Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Inače, Skupština Grada Beograda je dala hitnu donaciju FK Vučić u iznosu od 5 miliona EUR za drugi deo sezone.

Partizanu naravno ni banke.

  • Tužno 1
Link to comment
46 minutes ago, Tresko said:

Inače, Skupština Grada Beograda je dala hitnu donaciju FK Vučić u iznosu od 5 miliona EUR za drugi deo sezone.

Partizanu naravno ni banke.

Ovo ozbiljno? Gde si video?

Link to comment
33 minutes ago, Tresko said:

U aktima gradske skupštine:

 

FPP_P14XwFgixhj?format=jpg&name=medium

Hvala. Ako je ovo istina onda stvarno vise nema smisla pricati o domacem prvenstvu..... dok se ne srusi ova vlast

Link to comment
Hvala. Ako je ovo istina onda stvarno vise nema smisla pricati o domacem prvenstvu..... dok se ne srusi ova vlast
Sutra....zaoštri olovku i na sabajle..
  • +1 6
Link to comment
13 minutes ago, Constantin said:
17 minutes ago, mozzer said:
Hvala. Ako je ovo istina onda stvarno vise nema smisla pricati o domacem prvenstvu..... dok se ne srusi ova vlast

Sutra....zaoštri olovku i na sabajle..

Podrazumeva se, prvo to pa pijaca. Ja se stvarno nadam za Bgd. Sretno i vama Nislije :)

  • Hvala 1
Link to comment
Podrazumeva se, prvo to pa pijaca. Ja se stvarno nadam za Bgd. Sretno i vama Nislije [emoji4]
Ja nemam veliku nadu i uzdam se u prestonicu....od nekud mora da se zakotrlja.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Cak je i ljigavije, jer je onako suptilno.

 

Diskutabilno...tamo je mladi Bajkovic nasmejan vozdigao tortu..ovde je tekst podmetnut ispod slike..

Zato 0,7.

  • +1 2
Link to comment

A mislili smo da posle Đure Frizure ne može gore...

Žreb u Kataru, tamo Bora Milutinović i Mateus, čitaju se njihove biografije, pominje Partizan. I onda ti realnost zvizne šamarčinu, klub nam vode Vazura, Vučela i ostala gamad.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

Diskutabilno...tamo je mladi Bajkovic nasmejan vozdigao tortu..ovde je tekst podmetnut ispod slike..

Zato 0,7.

0.66

 

mister je to uspeo da ublaži i da ne izgleda tako jadno, ipak nije isto kad to objavi bot sa insta naloga i kad izjavi alenatore

 

nismo isti

:fantom:

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...