Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

18 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

stanoja opet u centar hirurški precizno

🎯

 

 

 

 

 

 

Juče Vučić govorio kako Belivukov advokat naređuje treneru koji igrač mora da igra, kako da pali situaciju u zemlji, šta da govori. Kaže da sve oni to znaju, prate i čekaju.

 

Ovo su jako ozbiljne pretnje Stanoju sa vrha države koje će ozbiljno shvatiti jer nema ko da ga zaštiti. Nema šanse normalan da izađe iz ovoga, titula mu je sada u nekom petom planu.

A mi i dalje pričamo o fudbalu.

  • +1 1
Link to comment

Valjda cete dobiti,bog te mazo,na sta lici ovaj Napredak,nisu ni za zonu,ne mogu dva pasa da sastave,jos vi igrali sa onim trkacicama u cetvrtak.

Link to comment

Volim ovaj klub al mi kulja nervoza, mogu da zamislim kako je njima ja terenu dok se ovi previjaju i imaju grčeve svaka dva minuta, jebem im mater odvratnu.

Link to comment

Koja sramota je ovaj napredak,leze po dva minuta jedan za drugim.

 

Mora da su visoke premije za ovu sramotu.

Edited by Bogotac
  • +1 2
Link to comment

Šta smo promašili, jao jebem ti.

 

Bukvalno razlika između prošle titule i ove je što nemamo Leonarda da reši kad je potrebno, Riki je majstor al nije isto.

  • +1 2
Link to comment

Hvala SER na ovoj sezoni. Slede losiji dani... sve dok se ne promeni ova vlast. 

 

Svaki komentar oko Napretka je nepotreban osim da im se cestita eto dobili su premiju sirotilja

 

Konacno sudija po ukusu Terzica eto sada je sve u redu

 

Prvenstvo je reseno zimus kada su stigle naredbe Vazuri i Vucelicu da na vec slab sastav ne smeju da se dovode pojacanja. Sve kul.

 

Hvala SER Majstore

Edited by mozzer
  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ni danas nije mogao da igra Terzić. Moralo je da igra ono govno bosanski Bebeto. I Lutovac, Holender i Jojić. Idi bre više u pizdu materinu da se više nikad ne vratiš.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Tresko said:

Ni danas nije mogao da igra Terzić. Moralo je da igra ono govno bosanski Bebeto. I Lutovac, Holender i Jojić. Idi bre više u pizdu materinu da se više nikad ne vratiš.

Ekipa iz uprave ostaje.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Jović je jeziv jebeno, gomila poteza na nivou imbecila. Razumem da je dete ali ono...

 

Onda mi se komšije smeju kako Stanoje kuka na kvalitet tima, a tamo na klupi Falkao i Motika koji bi kod nas lagano bili starteri, jebote opet je probao sa L.Pavlovicem.

 

Boris se za titulu i na mestu kreativnog veznog ti počinje usrani Laki. 

 

Pa bukvalno da se udaramo u dupe da nije -15 bodova

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...