Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

48 minutes ago, Ted said:

Partizan terao igrače da oproste dugovanja

 

https://nova.rs/sport/fudbal/partizan-dugovanja-igraci-uefa-licenca/

 

ok, izvor mi, blago rečeno, nije pouzdan........sa druge strane, manje više je javna tajna da se tako nekako radi

Više javna nego tajna. Samo što su do sada čekali da se nađe neki primamljiv transfer preko, pa onda brže bolje nudili čiste™ papire.

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Gledate li?

 

Meni deluje da je ovo bio cist crveni za njih.

za koga?!

 

ovo kad je rikardo izlazio sam ispred golmana i oboren faulom

 

 

jebem im mater, da im jebem

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, Milošica said:

Gledate li?

 

Meni deluje da je ovo bio cist crveni za njih.

Iskreno sam se iznenadio kad sam video da vadi žuti. Bez patkometrije, možda ima veze što je Čukaričanin po svaku cenu želeo da izbegne kontakt i zakačio je Rikarda sasvim slučajno. Ne znam kakve su preporuke u takvoj situaciji.

Sa druge strane, Čuka je očajna, Partizan je već imao 3-4 mrtve šanse, čak se ne sećam da ih je neko ovako razbio. Istina i ostavljaju neverovatno mnogo prostora pozadi. Ovo će biti rutina do kraja.

Link to comment
4 minutes ago, fandorin said:

Ne znam kakve su preporuke u takvoj situaciji.

pa kaže…

 

Quote

Када играч над противником направи прекршај којим спречи очигледну прилику за постизање поготка и судија досуди казнени ударац, играчу који је направио прекршај ће се показати жути картон ако је прекршај био у покушају играња лоптом; у свим осталим случајевима (нпр. држање, повлачење, гурање, немогућност играња лоптом итд.) прекршиоцу ће се показати црвени картон.

ni na jedan način igrač čukaričkog nije bio u pokušaju igranja loptom, trčao je iza napadača i kolenom ga sapleo

 

piece of cake, sve ostalo bi otišlo u nešto što nema nikakve veze sa sportom već sa naprednjačkom srbijom

  • Hvala 1
Link to comment
Gledam i onako, meh.
 
Vidi se da Elvis pusta da se biju.
 
Riki pokušava al slaba mu podrška.
Natko danas odličan, ali avaj

Biće tekma na nož
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...