Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

kao i čava, vanserijski talenat kome fudbal nije bio na prvom mestu

Usketu je fudbal bio sve .... Bukvalno je izmedju treniga ili utakmica igrao mali fudbal sa lokalnim ekipama ovde kod mene na Dorcolu na nekim imrovizovanim terenima izmedju zgrada .... Verujem da i od kada je u penziji da nije prosao dan a da nije dodirnuo loptu . Nije bio surovi profesionalac(da fizicka spremnost isprati talenat do kraja) i rekao bih ne previse ambiciozan.... Jednostavno je igrao za svoju dusu i navijace....

Link to comment
23 hours ago, Ted said:

 

typo, P ide na kraj a drugo S u sredinu ;)

 

ili si mislio:

 

Stranka Partizanovaca Srbije

Stanoje Ponovo Stradao

Srpski Petarda Stručnjaci 

 

U koaliciji smo, ali nije p na kraju s u sredini

Link to comment

legendarna naslovna strana nekog broja tempa iz '88/'89 cini mi se, uske uz quote: bolje dobar dribling nego traljav gol!

 

pored minijatura na terenu, umeo da zabavi i novinare u raznim intervjuima - kad su ga pitali ko je bio najbolji igrac s kojim je igrao u karijeri, uske kaze bajro zupic - otprilike, mogao da se zajebava napred i radi sta hoce sve dok zna da je ovaj pozadi da "cisti" za njim :)

 

ne secam se jos od čave i njega da smo imali nekog fudbalskog harlemovca na terenu.

Link to comment

Igrao sam sa Usketom mali fudbal na terminu do skoro... neverovatno sta je radio, davao je 10 golova lagano po terminu. Mlad sam da bih ga se secao sa velikog terena, ali mogu da pretpostavim kakav je bio. Nije delovalo da ce ovo da se desi... ljudski organizam je vecita enigma.

Edited by JohnnyD
Link to comment
17 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

stanoja opet u centar hirurški precizno

🎯

 

 

 

Bukvalno sam ovo hteo da napisem juce. Od A do SH

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...