Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Ja i dalje evo tražim da se istjera na čistac, da mi neko pojasni, šta je to tačno ciganski mentalitet? Pitam za druga ali i za sebe. Pošto ja nikad ne bih ništa nazvao grobarskim mentalitetom. Ni ne znam šta bih nazvao time.

Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

 

 

To "godinama ste tolerisali", da ne vraćamo priču, reportujte to Mustafa, pa ćemo vidjeti.

 

Lepo je što si ovo uveo kao pravilo tek kada je Stojković otišao iz Partizana. Ali dobro bar se zna da na topicu o ligi Saudijske Arabije niko neće smeti da ga naziva Mustafom.

  • +1 1
Link to comment

Sto se tice Stojkovica, i Mladern Bozovic i Ivica Kralj su bili daleko bolji golmani... ali ok.... cak i Lukac nisam siguran da nije bolji a ja sam jako gotivio i Zivka Zivkovica macku.... ali jos jednom - sve najbolje Stojke

 

Inace ja bih pokusao sa ovim Popovicem....

Edited by mozzer
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

:isuse:

onda bolje da je napisao "maderaski mentalitet", a ne ciganski

mentalitet koji se usadjuje u mladjim kategorijama zvuci opakije nego ciganski mentalitet, bar meni.

može i maderaški, a zašto ciganski?

pa to moraš da pitaš onoga ko vam je dao taj nadimak. a to niko nije sa ovog foruma

 

prestani sa tim bednim pronalaženjem rasizma tamo gde ga nema

 

jasno?

  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

mentalitet koji se usađuje u mlađim kategorijama sdcz. nema to veze sa rasizmom

sem ako ne želiš nekog da navučeš

 

i uopšte zašto skrećete sa teme, a tema je vladimir stojković

 

 

za početak trebao si da banuješ one koji ga zovu mustafom, zato što je to rasizam

 

Moze li blize pojasnjenje sta ovo znaci? Koji je to mentalitet, i ko ga usadjuje? Toma Milicevic?

Link to comment
26 minutes ago, Nikodije said:

razumem da kums ima veci kredit nego ovaj johan, ali za ovaj "mentalitet koji se usadjuje u mladjim kategorijama sdcz" morao je da prodje barem jednako kao johan. ciganski mentalitet moze da prodje kao obicna benigna patkometrija, a ovo kumsovo je zlo.

 

+1

 

Maršalu reaguj... :fantom:

  • Wub 1
  • -1 1
Link to comment
ja ih se ne sećam da su tada imali koncert, sećam se koncerta al je bilo protiv spartaka, mislim
 
ovaj derbi sam gledao sa hc ciganjskom ekipom u loži
:nobles:
 
e
sad se prisećam, gledao sam još dva derbija u loži rupe. i oba smo dobili
da je vučela pametan našao bi me i da mi propusnicu za ložu. sad je opušteno od kad je bjelivuktm u zatvoru
 
Tačno jbt, pomešao sam. Protiv Spartaka je bio šou.
Link to comment

aman ljudi koji vam je kurac.....kakav "ciganski mentalitet"......to je sintagma iz hardkor navijačkog rečnika, bez ikakavog značenja i otvorena za učitavanja raznih vrsta. smislena je taman koliko je smislena i tvrdnja da je Partizan ustaški klub.

 

i onda dođe čovek i napiše mrtav ladan o Stojkoviću i mentalitetu. što bi imalo da znači da, iako je eto on došao kod nas, igrao za nas, bio kapiten, osvajao trofeje, on je ipak iz one druge "nečiste" skupine i to je, eto, nepopravljivo, te neke "ciganske"karakteristike izbijaju iz njega. jer on je na kraju krajeva ipak "cigan" i to je neoprostivo, nepopravljivo. zapravo bi bilo bolje i da nije dolazio.

 

da, Stojković jeste jedan fenomen, u smislu da na tihu vatru stavlja sve one, a ima ih puno i previše, zastupnike teorije o apsolutnoj nečistoti onog drugog, o prljavštini koja ne može da se spere. e sad, pošto tu skupinu ne čine samo nepatvoreni mamlazi, već i ljudi koji su svesni neodrživosti takve jedne teorije, vrlo im je teško da plivaju između onoga što jeste i onoga što se od njih kao pripadnike te skupine očekuje da zastupaju. otuda i stavovi tipa, ma dobar je Stojke, kralj, svaka čast, muda.....al jbg. ciganski mentalitet.

 

njihov najveći strah je da će Stojke da se vrati u januaru, ako nešto kod Saudijaca pođe po zlu

Edited by Ted
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

mentalitet koji se usađuje u mlađim kategorijama sdcz. nema to veze sa rasizmom

sem ako ne želiš nekog da navučeš

 

i uopšte zašto skrećete sa teme, a tema je vladimir stojković

 

 

za početak trebao si da banuješ one koji ga zovu mustafom, zato što je to rasizam

 

I mene zanima šta se to usađuje deci u mlađim kategorijama sdcz.


Dotle, mogu iz iskustva drugara iz srednje škole koji je igrao u fk partizan i proveo tamo tipa 5, 6 godina /prvi tim/ da kažem šta se usađuje u samom jebenom prvom timu, a to je patološka mržnja prema svemu u najmanjoj vezi sa crvenom zvezdom. Nemoj samo nekome da padne na pamet da mi stavi to pod znak pitanja, odmah može na ispašu. To su informacije iz prve ruke. Imali smo 20 godina mature prošle godine, posle karijere je opet tamo kao neki skaut, šta mi je sve napričao o srpskom fudbalu, Partizanu i Zvezdi, bolje da ne pričam, ukratko, sve je sranje koliko mislimo i koliko se vidi, ko iole prati - pa još gore 50 puta. 

A i Dulo npr je usađivao ljubav ka crveno belom, tek je to poznato.

Edited by Mil@n
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Ciganski mentalitet? Normalno. Oni slušaju Lukasa i Cecu.

Mi slušamo Partibrejkerse.

Al zamalo.
Tribina nam se poseljačila za sve pare.
ODAVNO.

Treba da budemo zahvalni Vučiću što je indukovao neke podele, pa grobarstvo izgleda bolje nego što zapravo jeste.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

I mene zanima šta se to usađuje deci u mlađim kategorijama 

npr da je tog istog vladimira stojkovića normalno pljunuti pre nego mu se vrati lopta koja je izašla, na istom onom derbiju na kome tim fkp-a nije mogao da ode do svlačionice jer je izlaz sa terena bio zasut topovskim udarima što je na ovom mestu bilo pravdano domaćin folklorom

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...