Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

55 minutes ago, mozzer said:

Hvala na pojasnjenju.

 

Imam samo jos 1 pitanje. Koji bi po tebi trener imao bolje rez od Stanojevica sa ovim njegovim budzetom za igrace? Realno, molim te.

 

Jer ja mislim da u fkp, dok je ova situacija, niko etabliran nece da dodje, tj samo entuzijasti poput Stanoja i Save....

 

ako pođemo od pretpostavke da je apsolutno tačna tvrdnja da titulu nećemo videti dok je ovaj na vlasti a ovi u upravi (nemam nameru da pokrećem diskusiju na tu temu, samo kažem ako je tako), onda je i pitanje koji bi trener imao bolji rezultat irelevantno u takmičarskom smislu. recimo da bi, pod ovom pretpostavkom, najbolji za klub bili trener i sportski direktor koji mogu da iskopavaju mlade ili anonimne igrače sa tržišta, da od njih naprave nešto i da omoguće klubu da zarađuje i (pre)živi, bez obzira na činjenicu da neće uzeti titulu. ovom logikom najgore za klub bi bilo da dovodi odrtavele i polupovređene bivše igrače u zrelim i odmaklim godinama jer, niti će napraviti rezultat u vidu titule, niti će na tim igračima nešto zaraditi. 

 

e sad, ispada da smo mi uradili upravo ono što nismo trebali/smeli da uradimo, ako se slažeš sa ovim gore što sam naveo.

 

iz čega ne izvodimo zaključak da je Stanoje govno ili da želi loše Partizanu, već da to što on ima da ponudi i transfer politika koja je vođena nama nije trebala u datom trenutku, odnosno radi se o lošoj poslovnoj odluci uprave, koja naravno i snosi najveću krivicu za sve ovo. trebalo nam je nešto sasvim drugo. recimo da bi ishod toga drugog bio takođe da nemamo titulu, ali bi npr. mogli da imamo duplo manji dug i bolje finansije. 

Link to comment
3 hours ago, mozzer said:

Hvala na pojasnjenju.

 

Imam samo jos 1 pitanje. Koji bi po tebi trener imao bolje rez od Stanojevica sa ovim njegovim budzetom za igrace? Realno, molim te.

 

Jer ja mislim da u fkp, dok je ova situacija, niko etabliran nece da dodje, tj samo entuzijasti poput Stanoja i Save....

Koji god ali pravi trener, ne neki polutrener ostao zarobljen u 80-im godinama kao trenutni trener Partizana.

Nego ti meni objasni ovo forsiranje Jovića, Holendera i Jojića, kao i ovu rupčagu na golu. Odakle to? Jel to njega neko ucenjuje, prete mu familiji ili šta? Recimo golman. Imaš ovog ćelavog koji je 10 puta bolji golman od ovog seka perse. I još dovedeš Lukača koji je bolji i to mnogo od obojice. I Lukač čak ne biva ni u protokolu. Dovedeš Fejsu, i Fejsa ti uopšte nije u protokolu. Tu priču da on nije spreman uopšte ne uzimam za ozbiljno, jer ne može da bude nespremniji od Jojića ali eto nema ga u timu.

  • +1 1
Link to comment

@Johan Nagel

 

Potpis na sve napisano

 

@Ted

 

Tede vrtimo se u krug - imali smo Savu pod kojim smo lepo igrali - imali smo mlade igrace i prodaje - da li je pao dug? Da li smo otisli dalje u Evropi? Da li smo izgubili Prvenstvo u Septembru?

Dok je ova vlast nama nece biti bolje. Hvala Stanoju jer je omugucio kakvo takvo pracenje ove sezone evo do sredine Marta. Ja zaista mislim da ovo vise nije ni do ovih bednih lopova poslusnika u upravi (jeste utoliko sto ispunjavaju naloge sa vrha) vec do ove vlasti - dok u FKP ne dodje neko ko istinski zeli dobro Klubu - a to se nece desiti dok ne dodju promene - ovakve sezone ce biti kedju boljima. Da se razumemo - nama se predsednici bili i jedan Popovic i Djuric, dakle nikada nije bilo Dobro (za mene samo prve 2-3 sezone sa Zekom a i oni su posle prodali pricu), ali ovo da se ovoliko mrzi i unistava jedan Klub pod nekom vlascu je nevidjeno

 

@ Tresko

 

Meni se svidja kako Jovic  igra (za razliku od Terzica). Ako se ne bude povredivao - po mom misljenju - bice ok igrac

Holender - resetovan covek, ali mi nemamo boljeg igraca kao zamenu. Niisu doveli Luku Stojanovica - ok to mi je najbitnija zamerka Stanoju zasto ne objssni te stvari - ali mislim da svako ko zivi u Srbiji zna da je to nemoguce (Savo, Vujoisevic itd). 

Popovic je solidno branio do Anortozisa tj do momenta kada je ceo tim pao

Jojic je, za svoja primanja i kvalitet celog tima, imao ok sezonu dok nismo pali. Lazaroni 0 u drugom dglu sezone - ali on decko nije vise profi fudbaler

 

Kao sto sam napisao - kada bude dozvoljeno da se ulozi jios 10-15m pa se priblizimo konsijama po ulaganjima - bicemo bolji i konkurentniji.

 

A kazem - i tu se slazem sa Tedom - jednom cemo biti normalan Klub sa normalnim i transparentnim finansiranjem, ali tu postoji jedan sine qua non - a to je da zivimo u normalnoj Drzavi.(ne mislim samo na ovu vlast)

  • +1 1
Link to comment

Johane svaka ti je na mestu.

 

Gledao sam Hajduk - Dinamo pre neki dan, na Poljudu ne može da se diše od gledalaca, kop skače peva svi u jedan. Fenomenalna atmosfera. 

 

Ovo kod nas je toliko vidjena frustracija naroda koja se ispoljava još većom frustracijom jer eto, konačno smo imali šanse. :/

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, mozzer said:

Dobro Tresko jel ti stvarno mozes da pomislis da Stanoju nije bilo jasno da mu trebaju pojacanja? 

 

Nego ziv nisam da cujem dzukelu kubanca i veprica naseg....  jednom, jednom cemo biti normalan Klub, jednom ce i Srbija biti normalna Drzava, do tada Teraj dalje

dokle ste voljni da čekate?!

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Tresko said:

Koji god ali pravi trener, ne neki polutrener ostao zarobljen u 80-im godinama kao trenutni trener Partizana.

Nego ti meni objasni ovo forsiranje Jovića, Holendera i Jojića, kao i ovu rupčagu na golu. Odakle to? Jel to njega neko ucenjuje, prete mu familiji ili šta? Recimo golman. Imaš ovog ćelavog koji je 10 puta bolji golman od ovog seka perse. I još dovedeš Lukača koji je bolji i to mnogo od obojice. I Lukač čak ne biva ni u protokolu. Dovedeš Fejsu, i Fejsa ti uopšte nije u protokolu. Tu priču da on nije spreman uopšte ne uzimam za ozbiljno, jer ne može da bude nespremniji od Jojića ali eto nema ga u timu.

pa neko mora da se proda: 

 

popović

jović

 

 

ende. klub od toga živi. zato su stalno na terenu

  • +1 1
Link to comment

mali Popović mi je ok, s obzirom na uzrast i situaciju u kojoj se našao. mislim da ima materijala i da može da bude odličan golman. jbg. treba imati u vidu da se nalazi iza klecave odbrane koja puca i raspada se pred ozbiljnijim protivnikom i da će često biti u situacijama da treba čuda na čini kako mu mreža ne bi bila probušena. i Atletiko M kad je upao u problem Oblak se naprimao golova kao retko kada. nema majčinog sina na golu koji će non stop da vadi kestenje, ako ovi ispred njega uđu u dubiozu i raspadaju se u kontinuitetu. mi na žalost retko igramo utakmice protiv iole pristojonih protivnika, pa par vezanih takvih susreta u kratko vreme mogu da stvore pogrešnu sliku.

 

što se Jovića tiče, ja mislim da ozbiljni klubovi koj imaju mreže skauta imaju i sve informacije i procene o Joviću i drugim klincima koje ima trebaju, pa ako je procenjeno da on nešto može da postane biće transfera nevezano za to koliko on igra ovde. i suprotno, može da igra koliko hoće, ako su ga otpisali kao potencijalno ozbiljnog igrača, nema ništa od toga. naravno, doprinosi i ako igra i igra dobro, izdvaja se od ostalih, ali to na žalost nije slučaj. 

Edited by Ted
Link to comment
20 hours ago, mozzer said:

Dobro Tresko jel ti stvarno mozes da pomislis da Stanoju nije bilo jasno da mu trebaju pojacanja? 

 

Nego ziv nisam da cujem dzukelu kubanca i veprica naseg....  jednom, jednom cemo biti normalan Klub, jednom ce i Srbija biti normalna Drzava, do tada Teraj dalje

 

 

Zaboravio si da ste otjerali dva klasna igraca Asana i Sumu?

Link to comment

ma nisu se uklapali, jedan brz, drugi dobar na lopti + plus ni jedan nije hteo da se učlani u grupu #oprostidugovepartizanu

 

strano telo mora napolje da bi organizam preživeo 

  • +1 3
Link to comment

Асано је отишао сам под неким чудним околностима пред кључне утакмице у сезони. Багра му је сигурно дуговала лову и завлачила га као и многе ал опет с друге стране Партизан му је оживео каријеру и није показао ни трунку поштовања према истом (не према управи већ саиграчима и тренеру који га је вазда хвалио иако је ксенофоб тешки неки ће рећи) па и каквим таквим навијачима.

 

Да не отварамо опет ту тему, неком је то био ок потез, мени лично јајарски да не сачекаш још то мало времена до краја сезоне па палиш где хоћеш али како год човек је побегао буквално и то је то. Вазура да пуши рацку свакако.

 

Сума је тек испричана прича на то се тек не вреди враћати, много већи проблем од шкартирања њега је што му није доведена адекватна замена (чак смо имали право на још једног странца) већ смо се ослонили на стакленог Пантића а то нам се вратило овако како се вратило.

 

То је свакако једна од ствари која може ићи Станојевићу на душу ако их већ тражимо.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

 

 

Zaboravio si da ste otjerali dva klasna igraca Asana i Sumu?

Da, dokazani igraci u ligi Petice, LS i LE pre dolaska u FKP poput Borjana Dragovica Ivanica Milunovica itd...

 

Inace Johan taman odgovorio umesto mene

Link to comment

ma da, koji bre asano eno ga u timu sredine tabele bundeslige, ima učinak od 1 i slovima jednog gola i 1 jedne asistencije na 24 utakmice, velikog smo majstora izgubili u pmf :D

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, gone fishing said:

ma da, koji bre asano eno ga u timu sredine tabele bundeslige, ima učinak od 1 i slovima jednog gola i 1 jedne asistencije na 24 utakmice, velikog smo majstora izgubili u pmf :D

Realno za naše uslove jesmo. Da je sreće desila bi nam se do sada jedno 3 slučaja Asano pa bi možda odustali od tih ideja da se igrač zavlači do pred transfer pa da mu se onda ponude papiri za oprost dugova.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

ma da, koji bre asano eno ga u timu sredine tabele bundeslige, ima učinak od 1 i slovima jednog gola i 1 jedne asistencije na 24 utakmice, velikog smo majstora izgubili u pmf :D

 

ne oseća se gubitak uopšte, tu je vihrno krilo Lazar, tu je lucidni Jović a tu je el maesto Holender ;)

  • +1 3
Link to comment

Ivica obajsnio šta nam je. U suštini nije nam ništa, ako dobijemo sve do kraja bićemo šampioni. Malo nas je poremetio derbi. Problem je u glavi.

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/ivica-iliev-nevien-pad-posle-derbija-ako-dobijemo-sve-do-kraja-opet-smo-sampioni/414821

 

Pretpostavljam da je derbi poremetio naš lukavi plan da izvučemo bod nekako, pa da se onda giljamo do sledećeg derbija kroz šljivike i livade linglonga, a na tom derbiju i ako izgubimo (što je više nego realno, ali bi se poraz oprao titulom i svi bi to brzo zaboravili) opet bi bili prvi. 

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...