Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

7 minutes ago, napadaj said:

Okrećemo se obavezama u domaćem prvenstvu

S tim da nam je takmac jači od nas a ne smeš da kiksneš nijednom... Inače kraj.

 

Kada budu kupili normalne igrače u odbrani i na sredini moći ćemo da pričamo o ozbiljnijoj evropi.

 

Hvala fudbalerima Partizana na svemu. 1/8 finala za ovu limitiranu ekipu je ogroman uspeh.

 

Hvala Vam momci. :thumbsup:

Edited by BlackGeorge
  • +1 7
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

znači petarda :fur:

 

posle onog izdanja košarkaša i ovog danas, zaista čoveku dođe da uzme kanapče i reši se muke :vesala:

 

 

Ne opterećuj se brojevima. I najboljim ekipama u evropi nije problem da primi ni 6 golova.

Nebitno je.

 

 Jači su, kapa dole. Svaka čast. Momcima hvala još jednom na svemu. Super rezultat 1/8 finala.

  • +1 2
Link to comment

ma jeste uspeh ne sporim

 

al bate opet petarda......ne znam. meni to nije prihvatljivo

 

pun mi je kurac od grupa građana. ako klub nastavi ovako može da zaboravi na mene. nek dovede uprava svoje strine, babe i tetke da ih gledaju i prate

 

ja ću se već snaći nekako 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Pozdrav za Milka i sve koji su pominjali neke egale sa ovim je*acima

 

Velike Cestitke SERu i igracima sto su stigli dovde i omogucili da uzivo gledam ove Majstore Fudbala. Moze da se prica o raznim tu stvarima umor Jojic Markovic fond ugraca blablabla ali neootrebno je kad je sve jasno. Drago mi da ga je dao mali Jovic.

 

Za nesto vise - jos 10-15 miliona EURA da se ulozi... do tada... ovo je Supermaksimum

 

Strasan tim Fejenord a i navijaci Odusevili su me, svaka cast

 

SER Glavu Gore!

  • +1 4
Link to comment

Kakva sramota jebote..........Da ovi nisu stali na kraju dali bi 10 komada.

Daj sad jednu konferenciju za štampu sa plakanjem i odgovaranjem na pitanja navijača, da čujemo kako on seče vene za Perom i Žikom.

A možda i ode konačno, pa se zajebu i dovedu nekog trenera.

  • -1 2
Link to comment

ja zaista ne mogu da čestitam ni treneru ni igračima na petrdi kod kuće u trećem po rangu evro takmičenju

 

Fejnord je mlad i brz tim, igra moderan fudbal, ali daleko od toga da su strašan tim. u konkurenciji LE pitanje je dal bi prošli grupu. o LŠ da ne pričam

 

a podsećam da se o LŠ priča kod nas. dakle u klubu koji petardom kod kuće ispada iz trećeg po rangu evri takmičenja. verovatno se o LŠ toliko ne priča ni u Fejnordu, jer imaju neku predstavu o tome gde se nalaze i šta mogu. 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

sad gledam statistiku meča, ovo njihovo levo krilo sinistera dobio 10ku

 

330 naših pasova na njihovih 550, na posed od +60%, presing su igrali bukvalno desetak sekundi po gubljenu lopte i to sa 3, 4 igrača

nemamo mi tu šta da tražimo

 

i na to da smo igrali 70 min bez ključnog   igrača

 

d rezalt iz ril

  • +1 1
Link to comment

Mi bez 4 najbolja igrača s početka sezone i bez pojačanja nemamo šta da tražimo u bilo kom takmičenju. Odu Asano i Suma, nema Rikija i Natka... i mi smo prosek.

Vučeli i Vazuri će spomenik da dignu tamo umesto onog tenka.

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

ovaj igrački kadar može gotovo kompletno da se raspusti, bukvalno četvoro, petoro bi mogli da ostanu.

 

to ako želimo da igramo fudbal u neko dogledno vreme.

 

ovo ljudi veze sa vezom nema. imali smo Zvezdu imali smo Fejnord, u oba meča nismo znali dal smo pošli ili došli.

 

neće ovo ovako ići, potpuno je nebitno dal ćemo osvojiti tiulu ili ne. 

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...