Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Породисмо победу. Рикију подићи споменик, вуче нас целе сезоне ко нездрав. Поповић (касно) склоњен с гола али одбрана тотално без самопоуздања(ресетовали је Холанђани), Лутовац на беку не зна где удара што не чуди јер је цео живот крилни нападач.

 

Сурдулици свака част, откинули су пет бодова Звезди, данас су их делили центриметри у надокнади да узму још два нама.

  • +1 3
Link to comment

spacer.png

 

sledi reprezentacijska pauza, malo da predahnemo i konsolidujemo redove

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Haha 6
Link to comment

po onakvom terenu bilo kakva pobeda je uspeh a igru nema smisla ni komentarisati.

 

sramota je gde se sve igra fudbal. 

 

na ovom đubrištu ne znam ni dal bi Fejnord dao Surdulici dva gola. 

 

e, da.....sve to garnirano nekakvim trubačima koji se čuju celim tokom utakmice i daju autentični šmek vašara. kapiram da je odmah tu i ulaz u krčmu The Titty Twister, neka Surdulička podvarijanta.

 

 

Edited by Ted
  • Haha 3
Link to comment

pa dobro, put do titule je jasan, ne gubiti više ni jedan bod + pobediti u derbiju

 

ovo prvo je moguće, za ovo drugo nisam siguran. voleo bih da me pozitivno iznenade

Link to comment




e, da.....sve to garnirano nekakvim trubačima koji se čuju celim tokom utakmice i daju autentični šmek vašara. kapiram da je odmah tu i ulaz u krčmu The Titty Twister, neka Surdulička podvarijanta.


Meni najviše liči na masters u Sinsinatiju
Samo što je tenis teže igrati uz lokalni kantri bend
Link to comment
1 hour ago, twisted said:

vidim da nam se gol razlika srozala

 

srozali smo se mi generalno. mislim da je igrače ubio derbi, ali ne poraz, nego totalna nemoć. da smo mi odigrali egal utakmicu pa izgubili na neki majstorski potez protivnika ili tako nešto, druga priča bi bila. posle toga je došao Fejnord i nalupao šamare, pa je već načeto samopouzdanje otišlo u kurac krasni. onda je došao i Napredak, gde smo se mučili kako Isus protiv protivnika koji je tri klase slabiji. 

 

taj derbi je bio prilika da se osvoji prvensto (u slučaju pobede) ili da se nastavi trka sa realnom prednošću (remi). namestilo se da je to bila utakmica sezone i tu smo podbacili u svakom mogućem smislu. Bogu hvala pa cigani nisu dodavali gas u drugom poluvremenu, inače bi mi doživeli Fejnord pre Fejnorda. a doživećemo ga svakako ako i na naredni derbi izađemo kao na prethodni.

 

da se mi na lažemo. egal smo ove sezone uglavnom zbog Rikarda, kome hvala do neba što se vratio. da nije, sad bi bili na minus 15 ili 20 jer ne bi imao ko da spakuje te golove u mrežu. 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Tede koja je poenta tvog posta? Mislim ovo nam je svima jasno. SER iscedio najsuvlju od 3 puta cedjene drenovine nema sta vise...

 

Pravo pitanje je zasto imamo 15+miliiona EUR jeftiniji tim od FKCZ. I ko je zabranio pojacanja zimus i gde su pare Sta ti kazes?

Edited by mozzer
  • +1 1
Link to comment

Ko je zabranio pojačanja? Ja da znam da je neko zabranio ja bih to i rekao.

 

Samo se pitam što nije zabranio Rikarda. Mislim, taj neko je mogao celu priču da završi samo da ovaj transfer nije dozvolio. 

 

Ili ranije, što nije zabranio Natka ili Asana.

 

Priče o tome kako se nad Partizanom sprovodi nekakav neviđeni teror mogu zaista da budu i istinite. Ja to ne znam. A mogu da budu i lep izgovor za nekoga da obitava u Partizanu i relativizuje sve svoje neuspehe i nesposobnosti. Bukovski ja napisao da ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj. Meni se čini da je ovo jedan takav slučaj preuveličavanja, i tih kao neprijatelja a i sopstvenog značaja.

 

A to da se posluje u okolnostima koja nisu redovne, ili su čak nenormalne, pa to je nešto što prihvataš kada ovde uđeš u posao. Ili ne ulaziš uopšte. 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...