Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

43 minutes ago, Nikodije said:

anegdotalan podatak - u dosadasnjem delu superlige primili ste 9 golova, protiv fejenorda u dve utakmice 8  :D to je sve sto treba znati o ovakvoj™ superligi.

 

Već duže vreme mi taj  detalj bode oči, Popović, Saničanin i Vujačić su trio fantastikus; samo što su ispred njih igrali Zdjelar, Ščekić i Urošević pa je to nekako držalo vodu. Onda je Ščeka otišao, a Zdjelar doživeo pomračenje uma u derbiju i odjednom smo ostali mlohave čune i bez gaća.

  • +1 1
Link to comment

pfc do juče nikada nije primio 8 komada u evropskim dvomečima, valjda će to biti dovoljan argument za depanjizaciju zadnje linije ovog leta :happy:

Link to comment

Ma naci cemo neku crkavicu za Svetu drugi nam ne trebaju, treba i zavrsiti/odjaviti ove silne ugovore sa nasim velikanima... inace apsolutni hit u mojoj ekipi ceo dan je No More Catholics spot iz drugog dela Trainspoting 2 (toplo preporucujem oba filma) ali ovaj klip je stvarno zanimljiv i primenljiv i PRAVI ROKENROL (za razliku od nekih naslova danas iz Mozzart sporta) sve se zavrsava sa nasim Igi Popom... Dakle... No More Catholics!!!! Pustite da se zabavite! Sutra je novi dan Druzja grobari Eeedmoooouuu!!!

Ps. Brat Sceka odigrao 5 tekmi za cuveno Zaglebie uzelo 8 bodova i sad su u sredini tabele * bravo majstore!

 

Edited by DCI Banks
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Na kraju sezone ugovori ističu dvanaestorici igrača. U pitanju su golmani Nemanja Stevanović i Milan Lukač, defanzivci Aleksandar Miljković, Bojan Ostojić, Nemanja Miletić, Ivan Obradović, Rajko Brežančić, vezisti Bibars Natho, Milan Smiljanić, Lazar Mrković, Miloš Jojić i Lazar Pavlović.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Ted said:

Na kraju sezone ugovori ističu dvanaestorici igrača. U pitanju su golmani Nemanja Stevanović i Milan Lukač, defanzivci Aleksandar Miljković, Bojan Ostojić, Nemanja Miletić, Ivan Obradović, Rajko Brežančić, vezisti Bibars Natho, Milan Smiljanić, Lazar Mrković, Miloš Jojić i Lazar Pavlović.

Da budem široke ruke i da kažem da je ok da zadrže trojicu.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam za celih dva, možda tri sa zekom. Ostalima hvala lepo.

 

Zdjelar ide isto, sumnjam da je Riki lud da ostane.

 

Moraće jedan dobar rebuild da se uradi, bombaš ivica da krene u akciju. :D

 

Ocekujem pojačanja tipa one sezone kad su nam došli, Marjanović, Djurickovic i Bambus Ivanović 

 

 

Link to comment

Bobmaš Ivica neka krene kući lagano, zajedno sa svojim spiskovima i yt listama sa 1879 igrača koje je skautirao.

 

Nemamo mi ni stručnog znanja ni para da napravimo neki extra tim u jednom prelaznom roku. To je ozbiljan posao koji bi potrajao. Tako da bi to moralo lagano, pametno, sa novim stručnim štabom i sportskim direktorom, bez preteranog gledanja ka listama bivših zaposlenih. I uz strogu primenu kriterijuma fizičke spreme. Jer, možeš ti da imaš tehnički sjajne i taktički disciplinovane igrače u izobilju, ako ne mogu da istrče utakmicu nema ništa od posla.

 

To sve pod pretpostavkom da želimo da dostignemo neki pristojan nivo kompetitivnosti u Evropi. Ako nam je cilj da pravimo serije protiv Surdulice, Lučana, Spartaka itd i time se zadovoljavamo, onda može da se gusla ovako i dalje. I da se pripreme nove stranice u almanasima za upisivanje novih petardi i blamaža, savaki put kad nas žreb ne pogleda. 

 

 

Link to comment
14 hours ago, Ted said:

Na kraju sezone ugovori ističu dvanaestorici igrača. U pitanju su golmani Nemanja Stevanović i Milan Lukač, defanzivci Aleksandar Miljković, Bojan Ostojić, Nemanja Miletić, Ivan Obradović, Rajko Brežančić, vezisti Bibars Natho, Milan Smiljanić, Lazar Mrković, Miloš Jojić i Lazar Pavlović.

Od ove liste, zadržati ćelavog golmana, Lukača, Natha. Ovo ostalo odmah noga u dupe, i dodati im Saničanina, Vujačića, Seka Persu, bosanskog Bebeta i videti još ponekog da se pročisti malo situacija.

Ja da gledam još jednu sezonu ekipu u kojoj igraju Jojić, Jović, Miljković, Vujačić, Saničanin, Lazar Pavlović et al, nemam živaca.

Link to comment

meni je krivo što je bojan ostojić ovoliko skrajnut, imao je dve sasvim dobre sezone, čak i je gol glavom dao čini mi se u finalu kupa. 

 

takođe nemanja miletić je bio u boljoj spremi a od kako se vratio nije baš sav svoj. 

 

stevanović, lukač, miletić, natho i neka markovića ima još života u njemu

Link to comment

videti sa tatkom da li je raspoložen da ostane još 2 sezone, pod uslovom da se penzioniše u repki, nema on više stamine da odigra 55 tekmi za klub i još 6-7 za repku svake godine od ostalih ostaviti markeca kao džokera ostalima se zahvaliti na saradnji

- ali prvo videti ko će biti trener, uprava će pokušati da zadrži florentina jer im je upumpao pare od uefa, titulu i onako ne smeju da osvoje, setimo se privođneja svinjure mesec dana po osvajanju titule zbog nošenja oružija ili pokretanja istrage pre par meseci oko biciklističkog kluba, jednostavno lako ih je uceniti...

- ako florentino ode da se dokazuje u ligama petice :lolol: izbor novih trenera je širok, bez posla su jokan, paun i ivić

- jokan je najstariji i najiskusniji, već je vodio pfc i ostao upamćen kao trener koji je rasformirao sexy pfc koji je igrao u formaciji 4-1-2-1-2 kod dripca iz štitara, pri čemu je jedini zadnji bezvezni bio zapravo centralni vezni juca, koji se češće ubacivao u protivnički 16m nego što to danas čine nominalni ofanzivni vezni tatko ili zeka milioner :happy:

- uspeo je u skorije vreme da se sa 2 tima plasira u premier ligu ali kada je tamo dobio šansu fejlovao je i bio smenjen na trećini sezone

- no osvojio je 2 titule u jsl, a u evropi se videla sva limitiranost ubice cigana, juce, lažnog dr moa i pauna koji je došao kao veliko pojačanje iz španije umesto jovetića a ispao ćorak sklon povredama

- kada smo kod njega on se dokazao kao dunster u američkoj mls, gde je njegov tim vatrogasci iz čikaga, u 3 od 4 sezone koliko je tamo proveo završio kao fenjeraš, ovu sezonu je započeo u engleskom brodutm, gde je pre par meseci dobio šut kartu

-  i na kraju moj lični favorit vladimir ivić jer nije dobio priliku da se oproba u llsl :happy:

- bio je trener u paok-u gde je osvojo kup i prošao grupu u le tako što je pobeđivao fjorentinu a gubio od karabaga :D u 1/16 finala je šalke bio prejak zalogaj

- nakon toga je proveo 2 sezone u makabiju, uzeo je 2 titule ali mrlja na boravak u tel avivu je što nije uspeo da se plasira u grupnu fazu tih godina

- prošlu sezonu je započeo u wotfordu gde je nakon 126 dana i 22 tekme bio nogiran

- u toj zadnjoj sezoni je uglavnom forsirao 3-5-2 ili 4-4-2 sistem, u samo 2 tekme 4-1-4-1 što je opet veliki napredak u odnosu na kukavičku 4-2-3-1 koju forsira florentino, bez obzira na rezultat on se ne odriče dvojice zadnjih bezveznih

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...