Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

rechko.com
11/3/2022
🟨🟨
🟩🟩🟩
🟩🟩🟩
🟨🟩🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩

Gicao se u trećem i četvrtom koraku, ipak uspeo

Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

🟨
🟨🟨
🟨🟩
🟩🟩🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
Riječek 69, 5/6 
https://kveez.com/hr/rijecek/
 

latinska braća nas ispoštovala u ovo tužno veče

ahahaha, naterao si me da odigram riječek posle nekoliko nedelja pauze.

Živeli! :lolol:

Link to comment
10 hours ago, BlackGeorge said:

 

Druže, ja sam besan kao ris od kada su nas zajahali najgori zločinci koji su bili u Partizanu a to su Vazura, Vučelić i kompanija. Nisam zadovoljan nikako, jer FK Partizan ne zaslužuje da bude u Vazurinom logoru.

 

Od kada jašu imali su samo jedan "incident" sa Nikolićem i titulom pa su ga odmah oterali.

Dok su oni tu i dok se svi deklarativno slažemo da ova ekipa nije dostojna kluba kakav je FK Partizan i dok se oni pljuju sa tribina (a i večeras su najstrašnije pljuvani igrači) a zločinačka uprava i dalje jaše i jaše i jaše, dok seremo da su nesmenjivi .... svi tiću i to je to!

Hrabri smo kada treba terati i psovati igrače, trenera a kada treba oterati upravu koja je kancer u metastazi onda....hmmm pa oni su nesmenjivi. A smenili su već 10-ak trenera.

 

Ćutimo i trpimo jer su nesmenjivi. Šta se koji kurac to uopšte komentariše?

 

To je isto kao da je FK Partizan i mi zajedno navijači  u logoru Treblinka a glavni kapo je Vazura koji te bije. Čekamo neke oslobodioce, neku Crvenu Armiju ili Amerikance a do tada se bijemo između sebe za koricu hleba.

 

Ja smatram da je FK Partizan u okupaciji pod Vazurom/Vučelom i bačen u logor.

 

I NIKAKO se time ne zadovoljavam. Tim i trenera komentarišem u datim logorskim okolnostima.

 

8 hours ago, Ted said:

@BlackGeorge

 

Ovu analogiju možeš komotno da proširiš na celu državu.

 

U tom smislu nije samo Partizan pod okupacijom. Loše, nekompetentne, lopovske uprave nisu samo kod nas. Kamo sreće da je tako jer bi to onda bio problem jednog kluba a ne jedne države. Tom istom logikom i komšije su pod okupacijom i u poziciji malo povlašćenijeg logoraša.

 

Tim i trenera komentarišem u okolnostima fudbalske igre, pošto su naši logoraši vrlo solidno plaćeni od strane okupatora, a većina njih je dobrovoljno došla u ropstvo, odričući se slobode koju su imali i mogli da imaju i dalje u nekoj drugoj državi i ligi.

 

Cela priča pada u vodu kada se ima u vidu da smo pre malo više od dve godine uspeli, u istim ovim okolnostima, da krenemo u formiranje tima koji je počinjao da liči na moderan Evropski tim. ali tada se gledalo malo šire od spiska bivših zaposlenih, pa je došao nekakav Sadik, neki Asano, Natko itd. onda smo obrnuli ploču i u roku od dve godine smo u situaciji da imamo grupu građana, bivših zaposlenih, bez ikakave perspektive, da se zlopatimo u smešnoj evro grupi, gubimo od Flore i zaboga opet dobijamo petardu kući (malo li je bilo do sada). recimo da smo pre par godina sa Holandskim AZ, koji je neki reper u odnosu na Fejnord (tim iz vrha Holandije), igrali egal dva puta, a sad dobijamo petardu kući i Bog sveti zna šte ćemo tamo da dobijemo. dobro, možda nas poštede pošto su prošli dalje i imaju važnija posla pa će da puste neke rezerviste da odrade posao protiv pacera.

 

i onda naravno ide priča, ali sad ređamo pobede protiv Lučana, Slane Bare i Novog Pazara. ok, ređamo. i kakvu nam je to sreću donelo. titulu nećemo osvojiti ni ove godine, a ako i osvojimo čeka nas letnja golgota, još jebenih povratnika poluzalečenih i verovatno još po koja petarda ako nas baš ne bi usrao žreb. ma sreća neviđena. prosto jedva čekam. 

 

 

i ako vam ova situacija ne vrišti:  IZAĐITE NA IZBORE onda nemojte dalje pisati ništa

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

i glasajte za SPS :fantom:

 

typo, P ide na kraj a drugo S u sredinu ;)

 

ili si mislio:

 

Stranka Partizanovaca Srbije

Stanoje Ponovo Stradao

Srpski Petarda Stručnjaci 

Link to comment
12 hours ago, Lord Stef said:

Gledam Zvezdu i razmisljam kako je super tekma pa kontam da su I oni isto mislili dok su gledali nas 😁 s tim sto Zvezda mnogo ozbiljnije deluje od nas. Ne vidim ja kako mozemo da osvojimo titulu. Premalo kvaliteta u ekipi koju je kao konj uglavnom vukao Rikardo

 

Ja vidim kako možete da osvojite titulu  :fantom: praćenje srpskog fudbala poslednjih 30 godina dalo mi je tu vrstu vidovitih sposobnosti.

  • Haha 2
Link to comment

Inace, juce sam prvi put posle ko zna koliko toliko popizdeo da sam iskljucio TV. Vratio sam se naravno posle 2 minuta jer sam mazohista ali izmena Menig- Jevtovic mi je ubila svaku zelju za fudbalom i zivotom generalno. 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Lord Stef said:

Inace, juce sam prvi put posle ko zna koliko toliko popizdeo da sam iskljucio TV. Vratio sam se naravno posle 2 minuta jer sam mazohista ali izmena Menig- Jevtovic mi je ubila svaku zelju za fudbalom i zivotom generalno. 

 

ja nisam isključio, ali se ćerkica tu motala okolo sa raznim zahtevima, tako da nisam baš pomno pratio dobar deo drugog poluvremena. posle kada je videla da smo primili pet interesovala se koliko najviše golova možeš da primiš i daš u fudbalu. šta da joj kažem, sa ovakvom našom igrom samo nebo je granica, može 5 a može i 10 da primiš, zavisi koliko je protivnik raspoložen i koliko mu znači/treba 

 

nije me minula želja za fudbalom, al mi je porasla strepnja da mi to nećemo igrati još dugo, dugo, dugo 

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...