Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Hvala za odgovor. Mislim, tj siguran sam da nema nikakvog preuvelicavanja ali sve ok svako ima svoje misljenje i to je kul

 

SER kod mene 10/10

 

Uprava napisao sam - Titula ili NAPOLJE SVI

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

 

A to da se posluje u okolnostima koja nisu redovne, ili su čak nenormalne, pa to je nešto što prihvataš kada ovde uđeš u posao. Ili ne ulaziš uopšte. 

1 bambi za političku korektnost

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, Ted said:


Priče o tome kako se nad Partizanom sprovodi nekakav neviđeni teror mogu zaista da budu i istinite. Ja to ne znam.  

aj napiši i koju o selektivnoj primeni pravila i pritiscima na organe saveza

Link to comment

Definitivno nemamo isti tretman kao CZ (savez, pravila, sudije, disciplinske komisije), ali što se tiče zabrane transfera tu sam na liniji s Tedom.

 

Mi uopšte nemamo jeftinu ekipu ove poslednje 2-3 sezone. Lazar i Tošić su (bili) na platama od oko 700-800k. Fejsa sigurno nema 5cifrenu platu, a doprinosi kao da ima platu od 10$. Jevtović isto nije jeftin, a manje više je ispao bezvredan.

 

Da imamo još 2-3 igrača na nivou Rikarda, umesto pobrojanih, za slične novce bili bismo i konkurentniji.

 

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Profesionalac said:

Definitivno nemamo isti tretman kao CZ (savez, pravila, sudije, disciplinske komisije), ali što se tiče zabrane transfera tu sam na liniji s Tedom.

 

Mi uopšte nemamo jeftinu ekipu ove poslednje 2-3 sezone. Lazar i Tošić su (bili) na platama od oko 700-800k. Fejsa sigurno nema 5cifrenu platu, a doprinosi kao da ima platu od 10$. Jevtović isto nije jeftin, a manje više je ispao bezvredan.

 

Da imamo još 2-3 igrača na nivou Rikarda, umesto pobrojanih, za slične novce bili bismo i konkurentniji.

 

 

tako nekako. tretman je nešto što zavisi od aktuelne političke situacije. ona je takva kakva je, to ne treba posebno obrazlagati. to nije usmereno protiv Partizana, u smislu nekog plana za uništenje, to su okolnosti koje nam ne idu na ruku a od kojih sve ili dosta toga zavisi u državi.

 

tačno je i da nemamo jeftinu ekipu, kao što je tačno da je Zvezdina skuplja. što nikako po automatizmu ne znači da mora da bude bolja ili znatno bolja. i PSŽ je bolji i sto puta skuplji od Lila (ili koga već), pa je izgubio titulu. na našu žalost, ova Zvezdina ekipa jeste znatno bolja od naše. razlog tome je delimično i novac, a još važniji razlog jeste loša selekcija koju smo uradili. na tom polju je razlika mogla da se smanji ili čak i poništi. i sad mi treba da svršavamo što trener pravi neki rezultat sa loše selektiranom ekipom, a da prenebregnemo u potpunosti činjenicu loše selekcije. u kojoj je učestvovao i trener. neće moći tako. 

Edited by Ted
Link to comment
15 minutes ago, Ted said:

 

što se ljutiš? 

ne ljutim se nego mi je malo bljaks ta priča o fair play-u kad za protivnika imaš doktoranta alfa univerziteta, a sa druge strane ritopečki klan čiji je jedini zadatak da se ne čuje vučiću pederu

nismo takmaci u istom takmičenju

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

ne ljutim se nego mi je malo bljaks ta priča o fair play-u kad za protivnika imaš doktoranta alfa univerziteta

 

na radi se o fair play-u uopšte. za protivnika imaš doktoranta Alfe, a ko je na našoj strani? Vučela, Vazura. koja je suštinska razlika? u tom smislu mogu da konstatujem da ne volim protivnika, al ne volim ni naše. zapravo su mi više protivnici tzv. naši nego doktorant. iz prostog razloga što me za Zvezdu nije mnogo briga i nisam emotivno vezan, a Partizan volim.

 

što se tiče nekog fair play-a na nivou foruma, krećem od toga da ima puno Zvezdaša na forumu koji su ok ili super likovi i sa kojima možeš da diskutuješ ili je zajebavaš na temu fudbala, večitih i tako to. polazim i od toga da oni vole tu Zvezdu kao i ja Partizan, tako da mi je bzvz. da odlazim na njihov topik i bljujem vatru, otovoreno nekoga ili nešto vređam ili podjebavam (iako mi ponekad dođe) ili da ceo opus na sportskim topicima baziram na teoriji da hoće da unište Partizan. u koju, kao što rekoh, i ne verujem. držim se fudbala koliko mogu, kad odigraju dobro čestitam, komentarišem neke stvari, malo se zajebavam i to je to. ništa više ništa manje.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Ok, evo ja cu da ponovim da SER-u dajem 10/10 za SVE sto je uradio za FKP u ovoj i ovakvoj situaciji sa ovom upravom u ovom okruzenju u ovoj sezoni

 

Hvala Majstore sto si dosao i za Sve sto si uradio. Voleo bih da ostanes...

 

Toliko od mene, eto, sasvim korektno i samo o FKP.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Ted said:

tačno je i da nemamo jeftinu ekipu, kao što je tačno da je Zvezdina skuplja. što nikako po automatizmu ne znači da mora da bude bolja ili znatno bolja. i PSŽ je bolji i sto puta skuplji od Lila (ili koga već), pa je izgubio titulu. na našu žalost, ova Zvezdina ekipa jeste znatno bolja od naše. razlog tome je delimično i novac, a još važniji razlog jeste loša selekcija koju smo uradili. na tom polju je razlika mogla da se smanji ili čak i poništi. i sad mi treba da svršavamo što trener pravi neki rezultat sa loše selektiranom ekipom, a da prenebregnemo u potpunosti činjenicu loše selekcije. u kojoj je učestvovao i trener. neće moći tako. 

Prvi deo potpisujem. Ono oko čega bih se sporio s tobom je ocena Stanojevića. Mislim da je iz ove grupe (građana) izvukao maksimum, ili nešto jako blizu tome.

 

Prva trećina sezone je bila bez preterivanja fenomenalna (prilazak kvalitetnijih rivala u kvalifikacijama, bez kiksa u linglongu, početne dve pobede u grupi). Drugi deo sezone je lepo počeo eliminacijom Sparte, ali su nas onda prvo CZ pa i Holanđani, resetovali i ogolili sve mane ovog tima.

 

Ne mogu trenera da krivim za selekciju igrača, ima verovatno i njegovog udela, ali to je posao sportskog direktora (koga mi zvanično nemamo :unsure:). Da znam da je trener između Miljkona, Pićinija i nekog xyz beka koji zna da kontroliše obe svoje noge izabrao prvog, onda bih imao puno pravo da ga opljunem zbog toga. Mi smo i pre postavljanja Stanoja na ovo mesto imali politiku dovođenja bivših igrača kojima je istekao ugovor, nije on nikakav utemeljivač te prakse.

 

  • +1 3
Link to comment
12 hours ago, Profesionalac said:

Prvi deo potpisujem. Ono oko čega bih se sporio s tobom je ocena Stanojevića. Mislim da je iz ove grupe (građana) izvukao maksimum, ili nešto jako blizu tome.

 

Prva trećina sezone je bila bez preterivanja fenomenalna (prilazak kvalitetnijih rivala u kvalifikacijama, bez kiksa u linglongu, početne dve pobede u grupi). Drugi deo sezone je lepo počeo eliminacijom Sparte, ali su nas onda prvo CZ pa i Holanđani, resetovali i ogolili sve mane ovog tima.

 

Ne mogu trenera da krivim za selekciju igrača, ima verovatno i njegovog udela, ali to je posao sportskog direktora (koga mi zvanično nemamo :unsure:). Da znam da je trener između Miljkona, Pićinija i nekog xyz beka koji zna da kontroliše obe svoje noge izabrao prvog, onda bih imao puno pravo da ga opljunem zbog toga. Mi smo i pre postavljanja Stanoja na ovo mesto imali politiku dovođenja bivših igrača kojima je istekao ugovor, nije on nikakav utemeljivač te prakse.

 

 

u pravu si ako Ivica i ekipa dovode igrače bez konsultacije i znanja trenera, po principu ključ u ruke. ja ne verujem da je tako, ali pošto ne znam pouzdano ne mogu da tvrdim. 

 

ja zaključujem na osnovu onoga što je trener pričao o igračima i igračkom kadru. ono što treneru svakako ne ide u korist to je loša reputacija kluba, u smislu neplaćanja igračima. tako da je moguće da neki transferi nisu realizovani pošto su se igrači malo raspitali ili dobili dodatne informacije. e to zaista nema nikakave veze sa trenerom.

 

imaš igrače koji su sami izražavali sumnju da su u stanju da pomognu. Obradović je tako nešto pričao pre no što je potpisao i ispostavilo se da je bio u pravu dečko. imaš kapitalno pojačanje (Fejsa) za koga se ispostavilo da preskače sve bitne utakmice u ovom delu sezone. a možda i sve utakmice. imaš igrače za koje je jasno da ne mogu da igraju na potrebnom nivou (Lazar) ali su još uvek tu. imaš i wtf. kategoriju, Lola, Rajko, koji ni sami ne bi znali tačno da objasne šta oni tu rade. imaš Šćekića koji je naprasno otišao (navodno zbog para i neplaćanja) a malo kasnije su dovedena dva igrača na tu poziciju (pretpostavka je da ne igraju volonterski) koji zajedno ne mogu da zamene ono što je Šćekić značio. nigde veze i pameti. i tako kad kreneš redom da nabrajaš, formalno dobro popunjen roster spadne na nekoliko nesretnika koji moraju da vuku kako magarci jer realno nema ko. iako formalno ima. to nije u redu ni prema tim ljudima (Rikardu, Zdjelaru, Uroševiću.....). 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Mi smo u principu saglasni o stanju ekipe, selekciji, količini fizički nespremnih (da se blago izrazim) igrača, samo nam se razlikuju pogledi u tome kolika je tu uloga glavnog trenera. Ja je ne poričem, ali je kod mene odnos 75:25 u korist bombaša.

 

Najveću "krivicu" Stanoja vidim u tome da mu je M.O. takav da više voli proverene igrače sa kojima je radio, nego da eksperimentiše. Pa će pre da izabere pokojnog Obradovića nego random Linglongaša ili sumnjivog stranca.  

Link to comment

nije mnogo bitno , al cisto kao triviju da pomenem da vas bivsi igrac (i mihin repstativac) alen stevanovic sada igra za imt. juce protiv indjije najgori na terenu, uspeo da promasi prazan gol za tri metra glavom. sta je sve proslo kroz repstaciju, isuse.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...