Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Nisu mi jasni ti likovi kojima karijera krene u ambis s 24 godine. 

Jebes mi mater ako Jojara i Markovic nisu bili duplo bolji prvi put kad su bili, a nisu ni sad matori. Lola je isto najbolji bio prvi put, ova sad treca iteracija je... :kecman: Da moze da overi zdravstvenu. 

Babirlo je valjao jedino u OFK i Vozdovcu kad je vadio kitu na narod. 

Link to comment
4 hours ago, mozzer said:

Niko ne komentarise da je ponudjen novi ugovor Yoyi uz smanjenje primanja za 20% - uskladjeno sa krizom i situacijom? Za sada drugi igrac kome se produzava ugovor (ako pristane) posle Nemanje Stevanovica... Ja sam za... jos neka zver tipa ovih iz Fejenorda na sredini... Ivice jel citas....

Pa jebote..............samo 20% smanjenja. Treba da mu ponude ugovor gde će on plaćati 10.000 EUR mesečno da igra.

On je i prvi put kad je bio u Partizanu bio goli kurac od igrača, a sad je još gori.

Držimo pesnice da će da odbije, iako mi je strepnja dublja od nade.

  • Haha 1
Link to comment

uopšte ne bi bilo loše da igramo Lepu Brenu i naredne sezone. za LŠ/LE nema šanse da napravimo konkurentan tim. za Brenu nam isto treba bolji roster nego sadašnji, ali hajde, to je negde u granicama mogućeg. ako se dobro iskoristi prelazni rok i odustane od politike rehabilitacije bivših 

 

plus što naredne sezone branimo solidan broj bodova, pa bi bilo dobro da igramo negde gde te bodove možemo i skupiti. što znači da nam na bi prijala neka jebačka grupa LE da osvojimo bod na šest utakmica. a ove sezone je baš bilo nezgodnih i jakih grupa u LE

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

Piksi nam sređuje X u Nišu.  Koristi slavljeničku atmosferu jer će se slaviti nečiji 6. rođendan.

Nama ostaje samo da pobedimo Orbanovce i eto nas opet na čelu.

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment

 

Stanoje na treskovo insistiranje pocinje sa holenderom u srcu napada. TSC bolje da ne izlaze nego da izgube sluzbenim rezultatom

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

 

Početi utakmicu sa Lutovcem i Holenderom u igri. I igraš bunker i na kontre protiv TSC-a. Holender apsolutni antifudbaler, ne zna ni osnovne kretnje. Lutovac hahaha.

Sad u drugom poluvremenu će da uvede svog omiljenog Joića(serem mu se u usta) i bosanskog Bebeta, čisto da tanji živce svima koji gledaju utakmicu.

  • Tužno 1
Link to comment
43 minutes ago, April said:

VAR ne radi

proradio

 

 

 

 ne treba nam riki, kad je tu čaki

:ziga:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...