Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, Ted said:

 

načekali su se oni dok se Ivanić porodio.....koliko se sećam za vreme Milojevića se baš isticao kao neko ko se ne uklapa, slepi putnik

 

mislim, ima i do trenera, formacije koju koristi, adaptabilnosti samog igrača.....svaki igrač u tom smislu može da bude i ekstra i katastrofa. retki su baš oni koji će da cvetaju gde god da ih staviš i kako god da igraš. i u nekom novom klubi Ivanić može da nastavi sa odličnim partijama, a može opet i da dođe kod nekoga ko ne zna kako bi ga koristio pa da bude proglešen za promašaj  

 

Zna se koliko koji fudbaler vredi i kosta, to su jednostavne stvari.

 

Naravno da moze bolje i losije da odigra sezonu i naravno da zavisi od trenera... Ivanic majstor fudbala dosao u FKCZ posle nekoliko LS/ LE sezona u Bateu - TOP Pojacanje.... 

Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Mala ispravka: Pafrtizan ima JEDNOG ozbiljnog igraca, i to je Rikardo koji ni u Portugaliji ne bi igrao u top 3-4 ekipe. Ostali su domaci igraci koji su napredovali pa mogu da se prodaju u npr Rusiju nadam se (Urosevic), stari Deda koji je nekada igrao za CSKA, Stanojevi puleni koji su se ipak isplatili jer smo usli u LK i odigrali smo solidno prvenstvo (Markovic, Jojic, Miljkovic), za mene iznenadjenje sezone stoperski par koji je napredovao u Partizanu (Vujacic-Sanicanin), zadnji vezni koji je napredovao u Partizanu Zdjelar, nas drugi i poslednji stranac (dedu ne racunam) igrac tima iz sredine holandskog prvenstva Menig (to se videlo juce), gomila JSL igraca i jos ovih par mladih igraca koji nesto vrede. Plus mi NEMAMO klupu. Zasto - to znaju samo Vazura i oni koji su iznad njega. 

 

Zvezda ima kanadskog reprezentativnog golmana, stopera koji je igrao Bundesligu, najboljeg crnogorskog igraca koji je igrao LS i LE nekoliko puta pre nego sto je dosao u Zvezdu - Ivanic, majstora fudbala Kataija, big man-a na sredini Sanoga (sve dovedeni igraci) plus Ihi, Ben, Picini, svi ovi koji ne igraju, pa Rodic itd... tako da bih ja tu zaokruzio negde na min. 5 ozbiljnih igraca (Borjan, Dragovic, Ivanic, Katai, Sanogo), ostale da ne pominjem...

 

Razlika u ceni i kvalitetu je vise nego ocigledna...

 

Ako se dopusti/ odluci da se malo vise ulozi u FKP letos bice i boljih rezultata... ako bude pravi trener naravno

 

Do tada... Superkul smo, ja sam prezadovoljan sa ovom sezonom

 

Sve što smo mogli da vidimo o perspektivi Partizana u narednim godinama smo videli u januarskom prelaznom roku. 

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Sve što smo mogli da vidimo o perspektivi Partizana u narednim godinama smo videli u januarskom prelaznom roku. 

 

 

 

Sve rečeno.

 

 

Link to comment
4 hours ago, Profesionalac said:

Par utisaka sa stadiona nakon prospavane noći:

  • neverovatna promena atmosfere na stadionu u odnosu na Spartu. Iz nepoznatog razloga manje ljudi na stadionu (za istu cenu karte, jači protivnik, kasnija faza evro takmičenja, čak i mogućnost dobijanja karte za dž preko akcije davanja krvi). U 18:30 sam proveravao na karti kada počinje utakmica, jer je na stadionu bilo možda 7k gledalaca :ph34r:. Do početka se malo poboljšalo, ali ne verujem da je bilo mnogo preko 15 hiljada ljudi. Jug poluprazan sa već sada tradicionalnim ciganskim vašarom u vidu vatrometa na početku utakmice :blink:.


Ово је главни утисак за мене. Натегнутих 15000 људи са све коректним ценама карата и акцијом давања крви. Штавише било је и људи који су бесплатно делили карте испред стадиона.

На домаћим текмама хиљаду и по људи у просеку ал сви хоће некакву титулу и сјатиће се на стадион да је прославе кад је (ко бајаги) освојимо.. Ја бих ипак рекао да је ми овакви не заслужујемо.

 

Каже човек горе позитивна ствар звиждање Јојићу.. шта је ту тачно позитивно, дошао си на стадион да звиждиш свом играчу током првог полувремена зато што шта?.. игра лош меч замисли, па где то има јбт каква је то подршка, не можеш да се не запиташ да ли ти људи долазе на стадион да пруже подршку тиму за који ваљда навијају или да лече неке своје фрустрације. У праву је био Станојевић хиљаду посто ономад кад је изгорео због понашања те цењене публике.

 

Колика смо ми говна најбоље говори то што онај умоболни тровач Пантић има бре армију некаквих ботова, пратилаца, истомошљеника шта год, људи који су спремни да навијају против свог клуба због некакве сујете, мржње према њима неподобном тренеру и играчима, надреална ствар јбт.

И ајде док то постоји само на интернету који свакако трпи све али да један новинар јебени на конференцији за медије пита тренера шта мисли о томе што га зову Шамрок пази ти докле то иде јбт ја да сам на месту Станојевића дигао бих руке десет пута, био би у фазону ево јебите се сви колективно кој сам се курац враћао.

 

Чак и она сподоба од Вулетића има неке своје следбенике да ствар буде још луђа.

 

А ако се вратимо мало и у фамозну 2017. годину сетићемо се да је и Ћелави препотенко неретко био мета пљувачине јер није хтео да слуша Клопове и Гвардиоле с трибина и још више интернета како један Беко Фофана мора да игра. Ал га Ћелави расиста није ценио превише па су га чак изгласали и за играча сезоне у анкети на сајту да направе спрдњу од свега.

Тако је и тај Јојић сада од сличних/истих узет на зуб од првог контакта с лоптом при повратку у клуб иако се испоставило да нам је понајбољи играч ове сезоне ал ко јебе то дај да сачекамо прву очајну текму коју ће да одигра да га заспемо салвама звиждука говнар један нек иде да чита Фројда ил тамо неког.

Исти ти потајно једва чекају и да га издувамо за титулу да скоче Станојевићу за врат јер је тројански коњ убачен да нас упропасти.

 

Надреална скупина људи навија за овај уклети клуб.

  • +1 5
Link to comment

šta nije jasno, 10 dana ranije je bio derbi koji je razvejao veru, ljubav i nadu u ovog trenera i balvane kojim je napunio ekipu, retko viđena nemoć protivu državne mezimice i onda neko očekuje dobru atmosferu i pun stadion, u frižiderskim uslovima, protiv drugorazredne holandske ekipe

Link to comment

Eh ta naša sofisticirana publika, koja inače gleda borbu za 1/4f evropskog takmičenja na JNA svakih 12 meseci pa će sačekati sledeću priliku sa poželjnim trenerom i manje balvana, me podseća na glasača koji se silno razočarava potezima opozicije i rešava da mu je muka od glasanja. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
50 minutes ago, johan nagel said:

али да један новинар јебени на конференцији за медије пита тренера шта мисли о томе што га зову Шамрок

 

:laugh:

 

Daj, nemoj da zajebavas. Nije realno da se to desilo.

Link to comment
3 hours ago, mozzer said:

Mala ispravka: Pafrtizan ima JEDNOG ozbiljnog igraca, i to je Rikardo koji ni u Portugaliji ne bi igrao u top 3-4 ekipe. Ostali su domaci igraci koji su napredovali pa mogu da se prodaju u npr Rusiju nadam se (Urosevic), stari Deda koji je nekada igrao za CSKA, Stanojevi puleni koji su se ipak isplatili jer smo usli u LK i odigrali smo solidno prvenstvo (Markovic, Jojic, Miljkovic), za mene iznenadjenje sezone stoperski par koji je napredovao u Partizanu (Vujacic-Sanicanin), zadnji vezni koji je napredovao u Partizanu Zdjelar, nas drugi i poslednji stranac (dedu ne racunam) igrac tima iz sredine holandskog prvenstva Menig (to se videlo juce), gomila JSL igraca i jos ovih par mladih igraca koji nesto vrede. Plus mi NEMAMO klupu. Zasto - to znaju samo Vazura i oni koji su iznad njega. 

 

Zvezda ima kanadskog reprezentativnog golmana, stopera koji je igrao Bundesligu, najboljeg crnogorskog igraca koji je igrao LS i LE nekoliko puta pre nego sto je dosao u Zvezdu - Ivanic, majstora fudbala Kataija, big man-a na sredini Sanoga (sve dovedeni igraci) plus Ihi, Ben, Picini, svi ovi koji ne igraju, pa Rodic itd... tako da bih ja tu zaokruzio negde na min. 5 ozbiljnih igraca (Borjan, Dragovic, Ivanic, Katai, Sanogo), ostale da ne pominjem...

 

Razlika u ceni i kvalitetu je vise nego ocigledna...

 

Ako se dopusti/ odluci da se malo vise ulozi u FKP letos bice i boljih rezultata... ako bude pravi trener naravno

 

Do tada... Superkul smo, ja sam prezadovoljan sa ovom sezonom

 

Ne preterivati baš u očaju... Zdjelar i Sanogo prosto ne mogu u istu rečenicu, Sanogo je običan mesar level Hatunić, besperspektivni preplaćeni sporaći sa izuzetkom linije Dragović-Katai-Ivanić i odličnog golmana koji pola decenije krpi Mrkeline krševe tipa Gajić-Gobeljić-Pankov-Srnić, a koje Zvezda nikada i nigde neće prodati; recimo da su jači samo za Borjana koji maskira svu bedu njihove odbrane, ali to prosto nije dovoljno: realno, nemaju nikakvu igru.

 

Popović, Vujačić i Saničanin su rak rana ovog tima i Stanoja to zna. Pokušava da pokrije krater sa defanzivnim veznjacima i to se činilo da radi u Linglongu, ali ne radi protiv bilo kog ozbiljnijeg, ne samo u Evropi i ne samo protiv Zvezde: to neće raditi ni u trećem krugu lige, kad ostanu Čukarički, TSC i malo ambiciozniji i premirani timovi.

Link to comment
2 hours ago, gone fishing said:

šta nije jasno, 10 dana ranije je bio derbi koji je razvejao veru, ljubav i nadu u ovog trenera i balvane kojim je napunio ekipu, retko viđena nemoć protivu državne mezimice i onda neko očekuje dobru atmosferu i pun stadion, u frižiderskim uslovima, protiv drugorazredne holandske ekipe

 

ne bih se baš složio da je drugorazredna. iza Ajaxa i PSV svakako, ali nije to drugorazredna ekipa. igraju specifinu ali ozbiljnu ligu, realno su iza dva velikana, ali ponekad i do titule dođu. nama bi u Srbiji trebao neki Fejnord. ne u smislu nekog večitog trećeg, već u smislu nekoga ko može da omlati večite tu i tamo, pa i da osvoji tutulu, igra LŠ, da razvija kvalitetne igrače, igra lep fudbal, pa i da ima vatrenu podršku navijača. 

 

mislim da se bez potrebe pravi fama i oko Stanoja i igrača i da se, opet bez ikakave potrebe, kopaju rovovi za i protiv. niko ovde ne želi zlo Partizanu. pa ja prvi se ne bih ovoliko nervirao da mi nije stalo. da me zabole tretirao bih to kao poraz nekog tamo bzvz kluba. umesto toga sam sinoć sagoreo 10 cigareta za vreme tekme, a do tekme 3.

 

prvo, niko ozbiljan ne misli da je Stanojević došao da uništava ili ruši Partizan. ja sam uveren da on radi najbolje što zna i ume. kao što sam uveren da to nije dovoljno da bi mi ličili na barem prosečan tim u evropskim okvirima. niti ćemo sa njim na to ličiti, pa makar i budžet bio veći. naprosto priča koja nema perspektivu. on će da izgubi zdravlje i živce, mi ništa nećemo dobiti, niko tu neće da ostvari nikakvu realnu dobit.

 

što se igrača tiče sami su krivi. mislim i na upravu i na trenera. stvaraju nerealnu sliku i šire neke priče o našoj deci i osećanjima prema klubu, pa posle nemaju pravo da se ljute kada koncept ode u kurac. a koncept je takav da mi  posle dve godine imamo tim prepun realno beskorisnih igrača, bez perspektive. Jojića su uzeli na zub jer je prototip igrača kakav nam ne treba. možda bi od njega i bilo koristi da je oko njega drugačija konfiguracija igrača i da nije u poziciji da treba da radi ono što ne može. a nisu ga navijači stavili u tu poziciju nego trener. pa on može sa trenerom da raščisti zašto ima status koji mu ne odgovara i koji ne može da iznese. ako si najplaćeniji ili jedan od takvih i trener smatra da bez tebe ništa ne može, onda moraš da poneseš i rizik od kritike ako tako ne bude. pri čemu nije kritika to što ti neki primitivci galame sa tribine. galamili su i na Sašu Ilića pojedini, ja čuo svojim ušima, video svojim očima. to su primitivci i oni rade ono što jedino umeju, a to je da budu primitivni.

 

nema laži nema prevare. gde si i kakav si vidi se na utakmicama protiv Zvezde, Fejnorda, Sočija isl.....a ne protiv Slane Bare, Spartaka i Surdulice. koji ne mogu da ti daju pet golova ukupno u tri sezone, ali zato dođe Fejnord i spakuje ti pet za 90 minuta. i očas ti sruši priču u granitnoj odbrani. da, za uspeh u Evropi i plasman naravno da ide plus treneru i igračima. ali ide i uefi, koja je ovo takmičenje i uvela. da smo kojim slučajem morali da igramo LE, svi znate da bi se proveli kao bosi po trnju, ako bi uopšte i uspeli da vidimo nekakvu grupu. i to je fakat.

 

ja mislim da je Stanojević realan čovek, da će da se sabere i oduzme i dođe do ispravnog zaklljučka da  mu je najbolje da ide. pre ili kasnije, ali uglavnom pre, svako ko ima posla sa ovom upravom dođe do zaključka da treba da ide. neće Stanojević biti nikakav izuzetak. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

ne bih se baš složio da je drugorazredna. iza Ajaxa i PSV svakako, ali nije to drugorazredna ekipa. igraju specifinu ali ozbiljnu ligu, realno su iza dva velikana, ali ponekad i do titule dođu. nama bi u Srbiji trebao neki Fejnord. ne u smislu nekog večitog trećeg, već u smislu nekoga ko može da omlati večite tu i tamo, pa i da osvoji tutulu, igra LŠ, da razvija kvalitetne igrače, igra lep fudbal, pa i da ima vatrenu podršku navijača. 

 

mislim da se bez potrebe pravi fama i oko Stanoja i igrača i da se, opet bez ikakave potrebe, kopaju rovovi za i protiv. niko ovde ne želi zlo Partizanu. pa ja prvi se ne bih ovoliko nervirao da mi nije stalo. da me zabole tretirao bih to kao poraz nekog tamo bzvz kluba. umesto toga sam sinoć sagoreo 10 cigareta za vreme tekme, a do tekme 3.

 

prvo, niko ozbiljan ne misli da je Stanojević došao da uništava ili ruši Partizan. ja sam uveren da on radi najbolje što zna i ume. kao što sam uveren da to nije dovoljno da bi mi ličili na barem prosečan tim u evropskim okvirima. niti ćemo sa njim na to ličiti, pa makar i budžet bio veći. naprosto priča koja nema perspektivu. on će da izgubi zdravlje i živce, mi ništa nećemo dobiti, niko tu neće da ostvari nikakvu realnu dobit.

 

što se igrača tiče sami su krivi. mislim i na upravu i na trenera. stvaraju nerealnu sliku i šire neke priče o našoj deci i osećanjima prema klubu, pa posle nemaju pravo da se ljute kada koncept ode u kurac. a koncept je takav da mi  posle dve godine imamo tim prepun realno beskorisnih igrača, bez perspektive. Jojića su uzeli na zub jer je prototip igrača kakav nam ne treba. možda bi od njega i bilo koristi da je oko njega drugačija konfiguracija igrača i da nije u poziciji da treba da radi ono što ne može. a nisu ga navijači stavili u tu poziciju nego trener. pa on može sa trenerom da raščisti zašto ima status koji mu ne odgovara i koji ne može da iznese. ako si najplaćeniji ili jedan od takvih i trener smatra da bez tebe ništa ne može, onda moraš da poneseš i rizik od kritike ako tako ne bude. pri čemu nije kritika to što ti neki primitivci galame sa tribine. galamili su i na Sašu Ilića pojedini, ja čuo svojim ušima, video svojim očima. to su primitivci i oni rade ono što jedino umeju, a to je da budu primitivni.

 

nema laži nema prevare. gde si i kakav si vidi se na utakmicama protiv Zvezde, Fejnorda, Sočija isl.....a ne protiv Slane Bare, Spartaka i Surdulice. koji ne mogu da ti daju pet golova ukupno u tri sezone, ali zato dođe Fejnord i spakuje ti pet za 90 minuta. i očas ti sruši priču u granitnoj odbrani. da, za uspeh u Evropi i plasman naravno da ide plus treneru i igračima. ali ide i uefi, koja je ovo takmičenje i uvela. da smo kojim slučajem morali da igramo LE, svi znate da bi se proveli kao bosi po trnju, ako bi uopšte i uspeli da vidimo nekakvu grupu. i to je fakat.

 

ja mislim da je Stanojević realan čovek, da će da se sabere i oduzme i dođe do ispravnog zaklljučka da  mu je najbolje da ide. pre ili kasnije, ali uglavnom pre, svako ko ima posla sa ovom upravom dođe do zaključka da treba da ide. neće Stanojević biti nikakav izuzetak. 

To se vec zna. STANOJE OUT NADJ IN, pisao sam vec *

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...