузащитник на сръбския гранд Партизан Асен Николов бе изгонен от клуба заради несериозното си отношение към подготвителния и игрови процес, съобщиха за Топспорт.бг от ръководството на "гробарите".

Решението е лично на наставника на "черно-белите" Миодраг Йешич. Бебето бе заменен още в 38-ата минута по време на 1/16-финала за купата на Сърбия срещу ЧСК (Челарево), спечелен с 3:0 от Партизан. Бившият футболист на Славия и Левски бе изпратен от публиката на стадиона с бурни освирквания.

 

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Tresko said:

Onaj lažni talenat Jović. Bio je nekad neki bugarski igrač, koga su valjda od zajebancije zvali bugarski Bebeto a bio je skoro pa najgori igrač ikad u Partizanu. Otuda bosanski Bebeto.

Naravno, titulu najgoreg igrača ikad u Partizanu ponosno nosi Jojić. Jović može da bude samo prva pratilja.

ne brini zeka milioner počinje meč sa klupe :happy:

 

27 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jojić ≠ joić

:wub:

šojić :D

 

  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, gone fishing said:

ne brini zeka milioner počinje meč sa klupe :happy:

 

šojić :D

 

Al malo sutra. Natho je na klupi, beskorisni smrad je u timu od početka.

Link to comment

Kad god neko krene napred prema njihovom golu, to se pretvori u vucaranje lopte bez da se pogleda oko sebe i potraži neki pas, neko smisleno odigravanje. I onda kada dođe do remplovanja i frke, daj bilo kakav pas unapred i to naravno ide pravo njima u noge.

 

Edit: a kada vidim kako kontru 4 na 3 završavamo nekim neverovatno patetičnim padanjem (koje se pritom dešava u ofsajdu), dođe mi da više nikad ne pogledam minut fudbala.

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...