Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 hours ago, Ted said:

Ivica obajsnio šta nam je. U suštini nije nam ništa, ako dobijemo sve do kraja bićemo šampioni. Malo nas je poremetio derbi. Problem je u glavi.

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/ivica-iliev-nevien-pad-posle-derbija-ako-dobijemo-sve-do-kraja-opet-smo-sampioni/414821

 

Pretpostavljam da je derbi poremetio naš lukavi plan da izvučemo bod nekako, pa da se onda giljamo do sledećeg derbija kroz šljivike i livade linglonga, a na tom derbiju i ako izgubimo (što je više nego realno, ali bi se poraz oprao titulom i svi bi to brzo zaboravili) opet bi bili prvi. 

 

 

Nadam se da bar neko iz Kluba cita nas PPP grobare. E pa ovako - ako ne uzmete Titulu svi napolje iz Kluba. Hvala na svemu (ja imam razlicite ocene za Vucelica, Vazuru i Ilieva za njihov ucinak imajuci u vidu pod kojim su uslovima u drzavi radili - dakle Vucelic cist 1, Vazura 2, Iliev 3) ali to je to - ako ne uzmete titulu - NAPOLJE. O procesuiranju necemo sada i ovde....

 

Toliko.

 

ps

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2022&mm=03&dd=15&nav_id=2122604

 

NAPOLJE.

Edited by mozzer
  • +1 3
Link to comment

Dobro, bilo je lepo dok je trajalo. Obično ne potraje ni do polovine septembra, tako da je ovo solidan napredak. Uz osminu finala evropskog takmičenja i sa upravom koja je tu da uništi klub, ja sam realno zadovoljan postignutim.

 

I posebno sa ovakvim navijačima. Jer ako je istina da je atmosfera na stadionu ovakva, onda ja stvarno ne znam kako iko očekuje da se ovi dole na terenu trude, cimaju i igraju tečno. To je jednostavno nemoguće. Jednu takvu situaciju bi mogli da iskuliraju, ali ako im se to ponavlja svaki put kada nemaju 2:0 u prvih 20 minuta, a igraju na svom terenu, u svojoj kući, gde bi trebalo da se osećaju najkomotnije, onda nije čudo da nemaju "s" od samopouzdanja i "v" od voljnog momenta. Može Stanojlo to da drži neko vreme na "ura" fazon, ali celu sezonu to teško da će da ide.

  • +1 4
Link to comment

Mocart smeće, najavio nas najjači sastav večeras. Zaista ne znam koliko nam je to bitno. Al ae da vidimo.

 

Ne očekujem ništa više od 2-0 za F.

Link to comment

bitno je da zadržimo i neko dostojanstvo. pa se nadam da će momci izvući sve od sebe večeras i oprostiti se normalno od ovog takmičenja

 

pročitah negde da je tamo stadion rasporodat (a da je ovaj kontingent što je nama išao uglavnom otkazan od strane navijača), tako da ne može da se očekuje neka mrtva atmosfera. pitanje je kakav je mantalitet ovih Holandeza, oće li da pune do vrha ako im se ukaže prilika, ili će da odrade posao bez cimanja. nešto mi se čini da će uz pun stadion biti motivisani da uvesele svoje navijače, a ne da ih uspavaju

 

ne bi me čudilo da bude rezultat sličan ovom u prvoj tekmi

  • +1 1
Link to comment

Sad će Bata Djora Jr da ubaci bosanskog Bebeta, zašto samo Jojić da nas nervira.

Jojić, čovek koji celu karijeru nikad nije dodao loptu svojim saigračima, uvek protivničkim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...