Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Jbt, Nikodije, svaka čast na poznavanju Partizanovog roostera od pre više decenija. To ni ja ne bih znao da mi život od toga zavisi.

Ipak si ti naš u podsvesti, samo te zvezdaški stokholmski sindrom sprečava da se prepustiš :tongue:

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

nije mnogo bitno , al cisto kao triviju da pomenem da vas bivsi igrac (i mihin repstativac) alen stevanovic sada igra za imt. juce protiv indjije najgori na terenu, uspeo da promasi prazan gol za tri metra glavom. sta je sve proslo kroz repstaciju, isuse.

ako neko iz kluba ovo cita i resi da ga vrati, ti si nam licno odgovoran.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Alen Stevanović je bio i član Intera, nemojte mu to brisati iz karijere :D

Filozof ga je toliko duboko potisnuo u bespuća pamćenja, a čovek igrao pre 5-6 sezona kod nas :D

 

Link to comment

kazem da sam juce gledao coveka uzivo, a manijak me optuzi da pamtim igrace od pre nekoliko decenija lol

pa jos ubaci i "stokholmski sindrom" valjda zvuci kul iako ne zna bas sta znaci

Edited by Nikodije
Link to comment

Ален је био бруталан таленат али оно стандардна прича баш тешка промаја у глави што му негде и каријера сугерише, од дебија за Интер са 19 година, Торина, Палерма, Партизана и репрезентације до неког бугарскосеоског тима/Имта у најбољим годинама.

Link to comment

Alen ima seksi karijeru.....nije baš često da nastupi takav strmopič 

 

već vidim naš vezni red sledeće sezone, Lola i Fejsa zadni vezni, a ispred njih trio Neca Tomić, Ringla i Alen i napred neki Šćepović

 

nazad može Voja Stanković da zameni Vujačića i da sa Saničaninom čini nepremostivi bedem. desno će da zaključa Miljkon, levo može Rajko da se aktivira kad je već tu a Urošević ode

 

na golu Pop

 

naravno, moramo dovesti i još par polupovređenih ali sa zvučnim imenom, čisto da budu tu 

 

sve se uklapa, jeftino a naše

Edited by Ted
Link to comment

Niko ne komentarise da je ponudjen novi ugovor Yoyi uz smanjenje primanja za 20% - uskladjeno sa krizom i situacijom? Za sada drugi igrac kome se produzava ugovor (ako pristane) posle Nemanje Stevanovica... Ja sam za... jos neka zver tipa ovih iz Fejenorda na sredini... Ivice jel citas....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...